Janek7

Co zrobić kiedy gasnie podczas jazdy?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Janek7    0

Mam problem z zetorem 7745.Podczas jazdy nagle gaśnie więcej nie chce odpalić trzeba podpompować i wtedy odpali.Co może być przyczyną?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

gasnie podczas jazdy bez znaczenia czy w orce czy w transporcie? u mnie pyrkał na wolnych obrotach, w orce gasł, okazalo sie ze jakis farfocel sie dostał pod przewod zasilajacy w zbiorniku paliwowym


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio21    2

kolego zobacz jeszcze zaworek zwrotny paliwa na zasilającym tez mi kiedyś gasł jak pod pompowalo sie zapalał 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Matey napisał:

gasnie podczas jazdy bez znaczenia czy w orce czy w transporcie? u mnie pyrkał na wolnych obrotach, w orce gasł, okazalo sie ze jakis farfocel sie dostał pod przewod zasilajacy w zbiorniku paliwowym

Miałem identycznie w trzydzieste. Na spokojnie jakoś to jechało, ale jak dostał w pedał zaraz gasł. Przewód od baku był częściowo niedrożny jakiś patyk zatkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio21    2

w zetorze jest bak na dole wiec jeszczee gorzej jak zaworek nie trzyma 

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

podstawą jest wymiana filtrów, a potem napisz czy pomogło, zamiast pisać temat na forum wystarczy chwilę pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

jesli trzeba pompowac to pewnie gdzies ciagnie lewe powietrze trzeba podokrecac polaczenia. 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

U mnie filtry były czyste, ale w oczku przy filtrze nazbierało się śmieci i zatykało przepływ. Przeczyścić układ paliwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez nodenode
      Natrafiłem w necie na taki film, Lehmann agrotechnika kosi kukurydze na Łotwie. Kosi rzekomo tysiące hektarów. Gospodarstwo z ponad tysiącem hektarów kukurydzy na kiszonkę to raczej rzadkość ale jak ktoś ma setki hektarów kukurydzy to nie opłaca się mieć własnego sprzętu? Jaki waszym zdaniem jest próg opłacalności aby mieć własną sieczkarnie? A może Lehmann agrotechnika daj jakieś duże upusty dla klienta np: 500ha kukurydzy? W mojej okolicy jak kosiła sieczkarnia na biogaz to w ramach wygranego przetargu kosili kukurydze za 100PLN mniej niż cena rynkowa za jeden hektar.
       
    • Przez MafiaLolek
      Nabyłem Jęczmień ozimy jest w nim bardzo dużo ości i nie wiem co z tym zrobić Proszę o pomoc
    • Przez Klimston
      witam chciałbym zrobić mocniejsze sprzęgło w c360 ponieważ założyłem juz drugą tarcze sprzęgła i znów po jakimś czasie sprzęgło się ślizga. sprzęgło było regulowane juz kilka razy
    • Przez Piotrek2510
      Witam mam problem z miniładowarka case 1825b o napędzie hydrostatycznym. Ładowarka szarpie podczas jazdy. Silniki hydrauliczne sprawdzone w firmie zajmująca się regeneracją i są okej, w jednym z zaworów hydraulicznych znalazłem opiłki żelaza. Po rozgrzaniu hydrauliki pali się kontrolka oznaczająca słabe ciśnienie w skrzyni. Co mogło zostać uszkodzone?
    • Przez waldekfalco
      Polak mieszkający we Francji od 20 lat oferuje usługi jako tłumacz i negocjator do kontaktu telefonicznego przy zakupie maszyn rolniczych i innych pojazdów.
      Kontakt:
      waldekfalco@wp.pl
      0033683298898

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj