Palmiszon

Może ktoś doradzi odnośnie wygrodzeń i wymogów

Polecane posty

Palmiszon    61

Cześć ostatnio zacząłem przerabiać starą oborę na wolnostanowiską z korytarzem około 3m i muszę niestety całe żłoby przesunąć aby wszystko miało ręce i nogi i mianowicie :

Górna krawędź żłobu będzie na około 47 cm względem posadzki (system ściółkowy) i tutaj moje pytanie na jakiej wysokości puścić rurę aby mi nie wyłaziły za te koryta żeby to sensownie było . starczy im z 60 cm ?> 

Czy mogę mieć problemy z weterynarzem ze względu na to że w jednym budynku będą te mamki i kury  ? kury oddzielne pomieszczenie ale jednak w tym samym budynku .  

~ Palmusny

Masz pytanie ? -Uderzaj na P

Taurus83    303

zrób sobie regulacje na kilka poziomów, bedzie więcej gnoju to dasz wyżej, mniej to niżej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.