Mateusz320

Nowa koparko ładowarka (troll)

Polecane posty

Mateusz320    5

Witam jestem przy zakupie trolla na PROW i składałem na trolla ursus mikrus 1 tylko że teraz ursus nie produkuje trolli 

Jakie inne trolle można kupić? Jakie polecacie? Głównie troll będzie mi potrzebny do załadowania obornika na rozrzutnik dość wysoki bo cynkomet 4.5 t i teraz tak sobie myślę że ten mikrus by miał problem z zalodowaniem na niego obornika rozgladalem się za hydramet tylko ceny dość wysokie. Jakie są jeszcze inne firmy? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy83    91

A możesz zamienić na coś innego bo miałem troka ( goliat) i nie była to najlepsza maszyna rama i pękała może zamień na cyklop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez matijas67
      Witam
      Mam problem z ładowarką przegubową o&k l6 silnik deutz  f4l1011 
      Problem polega na tym że ładowarka nie odpala bez samostartu i prostownika 
      Zrobiłem kapitalny remont silnika( był do remontu) i po remoncie silnik nie pali bez pomocy, dodam że przed remontem dobrze palił i obroty rozrusznika były niskie a odpaliła zawsze, teraz 2 miesiące palilem na samostarcie i prostowniku. 
      Wczoraj odłaczylem pompę hydrauliki i silnik od razu odpalił.
      Co może tam siedzieć? Macie jakieś pomysły?
      Proszę o pomoc 
       
    • Przez tomek017
      Proszę o pomoc. Ładowarka teleskopowa JCB 526-56 AgriPlus 2011 r. W czasie jazdy przy naciśnięciu hamulca jak również przy puszczaniu hamulca jest słyszane tak jakby uderzenie ( stuknięcie ). Co to może być?? Czy to coś w napędzie?? Czego szukać w pierwszej kolejności??
    • Przez mieczownik
      Witajcie stoje przed zakupem prasy Jaka prase polecacie do siana słomy i sianokiszonki 😉 ciagnik do prasy to Claas Arion 620 Ursus 1224 ❤❤❤
    • Przez kamil29015
      Witam interesuje mnie ładowarka caterpillar th62 z 2003 roku zadzwoniłem do Pana który ja sprzedaje a on powiedział że jest problem z poruszaniem się do przodu raz się porusza a raz nie , do tyłu porusza się normalnie i chciałbym się dowiedzieć co to by mogło być ccos poważnego czy z grubszej rury  
      Dzieki
    • Przez luki1987
      Witam. Ma ktoś z was ładowarkę case 1845? Maszyna ładnie śmiga zwrotna oszczędna w spalaniu. Problem mam że silnikiem. Słabo odpala. Ciśnienie oleju ok, oleju też nie ubywa, wtryski ok. Nie dymi podczas pracy choć jak się zagrzeje to z odmy idzie dym. Myślę nad zdjęciem głowicy. Co myślicie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj