Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rex15    265

Wie ktoś gdzie moge znalezc antene do radia w jd 7710? Nigdzie nie widze odpowiedniej. Druga sprawa, to ile powinno byc głosników w tym ciagniku, bo ja mam 2 przednie, ale są jeszcze nad głową dwa puste miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

standardowo są 2 głośniki, a antena powinna być z boku dachu tal jak na zdjęciu

 

7710 antena.jpg

Edytowano przez ariss
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

Chodzi o samą antene, mocowanie(punkt 5) mam. Nie mam tylko tego przegubu(3) i samej anteny. Samochodowe mają koncowke męską, a z mocowania wychodzi dokladnie takie samo i bez przegubu nie da rady:/

Znalazłem takie cos:

https://quick-parts.pl/pl/anteny/2043-antena-samochodowa-maszt-sprezyna-355-mm.html

Będzie pasowac?

Edytowano przez rex15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

Antena wchodzi tylko czesciowo, bo ma drobny gwint, ale radio i tak szumi tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Wersik21
      Witam, mam pytanie i zwracam sie jako do uzytkowników Deutz Fahr-ów, w jakim miejscu moge umiescic antene CB ( na magnes ) mam, i w jakim najlepszym miejscu zamontowac radio CB w kabinie.
    • Przez rafal4610
      miałem antene za 15zł i do tego wzmacniacz i było wszystko w porządku. Ale jakie pieniądze taka antena, więc jej żywot sie skończył Kupiłem drugą za 30zł i tu pojawia sie problem. Gdy podłącze ją bez wzmacniacza to odbiór jest ok, ale zdarzają sie zakłócenia więc założyłem wzmacniacz. Ku mojemu zdziwieniu radio zaczęło trzeszczeć. Gdy chwyce ręką za jaką kolwiek część anteny to trzeszczenie znika, a radio odbiera bardzo ładnie. Czym to może być spowodowane ? Moge chwycić za gumową, plastikową część anteny i problem znika.
    • Przez andrzej6190
      Witam.
      Posiadam Fendta 828 ProfiPlus który jest przygotowany pod GPS i automatyczną jazdę ale funkcje są nieaktywne ze względu na brak anteny. Planuję zakup anteny i nie wiem jaką wybrać. I czy jest potrzebne jeszcze coś oprócz anteny? Wiem że fabrycznie montują Trimbla albo Novatela ale zastanawiam się czy można też podpiąć antenę Ag Leader i czy wszystko będzie działać. Poradźcie jakie rozwiązanie wybrać i gdzie kupić? Czy montaż może wykonać tylko autoryzowany serwis czy inne firmy też montują?
    • Przez rex15
      Mam problem jak w temacie. Pod pokrętłem od regulacji ciapło/zimno linka siedzi i działa jak powinna. Wydaje mi sie, że zawór sterowania ogrzewaniem sie nie domyka, lecz nie wiem gdzie on sie znajduje
    • Przez rex15
      Mam problem w jd 7710, gdyż nie działa podswietlenie licznika. Rozebrałem ten licznik i diody są tylko pod wszystkimi wskaźnikami (kierunkowskazy, napęd itp) natomiast sam licznik nie wiem jak jest podswietlany. Licznik jest elektroniczny, bo z tego co kojarze były też mechaniczne zegary.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj