Bobas233

Renault 155.54 wysokosc podnoszenia

Polecane posty

Bobas233    61
Wotam . Pytanie kieruje do posiadaczy tych ciagnikow a mianowicie. Wedlug mnie podnosnik nie podnosi maszyny na taka wysokosc jak trzeba . Pług dzwiga jakies do 10cm nad ziemie i dalej jjz nie pojdzie . Patrzalem na inne modele u innych użytkowników to dzwiga duzo wyżej . Co może być przyczyna ? Silowniki wspomagające sa za krótkie ? Prosze o.jakas pomoc w tej sprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobas233    61
Wszystkie maszyny na tą sama wysokosc dzwiga . Pompa jest dobra bo na wolnych bez niczego uprawowo siewny z siewnikiem dzwga lecz tak samo jak Pług trochę do góry i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Linka od dźwigni podnośnika musi być podciągniętą są tam regulacje nakrętkami na kołnierzu osłony linki no i wtedy powinna podnieść wyżej.

Być może trzeba tą linkę wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMONxXx    13

masz EHR? tam się to ustawia 

A moze masz rozkrecone wieszaki na gwintach. Jak opuscisz na max to belki ile są od ziemi?

Edytowano przez DEMONxXx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25614

Tej klasy ciągnik to ramiona winien mieć chyba około 30cm nad ziemią.

Każdy ciągnik ma elektroniczne lub mechaniczne zabezpieczenie maksymalnego podnoszenia.

Znajdż u siebie tą mechaniczną regulację,prawdopodobnie element przymocowany na ramieniu naciska na zawór odcinający który ma regulację poprzez wkręcanie - wkręcanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMONxXx    13

zrób zdjęcie wieszaków może renault za granicą pracowała w transporcie i ktoś wyją belki i wieszaki a u nas pseudo majster dopasował od innego ciągnika i są zbyt długie.

u mnie jak bym skręcił wieszaki na max to opusciła by może max do 30-40 nad ziemią

Edytowano przez DEMONxXx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idzkos    14

w pokrywie rozdzielacza jest taka śrubka z kontra i tym mozna regulowac wysokosc podnoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobas233    61

A wiec tak . Z tyłu miedzy ramionami jest takie pokrętło czarne prawdopodobnie jest to od regulacji właśnie. Prblem w tym ze jest ono urwane lub ukrrcone i kiedy go wyjme jest srubka z nakrętką i teraz pytanie czy jak wykrece tą nakrętke to pomoze cos czy trzeba szukac używanego pokrętła zeby jakos to wyregulowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damianzb9613
      Witam, co może być przyczyną mokrego kolektora wydechowego i całego tłumika aż do samej góry (podstawiłem puszkę pod tłumik to nakapało oleju z paliwem czy coś takiego )zostały wymienione pierścienie tłokowe , uszczelki pod głowicą i pompa paliwa i wtryski były sprawdzone.
    • Przez Piotrek106
      Witam, mam pytanie z jakiego samochodu podchodzą klocki hamulcowe do ciągnika renault 106.14?

       
    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj