kisiol

ares 816 nie chcę jechać

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kisiol    0

Witam. Mam problem z eresem 816 2004r . Ciagnik nie chcę jechać.  Zero reakcji na revers . Tarczki dobre czujniki sprzęgła wymienione po za pocentriometrem. Może ktoś dysponuje schematem elektrycznym.

mariusz(ZDUN)    290

Uuuu panie a to się najpierw ciągnik rozbiera czy diagnozuje??

Edytowano przez mariusz(ZDUN)

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Wiadomość z agroFakt.pl

kisiol    0

bezpieczniki sprawdzone przekaźniki też,  cała płyta z zasilaniem była sprawdzana pod kątem ziemnych lutów. Błędów brak,

mariusz(ZDUN)    290

to poszukaj dobrego mechanika bo cię koszta zjedzą

• Haha 1

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez goldspider
      Witam. Mam problem z sterowaniem podnośnikiem  z błotników, otóż opuszczanie działa jak należy ale gdy próbuje podnieść to TCE10 się blokuje (tak jak po zgaszeniu traktora). Włącznik sprawdzony, kable całe, sterowanie TCE10 z traktora działa jak należy, nic nie mruga. Proszę o pomoc 
    • Przez uycjhARES
      Witam,
      Czy to normalne że nakrętka regulacyjna hamulca ręcznego jest tak nisko?
      Nie mam pomysłu jak dostać się do niej kluczem rurkowym

• Przez bartek15208
      Cześć mam problem z ciągnikiem Renault Ares 640 czasami a już coraz częściej rozlacza mi rewers mianowicie w czasie jazdy rozlacza się i zaczyna mi migac piszczesc kontrola z akumulatorem z strzalką ta pomarańczowa i ciągnik stoi dopiero jak wyrzuce bieg poruszam sprzęgłem i ponownie wrzucę bieg ciągnik zaczyna jechać Niewiem co to może być wszystko przejrzałem czujnik pod sprzęgłem wymieniłem. Bez wyrzucenia biegu i jego ponownego wrzucenia błąd niezniknie i ciągnik niepojedzie może tu gdzieś problem leży? Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Mateuszpaluch21
      Witam. Mam takie pytanie otóż gdy nacisnę pedał sprzęgła to zaświeca się kontrolka z piorunem po chwili gaśnie tak samo gdy puszczam pedał. Sytuacja ma miejsce tylko wtedy gdy ciągnik jest rozgrzany i używam pedału sprzęgła.
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj