arekbox48

Jaki siewnik do T-25

Polecane posty

PRIMO    8046

Władzio bez problemu radzi sobie z Poznaniakiem 2,7 tylko trzeba deko odciążyć przodek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari82    275

Nordsten,stegsted 2,5m i będziesz pan zadowolony,dobre i nie drogie siewniki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

KR-25 i będziesz zadowolony,sieje równo,i z aptekarską dokładnością,nawet nie oczyszczone zboże idzie,mam poznaniaka i to jest dramat.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514
2 godziny temu, Sylwekx25 napisał:

Nie przesadzaj , mam poznaniaka i nie jest tragicznie , w rządkach rośnie😁

Naturalne sieje, jednak rzędy są po przerywane,wysiew jest blokowany przez denka od dołu, które ograniczają płynny spad ziarna do teleskopu.Kaszub 2,5 metra,czy kr 25-2,5 metra,na prostej przekładni Hossiera, po tym siewniku każde rzędy są równie zagęszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5579
Miałem konny siewnik i szczerze z ulgą odetchnąłem gdy zacząłem siać poznaniakiem.
  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

Mam Fione sd 2.5m od ponad 10 lat, dobry siewnik za małe pieniądze. Do 2500zł kupisz spokojnie. Jest lekka, z pełnym zasypem nie robi na c330 wrażenia. 

Jak na swój wiek sieje dokładnie, po wykonaniu próby kręconej praktycznie co do kilograma. Minusem jest dość niewielka skrzynia zasypowa, mieści około 120-130kg pszenżyta. Jak chcesz siać rzepak to musisz kupić nakładki do drobnonasiennych, albo siać co drugą leje. Na wszystkich nie zejdziesz do 3kg raczej. 

Ogólnie w tej cenie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol06    364

Patrzyłem z ciekawości to teraz rzeczywiście na olx nie ma wyboru, brałem pod uwage za ile ja kupiłem. Jak bym miał sprzedawać to za 2500zł bym oddał hehe.

Tak czy siak pojawiają się w kwocie jaką napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam
      Czy ursus 1201 da rade z broną wirową 3m hydropak plus siewnik
      Pozdrawiam
    • Przez Dawidek190
      Witam! Kupiłem niedawno od handlarza siewnik nabudowany Nordsten NS3040 na agregacie Doublet-Record. Niestety nie dostałem do niego tabeli wysiewy i instrukcji. proszę o pomoc.
    • Przez Stasiu84
      Witam mam problem rok temu wymieniłem pompę pompa Nsz-10 do tej pory był spokój pompa cicho pracowała. W tym roku zaczęła gwizdać ,na dużych obrotach wręcz wyje  dodatkowo zaczyna pienić się olej w zbiorniku hydraulicznym, hydraulika nie ma żadnych wycieków olej wymieniany był niedawno wlany taki sam jak był superol cb40 jaka może być przyczyna tego ? wolę spytać zanim zacznę szukać przyczyny sam i rozbierać i sprawdzać  Pozdrawiam 
    • Przez Arasowsky
      Witam! Pomogliście mi już parę razy, więc i tym razem pewnie znajdziecie rozwiązanie mojego problemu. Mam w swoim T25 tura i z tą sekcją jest wszystko ok. Jak podniesie na maksimum to nawet wajha sama odbija do położenia neutralnego. Natomiast z podnośnikiem, czyli drugą sekcją jest taki problem, że od niedawna zauważyłem jak dojdzie podnośnik do samej góry to wyrzuca olej w okolicach pompy.  Ktoś przerabiał taki problem? Co może być tego powodem?
    • Przez El_Polako
      Witam, 
      Po odpaleniu mój T25 od razu wchodzi na maksymalne obroty i jedyna opcja aby go zgasić to odcięcie paliwa lub wyciągnięcie odprężnika. Regulacja cięgnem które idzie do pompy nic nie daje.  Gdzieś natknąłem się na informację, że prawdopodobnie coś się przycięło w pompie wtryskowej. Czy ktoś może orientuje się jaka może być przyczyna i czy jest to skomplikowana naprawa. Z góry dziękuję za pomoc. 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj