mx430

Claas liner 750 opinie

Polecane posty

mx430    6
Witam założyłem taki temat gdyż chce kupić zgrabiarkę dwukaruzelową z grabieniem do boku prosiłbym użytkowników tych maszyn o opinie i na co zwrócić uwagę przy kupnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez przemekk800i
      witam
      chciałbym sie dowiedziec dokładnie jakie sa róznice miedzy tymi modelami wiem ze rc jest zmocniona czy to tylko taka róznica? a jaka jest róznica miedzy 360 a 365?  
      i jeszcze jedno jak jest z serwisem tej presy skąd bierzecie czesci z serwisu? i jak wygląda cenowo cześci do niej jakis przykład.
    • Przez gameplayakiho
      Witam.
      Zastanawiam się na zakupem ciągnika i mam problem z wyborem między Claasem Arion 430 oraz Valtra A114 lub N104
      ewentualnie New Holland T5.
       To będzie mój główny ciągnik więc zależy mi na wytrzymałości tego ciągnika dlatego moje pytanie który ciągnik był by najlepszy  w przedziale 100-120 KM
    • Przez asus921
      Witam
      Zakupilem Tosie Strumyk i mam pytanie. Na jakiej zebatce powinien byc lancuch przy foli 750 ? Na duzej czy na malej.
      Bo instrukcja do tego ustrojstwa jest niejansa. Jest wyraznie napisane, ze owijarka fabrycznie jest przystosowana do 500mm i zeby wstawic folie 750 trzeba miedzy innymi dolozyc kawalek lancucha na walec z-21. Lancuchy do dosztukawania sa w komplecie. Tylko, ze duza zebatka ma ponad 30 zebow, wiec to nie jest z-21.  A jezeli piszac z-21 mieli na mysli jednak mala zebatke to tam przeciez juz lancuch na niej jest. 
      Znajomy ma podobna owijarke i owija na malej zebatce, bo to logiczne, ze wtedy belka kreci sie szybciej, wiec odpowiednio do 750, a na duzej sie bedzie krecic wolniej odpowiednio do folii 500. Ale instrukcja sugeruje co innego, bo raz, ze te lancuchy do dosztukowania mam (to gdzie mam je niby dosztukowac jak na malej zebatce lancuch wlasnie jest zapiety na wymiar), a dwa, ze liczba zebow na duzej zebatce sie niezgadza z ich "z-21", ale jak dosztukuje kawalek lancucha to dlugosc lancucha bedzie jednak pasowac na duza zebatke. Sam juz zglupialem.
    • Przez artur04c
      Witam, Mam Claasa Airiona 640 i zauważyłem ze sam z siebie kręci się wałek odbioru mocy z tyłu choć jest wyłączony, jak go zahamuje to niby stoi ale po czasie lub po ponownym uruchomieniu silnika znów się kręci. Sytuacja jest wredna bo jak jadę z opryskiwaczem to mi zaczyna wałek kręcić i podczas transportu wiadomo co sie dzieje. Jakieś porady ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj