Jarczewski

Petycja poparcia odstrzału dzików.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
traktor11    131

A a jednak na własny koszt nie na koszt syna /córki i w akcie notarialnym nie ma zapisu by płacić za rodziców oni dostają w zamian emerytóre a Ty masz im zapewnić dorzywotnio kąt i niedpłatną słurzebność koniec kropka 

Nie ma mowy o wodzie i tych innych rzeczach co wypisujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zetorki12 napisał:

Dziecko drogie , ale to tylko Wasza dobra wola i porozumienie . Chwała wam za to ! Ale jest kupa sytuacji , kiedy młodzi następcy potrafią nawet wspólne wyjście zamurować . Postaw się wtedy w takiej sytuacji i przeżyj za tysiaka , oddając dwie trzecie na lekarza .

Postąpił bys tak ze swoimi rodzicami ?

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W życiu! .

Niedaleko mnie , synowa zabroniła teściom wejścia do łazienki , bo jej bałagan zostawiali . Wodę dowoził drugi syn . Życie pisze różne historie i takie pierdzielenie że rolnik może mieć małą emeryturę , bo dzieci mu pomogą jest najzwyczajniej w świecie idiotyczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej28    163

Moi sąsiedzi super rozwiązali sprawę z synem i synowa.Kazdy ma swoje piętro,oddzielne kuchnie,łazienki i liczniki.Kazdy żyje na własny rachunek.Jesli jest taka możliwość to warto zadbać o coś takiego.Nikt się nie kłóci o pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmartusia   
Gość Mmartusia

Zetorki12

Dziecko... :)

Tak, ale chyba jeszcze funkcjonuje coś takiego jak odwołanie darowizny przez rażącą niewdzięcznosc. 

Każdy powinien myśleć o swojej przyszłości dużo wcześniej, żeby nie żyć w ubóstwie na starość. Bo Andrzej mówił o ubóstwie. A ubóstwo to brak środków na zaspokojenie podstawowych potrzeb życiowych. Może nie rozumiem pewnych rzeczy, może nie była bym zdolna odciąć komuś wodę czy prąd. Ale o przyszłości należy myśleć dużo wcześniej żeby nie obudzić się z ręką w nocniku. Nie napisałam nigdzie że tysiąc wystarczy, tylko że przeważnie każdy się zabezpiecza... więc od idiotek nie ciśnij.

Traktor11 

Nie zamierzam Ci nic udowadniać, ale czytać jeszcze umiem, akty notarialne też. 

A i żeby nie było to akt był sporządzony na syna jeszcze kawalera. Synowej wtedy nie mieli, drogi Andrzeju. 

Edytowano przez Mmartusia
Błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sorry jak uraziłem . Nie chciałem . Napisałem tylko , że różnie to bywa na staroć . Nie każdej też babci wystarczy sił na walkę w sądzie o sprawiedliwość . Nie każda(każdy) tez na tyle przytomna , żeby zrobić odpowiednie zapisy w akcie . Lepiej po prostu mieć godziwą emeryturę , niż liczyć na odpadki z pańskiego stołu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

A więc napewno taki zapis był jak pisałem 

Może nie psujmy se nerwicy i nie odbiegajmy od dzików bo zaczeli strzelać do nich a ekolodzy już płaczą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, traktor11 napisał:

A więc napewno taki zapis był jak pisałem 

Może nie psujmy se nerwicy i nie odbiegajmy od dzików bo zaczeli strzelać do nich a ekolodzy już płaczą 

Całe szczęście , że zaczęli.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmartusia   
Gość Mmartusia
21 minut temu, zetorki12 napisał:

Sorry jak uraziłem . Nie chciałem . Napisałem tylko , że różnie to bywa na staroć . Nie każdej też babci wystarczy sił na walkę w sądzie o sprawiedliwość . Nie każda(każdy) tez na tyle przytomna , żeby zrobić odpowiednie zapisy w akcie . Lepiej po prostu mieć godziwą emeryturę , niż liczyć na odpadki z pańskiego stołu .

Ale notariusz powinien być przytomny, bo emerytury wyglądają jak wyglądają. 

Koniec tematu. 

Wracając do dzików, do tych zielonych też strzelają czy może jednak nie mieli na tyle odwagi żeby iść na te spacery. 😛

Edytowano przez Mmartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, PRIMO napisał:

Przez takich jak eko Andrzej to polskie rolnictwo chyli się ku upadkowi bo jak krzyczeli o zakaz uboju rytualnego potem czepili się karpia następnie drą ryja o konie a teraz akcja w obronie dzików i powiedzcie jak polskie rolnictwo ma się rozwijać jak z każdej strony rolnik jest głębiny. 

Gdyby to były główne problemy polskiego rolnictwa, to z kranów na wsi płynął by miód, i to pitny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ci eko głupki mają większy posłuch u elit rządzących niż rolnik który przyczynia się do rozwoju tego kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla mieszczuchów rolnik indywidualny ma taką samą wartość jak dla większości tutaj dzik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej28    163

Heh i Mmartusia już konto usunęła,coś poszło nie po jej myśli na forum 🤔.

Dla mnie całe to asf to wykańczanie małych gospodarstw,rzekomo nierentownych by budować duże chlewnie.Nawet powstał program specjalny do tego Gobarto 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6890

W pełni rozumiem Waszą złość, bo mnie też aż nosi jak czytam na fb komentarze mieszkańców miast nie mających jakiegokolwiek pojęcia w tej sprawie, ale tych wulgaryzmów za dużo tutaj się przewija. Temat zamykam- kto będzie chciał podpisać, to link ma w pierwszym poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj