Jarczewski

Petycja poparcia odstrzału dzików.

Polecane posty

4 godziny temu, zetorki12 napisał:

Ja zrozumiałem że ona właściwie ekologów wyśmiewa . Źle to odebrałem ? Niech ktoś inny mnie uświadomi .

Dobrze zrozumiałeś.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Ostatni argument wręcz mistrzowski :D A to da się nieużywanym "tirem" jeździć? 

Edytowano przez PATr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

To czemu nie udałeś się do psychologa? może by zaradził traumie jaką przeszedłeś 😬

Inżynier rolnik a zapi*****a na używanym tirze 😧

Brak ci umiejętności czytania ze zrozumieniem, rozumiem to bo nie każdy jest bystrzakiem (sam jestem średniakiem w klasie było zawsze dużo lepszych osób w ocenach) bo jak to w szkole, jeden ma piątki drugi na trójach jedzie. Ale widzę że u ciebie to chyba grubsza sprawa i to z głową.

 

pierwsze zdanie oczywiście odbieram jako żart, który zresztą sam zapoczątkowałem.

 

Ale drugie zdanie, drwić z kogoś że ma używane coś albo że czegoś nie ma. No dalej poużywaj sobie jeszcze skoro masz taką satysfakcję nie krępuj się pośmiej się ze mnie i z tego co mam i nie mam, piej do bólu.

Tylko nie zdziw się gdy następni będą się śmiać z ciebie. Człowieku pokory trochę i ogłady.

 

EDIT: W gwoli ścisłości to nie inżynier rolnik, a mgr. inż rolnik. Tym się mogę pochwalić aby cię zakasać, ale chwalenie się majątkiem, lub śmianiem się z drugiego mniej majętnego to przegięcie. I nie zamierzam ci się tłumaczyć ile mam ciężarówek i czy z salonu czy nie. Załóżmy że jeżdżę 30 letnim JELCZEM ze złomu. Dostałem za darmo gdy wspomagali ubogich.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agros99    11

Ja nie mam skrupułów do tych paskudów. ciekawe czy ci wszyscy co tak skaczą za dzikami, gdyby im tyle szkód wyrządziły, czy nadal by tak byli za nimi.  Moze głupi przykład ale na dwa dni przed skoszeniem kuku mi 2 ha zrujnowały. To tak jakby w dzien wypłaty jeden z drugim  sie dowiedzieli ze niema czesci pieniedzy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@damianzbr feministki raczej nie polują, a to głównie sami myśliwi podnieśli larum o te strzelanie do dzików.  Co do odstrzału reszty, to cały czas się strzela, ale k**wa bez przesady. Niektórzy to by chcieli wszystko wybić co do joty, potem wszystko wyciąć jak leci i ogólnie zamienić kraj w jałową pustynię. Trzeba sobie uzmysłowić, że coś takiego jak umiar jest konieczne. Inaczej taka petycja jak tutaj zostanie przez ludzi uznana za wypociny bandy oszołomów. Nie tylko nie odniesie skutku, ale również może pogorszyć sytuacje tych którym naprawdę dziki i wirus ASF zagraża. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Umiar umiarem, ale my tu mamy nadmiar tych dzików. W niektórych krajach europy wycieli co do joty dziki = szkodniki i jakoś te państwa sobie chwalą ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

Kultura wypowiedzi tutaj powala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmartusia   
Gość Mmartusia

https://youtu.be/4s-YVORGIQw 

Wielkie słowa rzeź, eksterminacja, mord... Jeśli Ci ekolodzy tak bardzo łączą się z dzikami... "naszymi braćmi" to nic nie stoi na przeszkodzie żeby w czasie polowań strzelano i do nich... Ja jestem bardzo ciekawa gdzie byli kiedy "mordowano" (wybijano) zdrowe świnie, dlaczego wtedy nikt nie odwoływał się do Bibli i zasad etyki. Nikt prosnej lochy nie nazywał wtedy matką z dziećmi, nikt nie stawał w ich obronie. Absurd goni absurd. 

Co do celebrytek wymienionych wcześniej Ostaszewskiej to od tego bzykania komara już całkiem się w bani poprzestawialo... nic tylko wziąć tą czarną parasolkę i najpier.alać po kregoslupie. Kobieta ktora nazywa dziecko we wczesnej fazie ciązy zlepkiem komórek, a prosną loche matką małych dzikow. Gdzie konsekwencja? Wstyd... 

Ogórkowa kolejna gwiazda, dobrze mówi ale jej korzenie polityczne jakoś mnie nie przekonują. Jest sprawa, jest rozgłos próbuje to wykorzystać. 

W zeszłym roku w Niemczech wybito ponad 800 tysięcy dzików, nikt nie protestował. Czechy również podjęły walkę z ASF zanim choroba rozprzestrzeniła się na dobre... szkoda, że u nas zawsze wychodzi to jak wychodzi. A najbardziej cierpimy my... 

Petycja podpisana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
8 godzin temu, damianzbr napisał:

Brak ci umiejętności czytania ze zrozumieniem, rozumiem to bo nie każdy jest bystrzakiem (sam jestem średniakiem w klasie było zawsze dużo lepszych osób w ocenach) bo jak to w szkole, jeden ma piątki drugi na trójach jedzie. Ale widzę że u ciebie to chyba grubsza sprawa i to z głową.

 

pierwsze zdanie oczywiście odbieram jako żart, który zresztą sam zapoczątkowałem.

 

Ale drugie zdanie, drwić z kogoś że ma używane coś albo że czegoś nie ma. No dalej poużywaj sobie jeszcze skoro masz taką satysfakcję nie krępuj się pośmiej się ze mnie i z tego co mam i nie mam, piej do bólu.

Tylko nie zdziw się gdy następni będą się śmiać z ciebie. Człowieku pokory trochę i ogłady.

 

EDIT: W gwoli ścisłości to nie inżynier rolnik, a mgr. inż rolnik. Tym się mogę pochwalić aby cię zakasać, ale chwalenie się majątkiem, lub śmianiem się z drugiego mniej majętnego to przegięcie. I nie zamierzam ci się tłumaczyć ile mam ciężarówek i czy z salonu czy nie. Załóżmy że jeżdżę 30 letnim JELCZEM ze złomu. Dostałem za darmo gdy wspomagali ubogich.

Mówisz że byłeś sredniakiem a zachowujesz się jakbyś był prymusem i widzę że masz dziką satysfakcję jak przyp*******sz komuś słabszemu. 

Ps nie odpisuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    69

Pani Ogórek fajna jest :) Mądra i piękna kobieta.

Zetorki z hasłem ma rację.

Edytowano przez Nowy81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej28    163
9 godzin temu, Candy napisał:

Kultura wypowiedzi tutaj powala. 

Uuu damulkę Pany uraziliscie 😁 .Laska ubierz się ,bo zima jest i się przeziebisz .Jak nie masz w co to u mnie na strychu jest futro po babci 😂.

Pani Ogórek ma rację,zwierzę ważniejsze od życia człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, PRIMO napisał:

Mówisz że byłeś sredniakiem a zachowujesz się jakbyś był prymusem i widzę że masz dziką satysfakcję jak przyp*******sz komuś słabszemu. 

Ps nie odpisuj. 

Ty chyba masz jakieś kompleksy skoro uznałeś że się przechwalam i mam nos w górze, bo powiedziałem że mam mgr inż i małą firmę transportową, w dobie gdy ludzie na doktorze nie kończą, znają po 2 obce języki i mają firmy z obrotem po kilkadziesiąt/kilkaset mln ty myślisz że ja się wynoszę. Zabawny jesteś, masz kompleksy albo bardzo nisko porzeczkę sobie stawiasz.

  Przy tym co powyżej moje osiągnięcia nie uważam aby stawiały mnie w roli silnego z satysfakcją swoich dokonań. Wręcz na odwrót, czuję się jednym z najmniejszych i najsłabszych na tej planecie, który ma jeszcze dużo do zrobienia, dużo podnoszenia poprzeczek przed sobą,

Ale ja nie mam kompleksów tylko wręcz podziwiam i szanuję ludzi którzy mają na swoim kącie dużo większe osiągnięcia zawodowe czy edukacyjne.

 

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej28    163

Za granicą nie patrzą na wykształcenie tak jak w Polsce.Tam liczy się wiedza w głowie nie to co napisane na ,, papierze". Wykształcenie można kupić,a to co w głowie i fachu w rękach już nie.Niektorzy o tym zapominają.Ci bezwartościowi głowę wysoko noszą , niczym innym nie mają czym błysnąć to swoją nic nie warta łepetyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej28    163

Primo sam na mnie jechałeś ,teraz popierasz? Miej własne zdanie a nie nie skaczesz jakbyś .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@PRIMO

Lol.. primo, nie pogrążaj się xD

Andrzej mówił o tobie, czyli o ludziach którzy myślą że mgr inż jest chlubą a firma transportowa z 5-cioma ciężarówkami to szczyt marzeń . I nie rozumieją że chlubą jest znać 3 języki, być ekspertem prawa spółek handlowych, czy wybitnym programistą który realizuje projekt za 150 mln zł w sektorze IT ze swoim zespołem 10 ludzi. Widział pół świata i robił tysiąc różnych ekstremalnych rzeczy o których zwykłym ludziom się nawet śniło.

A inż i mgr to każdy osiołek za 2 tys. zł czesnego w 6 latek sobie robi wieczorowo. A kilka ciężarówek to już nawet chłop w gumofilcach bez matury może mieć, aby tylko posiadał kilka ha pola pod zastaw ja będzie kupował auta na kreskę. 

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej28    163
1 godzinę temu, Sylwekx25 napisał:

Niech jeszcze wystąpią o 500+ dla lochy z młodymi...

Dla nikogo nie powinno być 500+, ludzie wydają to na jakiś szajs zamiast dzieciom odłożyć choćby na studia.Emeryci żyją w ubóstwie za tysiak po 35 latach pracy,za to gówniarze mają na fajki i dopalacze.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
16 minut temu, Andrzej28 napisał:

Primo sam na mnie jechałeś ,teraz popierasz? Miej własne zdanie a nie nie skaczesz jakbyś .....

W jednym cię poprę jak gadasz z sensem a w drugim będę je**ł jak wypisujesz głupoty. 

@damianzbr ten eko Andrzej każdemu będzie lizał rów aby tylko mi dopiec a wszystko to przez te koniki w Skaryszewie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5583

Andrzej28 napisał:

1 godzinę temu, Sylwekx25 napisał: Niech jeszcze wystąpią o 500+ dla lochy z młodymi... Dla nikogo nie powinno być 500+, ludzie wydają to na jakiś szajs zamiast dzieciom odłożyć choćby na studia.Emeryci żyją w ubóstwie za tysiak po 35 latach pracy,za to gówniarze mają na fajki i dopalacze. Nie zrozumiałeś ironi. ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej28    163

Primo bo nie popieram zabijania koni tylko po to aby ktoś miał z nich kabanosy.Dawniej koń był dla rolnika żywicielem rodziny,dzięki nim była żywność .Ciężko pracowały w polu,by był chleb.Pojąć tego nie umiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmartusia   
Gość Mmartusia
3 minuty temu, Andrzej28 napisał:

Dla nikogo nie powinno być 500+, ludzie wydają to na jakiś szajs zamiast dzieciom odłożyć choćby na studia.Emeryci żyją w ubóstwie za tysiak po 35 latach pracy,za to gówniarze mają na fajki i dopalacze.

Nie dramatyzuj... Nie wszyscy puszczają luzem kasę z 500+, są rodzice którzy inwestują w dzieci a niektórzy odkładają. No i nie wszyscy emeryci żyją w ubóstwie mimo tysiaka miesięcznie, to zależy od tego czego się dorobili w czasie tych 35 lat pracy. 

Co nie zmienia faktu, że pieniądze z 500+ można inaczej wykorzystać. A rodzice decydując się na dziecko powinni brać za nie odpowiedzialność a nie liczyć na kasę z socjalu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
6 minut temu, Andrzej28 napisał:

Primo bo nie popieram zabijania koni tylko po to aby ktoś miał z nich kabanosy.Dawniej koń był dla rolnika żywicielem rodziny,dzięki nim była żywność .Ciężko pracowały w polu,by był chleb.Pojąć tego nie umiesz ?

Koń, świnia ,kura, krulik i inne hodowlane zwierzęta po co są trzymane chyba na mięso . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej28    163

Mmartusia to ile obecnie ma rolnik emerytury rolniczej?mówię o tych osobach , które obecnie mają już 75 lat i taka pobierają.Powiesz,że mogli nie być rolnikami,teraz by nie mieli takiej?Spytaj wielu innych ludzi z innych statusów społecznych jakie mają emerytury,czy to są miliony. To ludzie co ciężko pracowali.Ale daje się młodym silnym ludziom zdolnym do pracy by nie pracowali.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj