Jarczewski

Petycja poparcia odstrzału dzików.

Polecane posty

PRIMO    8046
15 minut temu, Candy napisał:

 

Moim zdaniem tu w dużej mierze jest winny CZŁOWIEK,a nie Bogu ducha winien  dzik.

Dokładnie a zwłaszcza politycy eko wszelkiej maści i weci bo jak się pojawił ASF to zamiast zwiększyć odstrzał to został zakazany a na domiar złego to jeszcze dokarmianie i populacja dzika się diametralnie zwiększyła i wirus miał gdzie się rozprzestrzeniać poza kontrolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

Podsumowując...to Polska, jak jest problem to się nie działa wcale / wprost odwrotnie, a potem jak się z tego wykaraskać :/

Edytowano przez Candy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To już powinniśmy zaczynać dawać sygnały . Sarny , bobry , a w niektórych regionach już wilki stanowią również poważny problem . Trzeba czekać na jakąś chorobę lub nieszczęście żeby odstrzał zacząć . Tak jak napisałem wcześniej . Nadmierna populacja zwierzyny staje się szkodnikiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Kto jak kto ale ta celebrytka nie powinna się wpie****ć w sprawy rolnictwa i dziwi mnie jedno jakim prawem porównuje kobietę do dzika a co do aborcji każdy ma swój rozum i sumienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale całkiem sensowne pytanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tobą najchętniej . Co za debilne pytanie ? Ty chory jesteś ?

Albo ja tej Ogórek nie zrozumiałem , albo ty ,,,

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A widzisz. 

Jednak to pytanie tej nawiedzonej nie jest sensowne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja zrozumiałem że ona właściwie ekologów wyśmiewa . Źle to odebrałem ? Niech ktoś inny mnie uświadomi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli dobrze zrozumiałem . Więc po śmok @PRIMO wyskakujesz z tak idiotycznym pytaniem ? Masz coś do mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Panowie spokojnie jakiś Pan/Pani Jarczewski dał ankietę a Wy już se o oczu skaczecie a on/ona boki se zrywa z Was .

Przecież wiadomo że to jest skarbu państwa niech strzelają albo płacą odszkodowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Była kandydatka na prezydenta z ramienia SLD, a teraz wielka prawicowa aktywistka nie jest ogólnie autorytetem w jakiejkolwiek dziedzinie. Już na pewno nie w kwestii rolnictwa i ekologii. Kim ona w ogóle jest z zawodu , i czego się utrzymywała zanim trafiła do świata polityki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, zetorki12 napisał:

Z tobą najchętniej . Co za debilne pytanie ? Ty chory jesteś ?

Albo ja tej Ogórek nie zrozumiałem , albo ty ,,,

Dopiero odkryłeś że z nim jest coś nie tak? Już w temacie: rolniku ratujmy PL rolnictwo dał po sobie poznać. Ty miałeś inne zdanie niż ja i kilka razy cię poniosło, ale ten primo i szczepienito to jakieś gnojki po 20 lat nie mające jeszcze zielonego pojęcia o niczym i problemy z czytaniem, a zwłaszcza czytaniem ze zrozumieniem.

 

@Adrian_K_90 dlaczego zakładasz że Ogórek zamierzała zaistnieć jako autorytet w dziedzinie dzików? Zadała proste pytanie aby wytknąć hipokryzję tych często feministek j**niętych co to kotka, króliczka puchatego kochają i dziczka wydaje im się że też, ale jak plasterek pod wpływem nocy i zachlanej gęby się oderwie i nie zadziała, a d*pa swędziała więc dała i jest problem, a wyjścia nie ma bo aborcji zakazano.

 

Taka ciekawostka. Kiedyś dzieliłem stancję w W-wa z taką idiotką. Miała kota który był mądry bo potrafił otwierać drzwi wszędzie właził oprócz łazienki (fakt że klamki bardzo leciutko chodziły, skakał na klamkę i otwierał), pewnego razu zeżarł mi kiełbasę z lodówki, skubaniec otworzy też lodówkę i zeżarł. Ona wyszła o 06:00  zeżarł około 07:00. Wkurwiłem się i zamknąłem dziada w łazience i wyszedłem z mieszkania około 08:00. Gdy wróciłem do mieszkania po 16:00 ona już tam była z rękoma na mnie i z gębą: ,,kto zamknął kota na cały dzień w łazience i czy było to celowe bo on tam przeżył wielki stres w małym ciemnym pomieszczeniu i to była dla niego traumatyczne przeżycie,, odpowiedziałem że ja i oczywiście że celowo, bo nie życzę sobie aby mi kot zżerał kiełbasę i zabroniłem mu wchodzić do mojego pokoju oraz kuchni ale nie rozumiał więc zamknąłem go w łazience bo tam nie potrafi otwierać klamki,, Tak ją to wpieniło że zaczęła mnie bić i zadzwoniła na policję zgłaszając znęcanie się nad zwierzętami.

Mało tego przyjechała jakaś debila policjantka chyba taka sama idiotka i nie było żartów bo policjantka także ostro się przysadziła a pies stał i się nie odzywał, więc postanowiłem zeznać że to nie prawda, że nie ma na to dowodów i to właściciel kota powinna dostać 500zł za bezpodstawne wezwanie funkcjonariusza i jeśli tego nie zrobią zgłoszę do ich przełożonych złe wypełnianie obowiązków. Policjantka zmiękła i stwierdziła że muszą sprawdzać każde zgłoszenie i powiedziała że mam szczęście że nie ma dowodów i po kocie nie można w tej chwili stwierdzić że się znęcałem nad nim. W sumie nie miała nic na podtrzymanie swojego bezpodstawnego najścia na lokal i wymiękła.

 

Ale ta k**wa co z nią mieszkałem to w życiu tak pojebanego człowieka nie widziałem. Jadła jakieś kiełkujące na parapetach roślinki, z kotem rozmawiała jeszcze do tego gruba i brzydka i piegowata była, twu aż ciarki przechodzą takie obrzydzenie. A najlepsze jest to że miała koleżaneczkę która porzuciła dziecko u jego ojca, bo nie czuła jeszcze macierzyństwa. A te idiotki wtedy miały po około 30 - 35 lat, chodziły do opery, bardzo kochały zwierzątka ale swojego dziecka jakoś nie potrafiła kochać. Szok O.o

 

Właśnie tacy luzie teraz się użalają nad tymi j**anymi dzikami.

 

A prawda jest taka że do listy odstrzału dzików powinno się dopisać bobry, lisy, łosie, wilki i jeleniowate.

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Jestem bardzo ciekawy jak ja bym wypuścił swoje stado dydła do lasu w młodnik co by było ?

Pewnie Lasy Państwowe by mnie tak ud...li że to stado by nie pomogło ale ich żwierzyna może robić wszystko na naszych polach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5575
Myśliwi powinni sobie ogrodzić lasy państwowe i tam trzymać dziki ,karmić je ,leczyć a potem sobie tam polować.. .
  • Like 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932
10 minut temu, traktor11 napisał:

Jestem bardzo ciekawy jak ja bym wypuścił swoje stado dydła do lasu w młodnik co by było ?

Pewnie Lasy Państwowe by mnie tak ud...li że to stado by nie pomogło ale ich żwierzyna może robić wszystko na naszych polach

O i to jest myśl. Z futrem przez suszę za dobrze nie stoję więc może zaproszą mnie z moim stadem w młodnik. Przecież ich dzik jeleń i ch*j wie co jeszcze bytuje w moich uprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, damianzbr napisał:

Dopiero odkryłeś że z nim jest coś nie tak? Już w temacie: rolniku ratujmy PL rolnictwo dał po sobie poznać. Ty miałeś inne zdanie niż ja i kilka razy cię poniosło, ale ten primo i szczepienito to jakieś gnojki po 20 lat nie mające jeszcze zielonego pojęcia o niczym i problemy z czytaniem, a zwłaszcza czytaniem ze zrozumieniem.

 

@Adrian_K_90 dlaczego zakładasz że Ogórek zamierzała zaistnieć jako autorytet w dziedzinie dzików? Zadała proste pytanie aby wytknąć hipokryzję tych często feministek j**niętych co to kotka, króliczka puchatego kochają i dziczka wydaje im się że też, ale jak plasterek pod wpływem nocy i zachlanej gęby się oderwie i nie zadziała, a d*pa swędziała więc dała i jest problem, a wyjścia nie ma bo aborcji zakazano.

 

Taka ciekawostka. Kiedyś dzieliłem stancję w W-wa z taką idiotką. Miała kota który był mądry bo potrafił otwierać drzwi wszędzie właził oprócz łazienki (fakt że klamki bardzo leciutko chodziły, skakał na klamkę i otwierał), pewnego razu zeżarł mi kiełbasę z lodówki, skubaniec otworzy też lodówkę i zeżarł. Ona wyszła o 06:00  zeżarł około 07:00. Wkurwiłem się i zamknąłem dziada w łazience i wyszedłem z mieszkania około 08:00. Gdy wróciłem do mieszkania po 16:00 ona już tam była z rękoma na mnie i z gębą: ,,kto zamknął kota na cały dzień w łazience i czy było to celowe bo on tam przeżył wielki stres w małym ciemnym pomieszczeniu i to była dla niego traumatyczne przeżycie,, odpowiedziałem że ja i oczywiście że celowo, bo nie życzę sobie aby mi kot zżerał kiełbasę i zabroniłem mu wchodzić do mojego pokoju oraz kuchni ale nie rozumiał więc zamknąłem go w łazience bo tam nie potrafi otwierać klamki,, Tak ją to wpieniło że zaczęła mnie bić i zadzwoniła na policję zgłaszając znęcanie się nad zwierzętami.

Mało tego przyjechała jakaś debila policjantka chyba taka sama idiotka i nie było żartów bo policjantka także ostro się przysadziła a pies stał i się nie odzywał, więc postanowiłem zeznać że to nie prawda, że nie ma na to dowodów i to właściciel kota powinna dostać 500zł za bezpodstawne wezwanie funkcjonariusza i jeśli tego nie zrobią zgłoszę do ich przełożonych złe wypełnianie obowiązków. Policjantka zmiękła i stwierdziła że muszą sprawdzać każde zgłoszenie i powiedziała że mam szczęście że nie ma dowodów i po kocie nie można w tej chwili stwierdzić że się znęcałem nad nim. W sumie nie miała nic na podtrzymanie swojego bezpodstawnego najścia na lokal i wymiękła.

 

Ale ta k**wa co z nią mieszkałem to w życiu tak pojebanego człowieka nie widziałem. Jadła jakieś kiełkujące na parapetach roślinki, z kotem rozmawiała jeszcze do tego gruba i brzydka i piegowata była, twu aż ciarki przechodzą takie obrzydzenie. A najlepsze jest to że miała koleżaneczkę która porzuciła dziecko u jego ojca, bo nie czuła jeszcze macierzyństwa. A te idiotki wtedy miały po około 30 - 35 lat, chodziły do opery, bardzo kochały zwierzątka ale swojego dziecka jakoś nie potrafiła kochać. Szok O.o

 

Właśnie tacy luzie teraz się użalają nad tymi j**anymi dzikami.

 

A prawda jest taka że do listy odstrzału dzików powinno się dopisać bobry, lisy, łosie, wilki i jeleniowate.

 

To sporo wyjaśnia (ta współlokatorka) . Gdybym był złośliwy , to bym napisał , że już wiem czemu masz tak skrzywione spojrzenie na świat . No ale nie jestem , to nie napiszę .:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231

I na mnie kiedyś idiotka naskoczyła jak łosia pizdnałem autobusem pełnym ludzi. Zamiast zapytać czy nic się ludziom nie stało to ten szon "powinni Cię za to zwyrodnialstwo do więzienia wsadzić" k**wa żeby bydle było ważniejsze od człowieka to już przesada. Mi całe życie przed oczami przeleciało A tej pizdzie łosia szkoda było... 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, damianzbr napisał:

Dopiero odkryłeś że z nim jest coś nie tak? Już w temacie: rolniku ratujmy PL rolnictwo dał po sobie poznać. Ty miałeś inne zdanie niż ja i kilka razy cię poniosło, ale ten primo i szczepienito to jakieś gnojki po 20 lat nie mające jeszcze zielonego pojęcia o niczym i problemy z czytaniem, a zwłaszcza czytaniem ze zrozumieniem.

 

@Adrian_K_90 dlaczego zakładasz że Ogórek zamierzała zaistnieć jako autorytet w dziedzinie dzików? Zadała proste pytanie aby wytknąć hipokryzję tych często feministek j**niętych co to kotka, króliczka puchatego kochają i dziczka wydaje im się że też, ale jak plasterek pod wpływem nocy i zachlanej gęby się oderwie i nie zadziała, a d*pa swędziała więc dała i jest problem, a wyjścia nie ma bo aborcji zakazano.

 

Taka ciekawostka. Kiedyś dzieliłem stancję w W-wa z taką idiotką. Miała kota który był mądry bo potrafił otwierać drzwi wszędzie właził oprócz łazienki (fakt że klamki bardzo leciutko chodziły, skakał na klamkę i otwierał), pewnego razu zeżarł mi kiełbasę z lodówki, skubaniec otworzy też lodówkę i zeżarł. Ona wyszła o 06:00  zeżarł około 07:00. Wkurwiłem się i zamknąłem dziada w łazience i wyszedłem z mieszkania około 08:00. Gdy wróciłem do mieszkania po 16:00 ona już tam była z rękoma na mnie i z gębą: ,,kto zamknął kota na cały dzień w łazience i czy było to celowe bo on tam przeżył wielki stres w małym ciemnym pomieszczeniu i to była dla niego traumatyczne przeżycie,, odpowiedziałem że ja i oczywiście że celowo, bo nie życzę sobie aby mi kot zżerał kiełbasę i zabroniłem mu wchodzić do mojego pokoju oraz kuchni ale nie rozumiał więc zamknąłem go w łazience bo tam nie potrafi otwierać klamki,, Tak ją to wpieniło że zaczęła mnie bić i zadzwoniła na policję zgłaszając znęcanie się nad zwierzętami.

Mało tego przyjechała jakaś debila policjantka chyba taka sama idiotka i nie było żartów bo policjantka także ostro się przysadziła a pies stał i się nie odzywał, więc postanowiłem zeznać że to nie prawda, że nie ma na to dowodów i to właściciel kota powinna dostać 500zł za bezpodstawne wezwanie funkcjonariusza i jeśli tego nie zrobią zgłoszę do ich przełożonych złe wypełnianie obowiązków. Policjantka zmiękła i stwierdziła że muszą sprawdzać każde zgłoszenie i powiedziała że mam szczęście że nie ma dowodów i po kocie nie można w tej chwili stwierdzić że się znęcałem nad nim. W sumie nie miała nic na podtrzymanie swojego bezpodstawnego najścia na lokal i wymiękła.

 

Ale ta k**wa co z nią mieszkałem to w życiu tak pojebanego człowieka nie widziałem. Jadła jakieś kiełkujące na parapetach roślinki, z kotem rozmawiała jeszcze do tego gruba i brzydka i piegowata była, twu aż ciarki przechodzą takie obrzydzenie. A najlepsze jest to że miała koleżaneczkę która porzuciła dziecko u jego ojca, bo nie czuła jeszcze macierzyństwa. A te idiotki wtedy miały po około 30 - 35 lat, chodziły do opery, bardzo kochały zwierzątka ale swojego dziecka jakoś nie potrafiła kochać. Szok O.o

 

Właśnie tacy luzie teraz się użalają nad tymi j**anymi dzikami.

 

A prawda jest taka że do listy odstrzału dzików powinno się dopisać bobry, lisy, łosie, wilki i jeleniowate.

 

O ty...... z ciebie taki rolnik jak z du*y trąba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, zetorki12 napisał:

To sporo wyjaśnia (ta współlokatorka) . Gdybym był złośliwy , to bym napisał , że już wiem czemu masz tak skrzywione spojrzenie na świat . No ale nie jestem , to nie napiszę .:ph34r:

I to wcale nie musi być złośliwość, bo mieszkanie z nią przez 3 miesiące w jednym lokalu zostawiło rysę na mojej psychice. Zresztą u każdego by zostawiło a co słabszy mógł by na oddziale zamkniętym wylądować. Masakra.

8 minut temu, PRIMO napisał:

O ty...... z ciebie taki rolnik jak z du*y trąba. 

Akurat w tym czasie robiłem inż. z rolnictwa, więc nie wiem czy to ty nie jesteś większą trąbą.

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

To czemu nie udałeś się do psychologa? może by zaradził traumie jaką przeszedłeś 😬

Inżynier rolnik a zapi*****a na używanym tirze 😧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj