Jarczewski

Petycja poparcia odstrzału dzików.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LukaszBRO    197
popraw kilka błędów ortograficznych "hodowla" np. po co ma nam jakiś mieszczuch wytykać później. Ja już podpisałem
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Też podpisałem. Mógłbyś w zdaniu " petycja o radykalne zmniejszenie populacji dzika" zmienić słowo "radykalne" na chociażby "częściowe" bądź jakieś inne lepiej brzmiące słowo. Radykalne źle się kojarzy i za chwilę ktoś się doczepi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DuŻego, tzw(kropka), powtórzenia w kilku miejscach, nie ma czegoś takiego jak "w poważnym stopniu" itd. itd. Na miły Bóg, ja wiem ze w oborze ortografia na niewiele sie zdaje i na forum mozna pisać jak się chce, ale jak już piszesz do miastowych inteligentów oficjalne pismo, to zadbaj o to żeby było napisane poprawnie. Nie wiem idź do jakiejś nauczycielki od polskiego czy coś, bo tym pismem to niedzwiedzią przysługę robisz. Pod czymś takim się nie podpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Próby ograniczania populacji dzika są prowadzone już od lat, i to z marnym skutkiem.  Nasz krótkowzroczny i pozbawiony  instynktu samozachowawczego rząd, tą całą medialną akcją odstrzału(bo to nie będzie miało realnego odzwierciedlenia na rzeczywistość) zrobi tylko wiele złego. Takie odstrzały powinny być po prostu prowadzone w ramach racjonalnej(nie radykalnej) gospodarki łowieckiej.  Koła łowieckie powinny to po prostu robić, a nie trąbić w mediach, że trzeba zlikwidować populacje dzika. Jak to się mówi, gdy przestawimy radykalnie wahadło w  prawo, to następnie tak odbije w lewo, że nam wszystkim zęby powybija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cantstop    266

rząd swoje a myśliwi swoje,za kazdym j**anym razem

u mnie myśliwi to ludzie z pobliskiego miasta czyli z reguły nie rolnicy,ich interesy sa rozbiezne z naszymi jak widac

zazdroszcze tym ktorzy w kółkach lowieckich maja ludność tubylczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podpisane, ale czy to się liczy jak nawet adresu nie trzeba podać, nie mówiąc o PESEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Adres był, bynajmniej u mnie, tylko że samo mi podpowiedzialo na jakiś warszawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
24 minuty temu, damianzbr napisał:

Podpisane, ale czy to się liczy jak nawet adresu nie trzeba podać, nie mówiąc o PESEL

Dał byś choć tu spokój ze swoją durną propagandą . Każdy podaje , tylko ty nie musisz . Idź tam zobacz czy TIRy stoją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, PRIMO napisał:

U mnie też trzeba było podać adres i e-mail

 

6 godzin temu, PATr napisał:

Adres był, bynajmniej u mnie, tylko że samo mi podpowiedzialo na jakiś warszawski

Ja miałem tylko kod pocztowy do podania i tak samo coś mi zmieniało na warszawski bodajże Ursynów. Ale bez PESEL itp. danych do weryfikacji.

 

Z dotychczasowymi petycjami co widziałem to wszystkie dane trzeba było podać.

 

EDIT: Ale z drugiej str. to dobrze że nasze dziki aż takich dołków nie ryją: 

 

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na tej samej stronie jest petycja przeciwko masowemu odstrzałowi, i tą z kolei podpisało już 340 000 ludzi.  Jak myślicie, kogo głos poprze populistyczna władza w roku wyborczym? Co więcej czytałem właśnie, że prezydent również się w to włączył i zaapelował do ministerstwa o zmianę decyzji.  https://wiadomosci.wp.pl/prezydent-apeluje-ws-dzikow-beda-zalecenia-6337119702304897a . Jak już mówiłem, to takie rzeczy się po prostu robi, a nie sprowadza do rangi ogólnokrajowej sensacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ci wszyscy którzy są przeciwko odstrzałowi dzików powinni stanąć przed Trybunałem za zdradę i to bez wyjątku czy to prezydent czy zwykły szarak! 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candy   
Gość Candy

Temat dyskusyjny. Nie tylko dziki są temu wszystkiemu winne. Tylko czlowiek. To człowiek jest wektorem ASF'u. Gdyby była od początku odpowiednia dezynfekcja na wejściach i wyjściach do gospodarstwa a lek.wet/tech.wet wchodzili by w jednorazowych fartuchach ochronnych albo zmieniali buciory nie byłoby problemów z bioasekuracja i szerzeniem sie choroby.

Wydziwianie takie, to tak teraz wygląda - Panika o Asf jakby do kazdego gospodarstwa codziennie wchodził jeden dzik.

Moim zdaniem tu w dużej mierze jest winny CZŁOWIEK,a nie Bogu ducha winien  dzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Weź mie Babo nie wpieniaj ! Obora to nie laboratorium . Nie ma dzików zASF , nie ma problemu . Nie wina rolnika , tylko dzikiej zwierzyny . Za co karać chłopów nadmierną populacją wszelkiej zwierzyny leśnej , która żywi się na polach i łąkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Candy nawet pełna bioasekuracjia nie gwarantuje sukcesu mysz może ci wejść do domu może tym bardziej do obory ona też może przenieść wirusa mając kontakt z padłym dzikiem nawet pas deratyzacyjny nie gwarantuje że wszystkie myszy wyłapiesz itp sytuacje
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj