Polecane posty

Konrad2510    44
Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade

arturooo    121

Może za długo zwlekałeś z wymiana łożyska i poharatało resztę. Jakie tam siedzą zespoły łożyskowe że nie ma już w sprzedaży, jaka średnica czopu?

Wiadomość z agroFakt.pl

arturooo    121

Jeśli nie ma to kup inne aby pasowały na łożysko i przewierć otwory tak żeby pasowały do nowej obudowy

Agrest    5770

Raczej nie ma opcji żeby takich nie było. Pewnie masz w okolicy sklep greene, tam na pewno coś dobierzesz. W necie też poszukaj.

Tego typu  ta piasta?

http://tolmet.pl/czesci-zamienne-do-maszyn-uprawowych/262-ucf-210.html

Czy taka  

https://www.olx.pl/oferta/podpora-lozysko-walu-przedniego-napedu-renault-celtis-ergos-temis-155-CID757-IDumH9h.html 

Konrad2510    44
Agrest:raczej ta pierwsza jest podobna jutro zrobię zdjęcie i dodam Arturooo: właśnie nie ma gdzie przewiercic bo jest po cm zapasu. Myślałem żeby ewentualnie kupić wałek i wytoczyć piaste

Agrest    5770

Chyba dodałeś przez przeglądarkę. To za 2-3 dni się pojawi😁

Było prze aplikację puścić to by od razu było, albo przez spinacza w oknie odpowiedzi ,a później przenieść do galerii.

Szukałeś w necie i nie ma?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

• Przez macko25
      mam pytanie dla posiadaczy którzy posiadają opryskiwacz górny zaczep z półoautomatyczny skrętem tzn czy wasze opryskiwacza robią takie same ślady ciągnika bo u mnie jak lekko skręce to Oki ale jak skręce na maksa to już nie idzie za śladem ciągnika A mam włączone na automacie
    • Przez PatrykNowakowski
      Witam 🙂 szukam opini na temat pługów obrotowych. Jakie macie opinie na temat pługów tych w temacie? Jaki obrót jest lepszy siłownik z przodu, z tyłu, pionowy czy poziomy, jakie są plusy i minusy tych wariantów? Przedpłużki czy scinacze? Może ktoś poleca jakiś inny pług do 20 tyś zł na resorach 4x40? 🙂

• Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa

• Przez podol21
      Witam. Sprzedam agregat podorywkowy Unia Kos 2.6 st. Rok produkcji 2012. Wogóle nie używany. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj