News
robert55555

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sean    1983

"Król jest nagi"    :P

• Like 1

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Bananek    3479

chłopy, którzy nie dostaliscie zaliczek do wczoraj, moim zdaniem przelewy będą jeszcze wchodziły przez dwa dni robocze. sa banki, które przetrzymuja kasę kilka dni. nieraz płacę rachunki to odbiorca dzwoni po 2-3 dniach z pytaniem czy przelew zrobiony bo kasy nie widać. głównie pocztowy przetrzymuje, ale i PKO potrafi to zrobić.

Wiadomość z agroFakt.pl

sss    1
1 godzinę temu, Szron88 napisał:

Dzis wpłynała zaliczka ONW.

Jakim cudem, jak przelewy eliksir są księgowane tylko w dni robocze 

Agrest    5520

Przecież pisze że wpłynęła - czyli nie kieliszek czy literatka tylko porządnym stakanem przelewa. Poprostu wcześnie zaczął andrzejki😉

• Haha 1

Bananek    3479

chłopy, to może nie być przejęzyczenie. wczoraj wieczorem wchodzilem na konto i wyglądało tak samo jak kilka dni temu, dziś wchodzę, a tu niespodzianka - kolejne dwa przelewy z arimr. data co prawda z wczoraj, ale o 21 tej kasy nie było. W sumie zaliczka i onw przyszły w czterech przelewach.

7 godzin temu, niesmiertelny88 napisał:

Tak

Znajomy ma umowę na kilka "ton" W Agri plus Zamość i ma po 2-3 dostawy w tygodniu bo zasypani 

wiesiek63zmc    901
2 godziny temu, Bananek napisał:

chłopy, to może nie być przejęzyczenie. wczoraj wieczorem wchodzilem na konto i wyglądało tak samo jak kilka dni temu, dziś wchodzę, a tu niespodzianka - kolejne dwa przelewy z arimr. data co prawda z wczoraj, ale o 21 tej kasy nie było. W sumie zaliczka i onw przyszły w czterech przelewach.

tak nie bąć niedowiarkiem lecz wierzącym w dobrą:D zmianę 

Szron88    11

Nie wiem skąd te poruszenie. Sprawdzam konto dziś około południa i jak wół pisze przelew zaksięgowany 30.11. Moze przelew z ARIMR poszedł.29.11 ale na konto wpłyneło w sobote. Wiem ze duża część rolników ma w spółdzielczym i tam fakt przychodzi tylko w dni robocze. Ja mam konto w Santander Bank.

podjadacz    14

Mi naliczyli 20.11 zaliczkę i na tym się skończyło nic nie dostałem i pewnie szybko nie dostanę jak wszyscy po xa tym naliczone miałem tylko 3600 z 22000

bla bla bla :)

Gość   
Gość

Ciekawe ile osób nie dostało nic ?

Edytowano przez zetorki12

Gość   
Gość

Źle odczytałem . Nie ma pytania . B|

podjadacz    14
2 godziny temu, kazikwlkp napisał:

Witam na dzień dzisiejszy brak zaliczki na koncie, wielkopolskie p września

Jarocin też nic

• Like 1

bla bla bla :)

Rolnik1973    6446

No to dziś na zamknięcie banku trxeba zajechać zobaczyc czy dali resztę dopłat, zaliczka była pierwszego dnia to może i reszta będzie🤔

lisiogon    21

Ja również. W agropropagandzie mówili, że ze względu na suszę w tym roku nastąpiła wcześniejsza wypłata zaliczek ? Czy ja mam inny kalendarz czy oni ? Z tego co mi się wydaje to odkąd weszły zaliczki to ciągle były wypłacane od 16 października, tak jak i ONW. W tym roku jedynie poszli nam na rękę i zamiast wypłacać 100% ONW to wypłacili tylko 85%. Oni robią z NAS idiotów patrząc nam w oczy przez obiektyw kamery....

Edytowano przez lisiogon
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez eczolg
      Dzień dobry
      Mam pytanie jakie są kary za to, że mój wujek nie kosi łąk przez ostanie 7 lat i bierze dopłaty na te łąki. Mówiłem mu, że są za to kary. Czy faktycznie może dostać karę za poprzednie lata. On twierdzi, że nie dadzą mu dopłat za rok i tyle jak go skontrolują. 
      W tym roku się tym zainteresowałem gdyż spółka wodna, której nie zapłacił napisała list, ze poinformuje o nie zapłaceniu tej spółki wodnej agencje 

Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez Matey
      Zakładam wątek dotyczący dopłat bezpośrednich na rok 2018.  Temat na 2017 zostanie jeszcze otwarty, natomiast tutaj piszmy o nadchodzącej edycji dopłat. Co sądzicie o składaniu e-wniosków? Przejdzie czy ARiMR się z tego wycofa?
    • Przez livebird
      Ile wynosi dopłata bezpośrednia do 1 hektara pszenicy ozimej ? Do jakiej grupy roślin kwalifikuje się pszenica?
    • Przez livebird
      Ile maksymalnie można uzyskać dopłat do 1ha łąki ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj