News
robert55555

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bolec1255    29

U  nas w agencji  zwalaja nie  załatwienie sprawy na komisję szacunkowe które nie powinny szacować nie  których działek niby na  tych działkach nie  wystąpiła susza ale  oficjalnie nikt tego rolnikom nie  chce dac  na piśmie

Roki212    552

A co mają napisać że kasy brak na suszowe,  wciskają jakiś kit wszystkim

monix    28
9 minut temu, Roki212 napisał:

A co mają napisać że kasy brak na suszowe,  wciskają jakiś kit wszystkim

złodzieje

Wiadomość z agroFakt.pl

wiesiek63zmc    995

Raczej darczyńcy bo dają a nie muszą :Da skąd ci się wzieło że ktoś ma obowiązek  ci płacić za złą pogodę 

• Like 1

Gość   
Gość

To jak oni tak to im trzeba podobnie zrobić na wybory 

ZbyniuVanZTS    27
Napisano (edytowany)

zachodniopomorskie powiat drawski, jedna decyzja przyszła tydzień temu, a pod koniec grudnia była zaliczka a i znów pismo, o suszowym że sprawa nie załatwiona i do końca marca. i taki właśnie jest porządek w naszym państwie. biednego zawsze kopią a nas rolników najlżej to zawszę wiatr w oczy.

Edytowano przez ZbyniuVanZTS

Mariu    2

Hehehe wrzucić do urny ze sprawa głosu przedłużona do września 2020🤣

Roki212    552
3 minuty temu, maniek20 napisał:

To jak oni tak to im trzeba podobnie zrobić na wybory 

Poczekaj będą odwlekać i przed wyborami pieniądze się znajdą :) tak jak było poprzednio 

• Like 1

Gość   
Gość

Przed wyborami to będzie kasa i ogłoszona susza  nowa  a co potem to już ciężko powiedzieć A i dopłaty nagle wszyscy dostaną 

grzesiek22    1

Witam. U mnie dycyzja o reszcie doplat 12.12.2019 pieniążki wypłynęły 30.01.2020. Takze naczekalem się. Województwo łódzkie powiat kutnowski 

aderus    22
7 minut temu, katk5341 napisał:

A do nas przyszla decyzja ale nic nie pisze o ONW,ktos tez tak mial?

onw to osobna decyzja

Mariu    2

Ja w ubiegłym roku żadnej decyzji nie miałem na onw a kasa bez decyzji początek grudnia,na bezpośrednie była decyzja. W tym roku bezpośrednie, decyzja jest, na onw nie ma. I zaliczki na onw też nie było. 

Roki212    552

Do mnie na ONW też decyzje nie przychodzą o kilku już lat z tego co wiem trzeba im zgłosić że się chce otrzymywać takie decyzje

maciek21    41

Łódzkie  nie pszyszla ani decyzja ani odwołanie do suszowego a było do 28.01  zaliczka w listopadzie 

driver24    24
12 godzin temu, wiesiek63zmc napisał:

Raczej darczyńcy bo dają a nie muszą :Da skąd ci się wzieło że ktoś ma obowiązek  ci płacić za złą pogodę 

To albo płacą wszystkim, albo nikomu. No chyba, że trzeba sobie legitymację partyjną wyrobić😀 Swoją drogą na temat zawrotnego tempa wypłat cisza jak nie wiem, zero problemu, nawet nikt z "naszych" organizacji rolniczych nie zadaje pytań ministerstwu lub agencji. 

misio3p    1240
12 godzin temu, wiesiek63zmc napisał:

Cieszyć się, że rozdają nasze pieniądze, no wspaniale hehe. 

Przyszedł jakiś raport, że była kontrola foto, sprawdzali TUZy i pole gdzie był zasiany łubin na nasiona. Za nic pieniędzy jeszcze na koncie nie ma.

24.07.2008 - 24.07.2019 - 11 lat na AF

Madziura68    0

W agencji Sochaczew- mazowieckie nie wpływa a nawet nie jest naliczone ponieważ młody Rolnik wiecznie coś znajdą a suszowe cisza 

ceston    12

Kujawsko pomorskie nadal nic ani suszowego ani dopłat ani decyzji.

• Sad 1

maciek21    41

A jednak dziś decyzja i suszowe odroczone koledzy jak to jest z onw gdzie to jest wliczone w doplatach bądź na decyzji 

ogarek    612
Napisano (edytowany)

Onw to odrębna decyzja

Edytowano przez ogarek

GR_Stachnik    32

Wczoraj wpływ reszty dopłat bezpośrednich, zaliczka w listopadzie. Brak ONW i suszowego z de-minimis. Wlkp. powiat pilski.

Zdzinio    44

U mnie już prawie 3 miesiące jak złożone suszowe i cisza ani decyzji ani odroczki! Dopłaty też cisza powiat Sochaczew !!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez eczolg
      Dzień dobry
      Mam pytanie jakie są kary za to, że mój wujek nie kosi łąk przez ostanie 7 lat i bierze dopłaty na te łąki. Mówiłem mu, że są za to kary. Czy faktycznie może dostać karę za poprzednie lata. On twierdzi, że nie dadzą mu dopłat za rok i tyle jak go skontrolują. 
      W tym roku się tym zainteresowałem gdyż spółka wodna, której nie zapłacił napisała list, ze poinformuje o nie zapłaceniu tej spółki wodnej agencje 

Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez Matey
      Zakładam wątek dotyczący dopłat bezpośrednich na rok 2018.  Temat na 2017 zostanie jeszcze otwarty, natomiast tutaj piszmy o nadchodzącej edycji dopłat. Co sądzicie o składaniu e-wniosków? Przejdzie czy ARiMR się z tego wycofa?
    • Przez livebird
      Ile wynosi dopłata bezpośrednia do 1 hektara pszenicy ozimej ? Do jakiej grupy roślin kwalifikuje się pszenica?
    • Przez livebird
      Ile maksymalnie można uzyskać dopłat do 1ha łąki ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj