News
robert55555

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

krzychuuuuu    45
TheKingofFarmersisback napisał:

ojciec dostał decyzję odmowna płatności ponieważ 4 sztuki bydla zgłoszone do dopłat na dzień 15 maja przekraczają wiek 24mc. Nie da się wycofać ani zamienić tych 4 sztuk tylko walą odmowę całosci dopłaty. Czy da się z tym coś jeszcze zrobić? Pewnie  miałeś  tylko  7  sztuk  że  ci  odmówili reszty  ??  Też  się  2  lata  temu  pomyliłem z 1 sztuką  to  za 19  zapłacili

Było 20 sztuk zgłoszone A 4 za stare. W uzasadnieniu piszą że do 3 sztuk jest ok ale powyżej 3 sztuk jest odmową doplaty.

• Confused 1

Wiadomość z agroFakt.pl

robert55555    1004
9 godzin temu, karolek12 napisał:

Chyba ten mysliwy musiałby byc np. duńczykiem bo zaden z naszych  nie miałby interesu w tym ,nie pisz kolego takich bzdur

Interes to był. W tym powiecie nie ma strefy asf ale za to jest w innym. Z północy mazowsza przewieźli na południe mazowsza.

• Like 1

Największy błąd, jaki możemy popełnić w życiu, to poddanie się lękowi przed popełnieniem błędu. Odważni nie żyją wiecznie, ale nieśmiali nie żyją wcale.

Napisano (edytowany)
14 godzin temu, zetorki12 napisał:

Nooo . A teraz PiS duma jak zabrać do łąk i dzików wybić nie potrafi .

Bo  PIS  to  partia  polityczna  a  nie koło  łowieckie  więc  oczekiwanie  że  mają  ci  dziki  wybić  jest  grzecznie  pisząc  śmieszne.   Żaden  minister  nie jest  wstanie  zmusić  koła  łowieckie  do  odstrzału  bo  członkami  kół  jest  ,,elita,,  tego  kraju  sędziowie  prokuratorzy  lekarze  politycy  słynny  gajowy  ludzie  ze starych służb  z nowych  także  z nimi  nikt  nie  wygra  i  taka  jest  prawda. Do  puki  nie dostaną  rozkazu  od  swoich  zachodnich  kolegów  to  nikt  się  nie ruszy  do  masowego  odstrzału  dzika.

Edytowano przez TheKingofFarmersisback
  • Like 1
  • Confused 2

adam131    221
1 godzinę temu, TheKingofFarmersisback napisał:

Do  puki

dopóki

• Like 1

karolek12    9
3 godziny temu, robert55555 napisał:

Interes to był. W tym powiecie nie ma strefy asf ale za to jest w innym. Z północy mazowsza przewieźli na południe mazowsza.

Napisz dlaczego mieli by to robić i jaki to interes .Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że ASF ani rolnikowi ani mysliwym nie jest na rękę

Gość   
Gość
3 godziny temu, TheKingofFarmersisback napisał:

Bo  PIS  to  partia  polityczna  a  nie koło  łowieckie  więc  oczekiwanie  że  mają  ci  dziki  wybić  jest  grzecznie  pisząc  śmieszne.   Żaden  minister  nie jest  wstanie  zmusić  koła  łowieckie  do  odstrzału  bo  członkami  kół  jest  ,,elita,,  tego  kraju  sędziowie  prokuratorzy  lekarze  politycy  słynny  gajowy  ludzie  ze starych służb  z nowych  także  z nimi  nikt  nie  wygra  i  taka  jest  prawda. Do  puki  nie dostaną  rozkazu  od  swoich  zachodnich  kolegów  to  nikt  się  nie ruszy  do  masowego  odstrzału  dzika.

O np o spec ustawie słyszałeś ? Można ? Sam śmieszne rzeczy napisałeś . WOT mogą wysłać ... tylko strach , bo mogą się pozabijać . :D

robert55555    1004
2 godziny temu, karolek12 napisał:

Napisz dlaczego mieli by to robić i jaki to interes .Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że ASF ani rolnikowi ani mysliwym nie jest na rękę

Sam sobie odpowiedziałeś.

• Like 2

Największy błąd, jaki możemy popełnić w życiu, to poddanie się lękowi przed popełnieniem błędu. Odważni nie żyją wiecznie, ale nieśmiali nie żyją wcale.

rejvas    218

ja tam obstawiam że asf zatrzyma sie na granicy polsko-niemieckiej :D

rejvas - dawniej ozzborn

karolek12    9
16 minut temu, robert55555 napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś.

Ty coś bierzesz czy od urodzenia tak masz napisz jaki interes maja mysliwi zeby asf rozwozić    czy proste pytanie

Dostałam dziś raport z kontroli. Na początku nie wiedziałam co to za polecony od jakiejś firmy z Białegostoku, a tu taka niespodzianka. Kontrola była 12 grudnia. Z tego, co przejrzałam są jakieś niewielkie, po kilka arów różnice- inaczej ja podałam, a inaczej skontrolowali. W każdym razie coś się ruszyło w tej kwestii.

Aktis    254
MartaZMazowsza napisał:

Dostałam dziś raport z kontroli. Na początku nie wiedziałam co to za polecony od jakiejś firmy z Białegostoku, a tu taka niespodzianka. Kontrola była 12 grudnia. Z tego, co przejrzałam są jakieś niewielkie, po kilka arów różnice- inaczej ja podałam, a inaczej skontrolowali. W każdym razie coś się ruszyło w tej kwestii.

a jakieś kody Ci dopisali?

Gość   
Gość
1 godzinę temu, karolek12 napisał:

Ty coś bierzesz czy od urodzenia tak masz napisz jaki interes maja mysliwi zeby asf rozwozić    czy proste pytanie

dzisiaj podali że dzik w skupie kosztuje około 1,5 za kg.

jaki jest sens chodzić za nim po lesie  za takie grosze ?????????

nie wiem ile płacą za ubój interwencyjny , ale pewnie x 3

odszkodowania trzeba płacić rolnikom , dziczyzna tania na dodatek badania ASF chłodnie itd.

to  jest chore !!! na dodatek zdychać nie chce na ASF a roznosić może

resalix    0

hej,

czy miał już ktoś wezwanie do agencji w sprawie poprawy protokołu suszowego? tzn. podobno są jakieś nowe wytyczne i zgodnie z tabelką iung suszy nie było:)

Gringo1    92
7 godzin temu, TheKingofFarmersisback napisał:

same 

Przed chwilą, Gringo1 napisał:

czyli same ubeki i stare łormowce zomowce

• Like 1

mickas092    437

Przyszła decyzja dziś, zaliczka ok 70% w listopadzie, Lubelskie LPA. Jeszcze decyzja odnośnie ONW i będzie komplet tylko czekac na kasę.

JarekBazydlo    1110

A po za dzikiem chodzić. Wysyp mu troszkę w lesie kukurydzy z dwa razy i za dwa tygodnie siadasz na ambonie i dzik sam podejdzie do strzału.

monix    28

Pismo z kontroli foto 7 grudzień dziś decyzja dolnoslaskie

6 godzin temu, Aktis napisał:

a jakieś kody Ci dopisali?

Kod dotyczący gospodarstwa mam GR5, czyli "wystąpiły kody pokontrolne w odniesieniu do co najmniej jednej działki rolnej) oraz przy wszystkich działkach DR 46 i w przypadku jednej dwa DR23 i DR52, czyli tylko jedna była pod lupą z tego wynika.

thor1984    105

Dziś kopia raportu z kontroli foto  która nie została jeszcze zatwierdzona przez ARiMR i może ulec zmianie. Kopia raportu po ewentualnych zmianach zostanie przekazana ponownie. Czyli chyba wychodzi na to, że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

robal54    0

Mam pytanie czy to nie będzie tak;  dopłaty do 20 krów do 20 jałowizny w sumie około 12tyś dopłaty  a teraz  dopłaty za dobrostan tylko do 20 krów  około 150zł do sztuki  to 3tyś zł .Może się mylę to proszę mnie poprawić. 

Milosz91    17
3 godziny temu, thor1984 napisał:

Dziś kopia raportu z kontroli foto  która nie została jeszcze zatwierdzona przez ARiMR i może ulec zmianie. Kopia raportu po ewentualnych zmianach zostanie przekazana ponownie. Czyli chyba wychodzi na to, że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

14 dni i twoja kopie już będzie miała agencja i będzie zatwierdzona mi ucięli 30ar pisałem pismo że nie zgadzam się z kontrola

• Thanks 1

Szymi40    968

I  dziś   reszta  dopłat  wpłyneła-   teraz   trzeba  to  wydać-,  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
    • Przez eczolg
      Dzień dobry
      Mam pytanie jakie są kary za to, że mój wujek nie kosi łąk przez ostanie 7 lat i bierze dopłaty na te łąki. Mówiłem mu, że są za to kary. Czy faktycznie może dostać karę za poprzednie lata. On twierdzi, że nie dadzą mu dopłat za rok i tyle jak go skontrolują. 
      W tym roku się tym zainteresowałem gdyż spółka wodna, której nie zapłacił napisała list, ze poinformuje o nie zapłaceniu tej spółki wodnej agencje 

Z góry dziękuje za pomoc
    • Przez Matey
      Zakładam wątek dotyczący dopłat bezpośrednich na rok 2018.  Temat na 2017 zostanie jeszcze otwarty, natomiast tutaj piszmy o nadchodzącej edycji dopłat. Co sądzicie o składaniu e-wniosków? Przejdzie czy ARiMR się z tego wycofa?
    • Przez livebird
      Ile wynosi dopłata bezpośrednia do 1 hektara pszenicy ozimej ? Do jakiej grupy roślin kwalifikuje się pszenica?
    • Przez livebird
      Ile maksymalnie można uzyskać dopłat do 1ha łąki ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj