Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3047

dzisiaj dalszy ciag kontroli-kuzyn dzwonil ze tym razem para chodzila po polach, mam w roznych miejscach ponad 40 dzialek ale w sumie blisko siebie i po pare na kupe a w jeden dzien sie nie wyrobili.

na jesien przyszla pani pod garaz i zapytala czy moze wejsc na teren ogrodzony, w przypadku terenow otwartych kazdym moze chodzic o ile mu sie nie kazde opuscic terenu, tym  bardziej gdy sie podpisalo zgode na kontrole bez obowiazku obecnosci i zgody na wejscie na pole.. rozrzutnikiem pelnym obornika nie bede gonil samochodu, zanim byl zawrocil to on byl juz znikl...

chyba dostapilem zaszczytu i  znalalazlem sie w nielicznym gronie 3 % ktorych ,sama unia europejska zleca skontrolowanie kontroli arimr 😜, znajoma ekolozka miala kiedys kontrole kontroli ktorej nie miala😛


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin181    117

Witam 

Poszukuje osoby która udzieliła by mi informacji w sprawie dopłat do łąk ekologicznych ???


Nie moc ciągnika lecz technika zrobi z ciebie zawodnika !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polka    130
7 godzin temu, andrzej224 napisał:

Jesienią kontrol foto, decyzja miesiąc temu, wczoraj kasa na koncie

Jakie województwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

to chyba odwieczny problem na forum, wpisać początek tablic swego powiatu w informacjach o użytkowniku lub w poście lub po prostu podać powiat/woj.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280
16 minut temu, Nikita_Bennet napisał:

to chyba odwieczny problem na forum, wpisać początek tablic swego powiatu w informacjach o użytkowniku lub w poście lub po prostu podać powiat/woj.

Każdy się boi podawać swoje dane bo jeszcze go ktoś z jego z okolicy go zdyskredytuje i podważy to co pisze na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na AF działa RODO i stąd boja się podawać dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
15 minut temu, matek89121 napisał:

Każdy się boi podawać swoje dane bo jeszcze go ktoś z jego z okolicy go zdyskredytuje i podważy to co pisze na forum

Bo jak się brednie wypisuje albo obrażliwe treści to sie taki mądrala nie ujawnia,ten który pisze prawdę i nikogo nie obraża nie ma powodu zeby sie cykać napisać skąd jest

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

powiedz mi ile czasu siedzisz na af ?ile razy spotkałeś się z tym że ktoś pier...li  od rzeczy ile to ile  zebrał na 4-5 klasie prawie przy zerowych nakładach  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie każdy chce ujawniać skąd jest!. Ma do tego prawo. Wszędzie trafia się osoby które to zbierają mega plony przy minimalnym nakładzie.  W dzisiejszych czasach co nie którzy ludzie mają wybujałą fantazje. Widać to po wpisach jakie dokonują. Znajdą się tacy co zbiorą 5 ton rzepaku ozimego na 6 klasie, mało tego nie dając wogole nawozu i zero stosowania środków ochrony. W rzeczywistości albo nie mają tego rzepaku albo plon jaki zebrał to 2tony.  

Edytowano przez robert55555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Jak dla mnie wystarczy województwo X powiat X.. wiadomo że nawet w sąsiednich gminach klasy ziemi są zróżnicowane..  A może by opisywać do których biur powiatowych się jeździ? I bez hejtu.. dla orientacji będzie widać czy dane biuro coś działa czy leci w.. kulki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
3 godziny temu, robert55555 napisał:

Na AF działa RODO i stąd boja się podawać dane

Pisząc że jeżdżę na NKE to nie ma tutaj nic RODO. Poczytaj przepisy, nawet pełny nr rejestracyjny nie podlega pod rodo wg któregoś wyroku sądowego. Ba, imię i nazwisko też nie bo nie wiesz o którego jana kowalskiego chodzi ale już z datą urodzenia robi się komplet danych, sam PESEL podlega pod RODO bo namierzysz po nim konkretną osobę. Zresztą mi tablice odpowiadają np bardziej niż powiat bo nie każdy wie jakie tablice są z jakiego powiatu a już szukać się nie chce 😉

 

Wejdź tutaj:  https://wyszukiwarkaregon.stat.gov.pl/appBIR/index.aspx ogólnodostępna baza danych większości rolników z ich adresami 😉
Wybierz po adresie i lecisz, są tam także niektóre firmy. Jakie rodo 😉

Natomiast do piszących w stylu "dostałem dopłaty" to tylko nabijają posty i tyle bo dostałem dopłaty, mazowieckie mówi więcej niż dostałem dopłaty, skąd jesteś, mazowieckie. Dyskusja z d*py wzięta, w cholerę nic nie wnoszących postów.

 

 

4 godziny temu, matek89121 napisał:

Każdy się boi podawać swoje dane bo jeszcze go ktoś z jego z okolicy go zdyskredytuje i podważy to co pisze na forum

aha, przed komputerem wiracha i pan świata który pozjadał wszelkie rozumy ale boi się że ktoś z wioski powie mu prawdę przez neta?
To jest zbieżne z grubasem za kompem udającym szefa firmy próbującego wyrwać młode panny.
Dorośnijcie. W necie nikt nie jest anonimowy, 1-2 godziny szukania i naprawdę można wszystko znaleźć o każdym.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

no to napisałem przecież 😉
Dlatego nie warto gadać głupot w necie - to nie te czasy co 15-20 lat temu 😉


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Nikita_Bennet wiem jak działa RODO co nie oznacza że każdy człowiek wie na czym polega RODO.   Jak by ktoś przeprowadził sąde uliczna to mało osób byłoby wstanie rozwinac sam skrót RODO, nie mówiąc już o wyjaśnieniu zasad. Miło że poświęciłeś swój czas na wyjaśnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856
robert55555 napisał:

Jak by ktoś przeprowadził sąde uliczna to mało osób byłoby wstanie rozwinac sam skrót RODO,

no jak? Rodzinne Ogródki Działkowe Obiboków 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uwaga Uwaga!!!

Ogłaszam zwycięzce w osobie @Bananek .

Nagrodą główną był karnet obijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

I cyk.  Mam i ja

Ale puki co to decyzje. Kontrola foto i na miejscu

Wlkp. bp konin

Edytowano przez xzibit0000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    90

Decyzja 27.02 na obszarowe a dziś przyszły dwa przelewy:

onw mniejsze o prawie 1000 jak rok temu i rolno środowiskowe bez decyzji .

lubelskie powiat chełmski

Edytowano przez lukasz493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeden wniosek 11 decyzji to i tak złagodziło brak 1000 z onw. Wiem 11 razy wkleiles to samo.zdarza się.  Mniejsza kasa może przez delimitacji onw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28
6 minut temu, lukasz493 napisał:

Decyzja 27.02 na obszarowe a dziś przyszły dwa przelewy:

onw mniejsze o prawie 1000 jak rok temu i rolno środowiskowe bez decyzji .

lubelskie powiat chełmski

cale onw masz

 tylko za 25 ha,  potem polowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj