Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

rafal3939    200
1 godzinę temu, fabio napisał:

jakie bezposrednie czy onw

Bezpośrednie, nie mam  onw,  Dzwoniłem do arimr i pytałęm o co chodzi. Dostaja to ci co nie otrzymali decyzji. Zaliczke miałem na koncie w listopadzie. Prawdopodobnie to tylko gra na zwłokę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854
Pafnucy napisał:

30 . 04 .

nie było jeszcze 30.04 w tym roku. chodzi o datę wystawienia odroczenia, a nie do kiedy odroczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aaaa . Ty , a na co Ci data ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo266    2

No możliwe że chodzi o tych co decyzji nie mają. I dlatego odroczenia. Ja właśnie nie mam.

Cóż  zostaje. Uzbroić się w cierpliwość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
lemek napisał:

Jest propaganda w tv, ale kto każe oglądać. Poza tym każdy ma swój rozum. 

Piszecie, że rachunki płacicie od razu? To ciekawe. Ilekroć musieli przedłużać terminy przyjmowania wniosków papierowych, dłużej pracować w ostatnich dniach, bo tysiące rolników nie mogło zdążyć z jednym wnioskiem.  Oni mają tysiące ludzi do obsłużenia, a jeszcze takie Jarki wydzwaniają cały czas "kiedy kasa? ".

 

Idź i zobacz co robią te nieroby i jak wrócisz to napisz do nas:) Biedacy ktoś im śmiał kazać pracować:) Zobacz ile oni pracują a ile zarabiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520
58 minut temu, jarecki7745 napisał:

wczoraj decyzja na wszystko

od decyzji do pieniędzy daleko ,do mnie ponad miesiąc temu dotarła decyzja a kasy nima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
57 minut temu, Bananek napisał:

te odroczenia to z jaka datą powystawiane macie?

26.02 bo z tego co wiem to mieli termin na decyzję do końca lutego i dlatego tak wszystkim piszą u mnie we wsi wszyscy tak dostali w ten sam dzień co ja i z tymi samymi datami nawet listonosz mówił że od rana wozi do wszystkich te listy bo priorytetowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854

wreszcie napisał tu ktoś myślący i czytający ze zrozumieniem. Kiedyś wypowiadał się tu użytkownik co chyba pracuje w arimr i świetnie zna procedury. odroczki wysyłane są wszystkim, którym nie udało się wydać decyzji, ale data końcowa (ta z odroczenia) nie musi być datą załatwienia wypłaty. Kiedy wreszcie to zrozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9908
1 godzinę temu, lemek napisał:

Wybacz kolego @Piżmak1962 ale jakoś bliżej mi do tego czy dostanę 500+, mama z babcią 13,14 większą waloryzację, płacę minimalną na poziomie 4000 niż to czy Kidawa z Biedroniem udzielą ślubu pedałom.

I to ja w  przeciwieństwie do ciebie oceniam obiektywnie, bo polityka mnie nie interesuje sama w sobie w ogóle, nawet na wybory nie chodzę.  

Az szkoda komentować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854

przecież niejednemu było wysyłane odroczenie, a w tym samym tygodniu dostawał wypłatę. sam kiedyś dostałem przelewy, a za jakiś czas decyzję. różne przypadki się tu dzieją.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Dziś wpadła reszta dopłat, jeszcze tylko czekam na drugą ratę ONW. 

Mazowieckie WWL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

dziś reszta dopłat na koncie  decyzja z 13 stycznia, teraz tylko suszowe zostalo i zwrot za materiał siewny okolice kalisza PKA


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212
2 godziny temu, Bananek napisał:

przecież niejednemu było wysyłane odroczenie, a w tym samym tygodniu dostawał wypłatę. sam kiedyś dostałem przelewy, a za jakiś czas decyzję. różne przypadki się tu dzieją.

Dokładnie, do tej pory co roku dostawałem odroczke,a czasami nawet odroczke odroczki 😋 i zawsze kasa była wcześniej max koniec kwietnia, a raz dostałem decyzję wystawioną dzień po odroczce. Luz pany jak komu brakuje to trza mądrze dysponować na drugi raz tak jak nasz jaśnie wielebny minister nam panujący podsumował. Jakby co mogę udzielić pożyczki na dogodnych warunkach prowidenckich 😋


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tu nie chodzi o kasę , ale o to jak nas traktują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7212

W większości chodzi o kase. Pieniądz najbardziej zmienia poglądy ludzi 

  • Thanks 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854
Pafnucy napisał:

Tu nie chodzi o kasę , ale o to jak nas traktują .

A jak nas traktują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa36    0

Witam, czy ktoś z Was kochani pisał ponaglenie do ARiMR? Też dostałam to odroczenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris1976    48

zaliczki nie dostałem i odroczona została płatność do 30.06.2020 szlak człowieka może trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

30 % zaliczki w listopadzie, kontrola na polu ad dziś onw w całości. Poza raportem z kontroli brak jakiejkolwiek decyzji o płatności. WZW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
46 minut temu, thor1984 napisał:

30 % zaliczki w listopadzie, kontrola na polu ad dziś onw w całości. Poza raportem z kontroli brak jakiejkolwiek decyzji o płatności. WZW

A ile kasy i pola?

 

Edytowano przez Milosz91
Bo bez decyzji podobno do 2tys EUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    199

Pow łukowski cala gmina  wojcieszków szczegółowa  kontrola i juz przychodzą  pisma że  doplaty w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504

Dziś ONW wpłynęło. Więc dopłaty już w całości na koncie. Teraz czekamy na suszowe niby do końca marca powinno być z tego co wysłali pisma... zobaczymy jak dotrzymaja słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj