Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

aderus    28
Przed chwilą, JarekBazydlo napisał:

Jak jest decyzja to tez nie ma co liczyc na szybki przelew na konto :)

tak ale wiadomo ze sprawa zakonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19685

W poniedziałek odroczka datowana na 27.02

Dziś decyzja datowana na 28.02

 

Jaja normalnie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28

chyba ze ktos lubi narzekac  to najpierw narzeka ze nie ma decyzji jak ma decyzje  narzeka ze nie ma natychmiast przelewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2498
3 minuty temu, aderus napisał:

chyba ze ktos lubi narzekac  to najpierw narzeka ze nie ma decyzji jak ma decyzje  narzeka ze nie ma natychmiast przelewu

Narzeka jak już 1.5 miesiaca nie ma od decyzji przelewu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Bo gdzie to 8mies płacić. A te kontrolę to pozal się mi ucięli 30ar. Sąsiadowi dodali 6ha chodzili po polach mierzyli napisali glupot a w Krakowie sprawdzają z foto....to po co oni chodzili jak i tak Z foto biorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    277

Może i nie wina, ale jakiś argument do przesunięcia terminu wypłat, wysyłania odroczeń 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieniu    11

A jak macie rachunki do zapłaty to od razu płacicie czy czekacie do samego końca ? Jest czas do końca czerwca więc się wyrobią. Był czas przywyknąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabio    79
51 minut temu, rafal3939 napisał:

Tez dzisiaj odroczenie do 30.04 dostałem. zamość

jakie bezposrednie czy onw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie jedno i drugie. Jak by było tylko jedne to wtedy ktoś nie doplinowal sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pig    18

no i niestety do mnie też przyszło odroczenie do 30.04.2020 wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zamiast kasę płacić , to pisemka jakieś wysyłają . Za Platformy szybciej kasę dostawałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
34 minuty temu, cieniu napisał:

A jak macie rachunki do zapłaty to od razu płacicie czy czekacie do samego końca ? Jest czas do końca czerwca więc się wyrobią. Był czas przywyknąć.

przychodzi to płacę . Co mi da czekanie do ostatniego dnia ? W ciula lecą z rolnikami w tym roku i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piżmak1962    0
8 godzin temu, lemek napisał:

@Piżmak1962  i inni. Termin ustawowy to 30 czerwiec, i tak należy planować wydatki. Agencja dwoi się i troi, aby zdążyć przed terminem przyjmowania wniosków w kolejnej kampanii. Żeby nie było to też nie dostałem bo była kontrola foto i mi to wisi. 

Mamy już pierwszy potwierdzony przypadek korona wirusa w Polsce i to też oczywiście wina rządu? 

Lemek po twoich wpisach sądzę, że reprezentujesz nasz Rząd oraz ARIMR- dopłaty należą mi się jak psu buda, więc nie próbuj ironizować oraz ośmieszać polskich rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemek    16

Wybacz kolego @Piżmak1962 ale jakoś bliżej mi do tego czy dostanę 500+, mama z babcią 13,14 większą waloryzację, płacę minimalną na poziomie 4000 niż to czy Kidawa z Biedroniem udzielą ślubu pedałom.

I to ja w  przeciwieństwie do ciebie oceniam obiektywnie, bo polityka mnie nie interesuje sama w sobie w ogóle, nawet na wybory nie chodzę.  

  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszek    1163

no to faktycznie się naoglądałeś za dużo tvpis żeby nie zauważyć co się opucz tego dzieje nie koniecznie dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, lemek napisał:

bliżej mi do tego czy dostanę 500+, mama z babcią 13,14 większą waloryzację, płacę minimalną na poziomie 4000

A zarobić normalnie to nima komu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo266    2

U mnie dziś odroczenie do 29.05. Zaliczka pod koniec listopada, ok 70%. 

Co za instytucja...słów brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemek    16

Jest propaganda w tv, ale kto każe oglądać. Poza tym każdy ma swój rozum. 

Piszecie, że rachunki płacicie od razu? To ciekawe. Ilekroć musieli przedłużać terminy przyjmowania wniosków papierowych, dłużej pracować w ostatnich dniach, bo tysiące rolników nie mogło zdążyć z jednym wnioskiem.  Oni mają tysiące ludzi do obsłużenia, a jeszcze takie Jarki wydzwaniają cały czas "kiedy kasa? ".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaaa . Dobra zmiana .      Tylko dla kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7745    227
21 minut temu, pablo266 napisał:

U mnie dziś odroczenie do 29.05. Zaliczka pod koniec listopada, ok 70%. 

Co za instytucja...słów brak.

a no widzisz a umnie 7% zaliczki ostatniego listopada a wczoraj decyzja na wszystko czyli równowaga jakaś jest

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj