Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tom1989    34

Wczoraj przyszło odroczenie do końca kwietnia a dzisiaj już decyzja o przyznaniu płatności. Gmina Grajewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piżmak1962    0

Czekam na dopłaty za  2019r i mózg mi się lasuje. Totalna kompromitacja Rządu, ciekawe jak wytłumaczą ten fakt przed  zbliżającymi się wyborami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jaski fakt ? To ich wina z lasowaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505

Decyzja 24 stycznia a kasy nadal nie ma. Dziś telefon do agencji i Pani mówi że kasa teoretycznie powinna być już na koncie a w praktyce wygląda to jak wygląda. Więc czekamy dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemek    16

Jeden grozi bojkotem wyborów, drugi zawraca dupe telefonami. Ludzie dajcie żyć. W Agencjach pracują najżyczliwsi ludzie ze wszystkich urzędów, i rząd też daje pięćsetki, 13-ki, Co jeszcze kcecie, napalonych osiemnastek?. A może to świadczy o tym jak kiepskimi jesteście gospodarzami, że nie możecie poczekać kilka tygodni dłużej O.o

Edytowano przez lemek
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MULLAR83    1
lemek napisał:

Jeden grozi bojkotem wyborów, drugi zawraca dupe telefonami. Ludzie dajcie żyć. W Agencjach pracują najżyczliwsi ludzie ze wszystkich urzędów, i rząd też daje pięćsetki, 13-ki, Co jeszcze kcecie, napalonych osiemnastek?. A może to świadczy o tym jak kiepskimi jesteście gospodarzami, że nie możecie poczekać kilka tygodni dłużej O.o

Dobrze gada-polać mu😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25612

Lemek, jak hormony Ci nie buzują  to i z sensem piszesz😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

A może jak zaczynasz dopiero gospodarzy z i rozwijasz gospodarstwo inwestujesz tu nagle spada cena byków spada cena mleka coś ci się zepsuje coś nagle ci wyjdzie z nieprzewidzianych wydatków będę już z 10lat gospodarzył to może też nie będę czekał na dopłaty i dzwonił po agencjach każdy ma inną sytuację susza dopadła zboża trzeba było dokupić bele słabej jakości ,rzepak drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Ja miałem kontrol we wrześniu raporty w lutym i już dwa odwołania pisałem kontrol na miejscu a oni i tak z foto biera i jest problem bo  się pola zlewają i nie wiedzą gdzie granica moja a gdzie sąsiada i 30ar dalej się z nimi kłócę ale już im wreszcie chyba wytłumaczyłem i przystaną na moim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piżmak1962    0
2 godziny temu, lemek napisał:

Jeden grozi bojkotem wyborów, drugi zawraca dupe telefonami. Ludzie dajcie żyć. W Agencjach pracują najżyczliwsi ludzie ze wszystkich urzędów, i rząd też daje pięćsetki, 13-ki, Co jeszcze kcecie, napalonych osiemnastek?. A może to świadczy o tym jak kiepskimi jesteście gospodarzami, że nie możecie poczekać kilka tygodni dłużej O.o

 

2 godziny temu, lemek napisał:

Jeden grozi bojkotem wyborów, drugi zawraca dupe telefonami. Ludzie dajcie żyć. W Agencjach pracują najżyczliwsi ludzie ze wszystkich urzędów, i rząd też daje pięćsetki, 13-ki, Co jeszcze kcecie, napalonych osiemnastek?. A może to świadczy o tym jak kiepskimi jesteście gospodarzami, że nie możecie poczekać kilka tygodni dłużej O.o

 

Lemek ile Ci płacą za te jałowe wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
2 godziny temu, rafal12 napisał:

Mi dzis przyszło odroczenie do 15.06 , zaliczki  nie dostałem  .

Mi też dziś przyszło odroczenie do 31 maja , i już myślałem że sam koniec a u ciebie jeszcze lepiej pojechali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

a u mnie dziś przyszła koperta z nowymi dopłatami a kasy nie ma. i po co to wysyłają poczta jak i tak internetowo się sklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piżmak1962    0
4 godziny temu, Pafnucy napisał:

Jaski fakt ? To ich wina z lasowaniem ?

JAK BRZMI PYTANIE????????????????

Dnia 29.02.2020 o 12:53, Łukaszek napisał:

może napisz oświadczenie do agencji  że zobowiązujesz się do głosowania na jedynego słusznego kandydata yo coś się uda zrobić z twoimi dopłatami

Trafne spostrzeżenie, po prostu petarda ha, ha, hi, hi-popieram w całej rozciągliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemek    16

@Piżmak1962  i inni. Termin ustawowy to 30 czerwiec, i tak należy planować wydatki. Agencja dwoi się i troi, aby zdążyć przed terminem przyjmowania wniosków w kolejnej kampanii. Żeby nie było to też nie dostałem bo była kontrola foto i mi to wisi. 

Mamy już pierwszy potwierdzony przypadek korona wirusa w Polsce i to też oczywiście wina rządu? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505
18 minut temu, lemek napisał:

@Piżmak1962  i inni. Termin ustawowy to 30 czerwiec, i tak należy planować wydatki. Agencja dwoi się i troi, aby zdążyć przed terminem przyjmowania wniosków w kolejnej kampanii. Żeby nie było to też nie dostałem bo była kontrola foto i mi to wisi. 

Mamy już pierwszy potwierdzony przypadek korona wirusa w Polsce i to też oczywiście wina rządu? 

A Ty chyba jakis partyiny jestes... hahaha...W agencji idz rano to zawsze kawaka na biurku i pogaduchy a jak chcesz jakis papierek zawsze jest Pan poczeka chwilke tak zapracowani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Jarek i tu masz rację u nas to samo żeby kierownik BP podpisał mi papierek pół godz go szukali przyszedł z zakupami ze sklepu w czasie pracy nie że na przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek1    52

ja tez mam do 30.04 odroczone więc realny termin przelewu to koniec maja prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28
15 minut temu, Kamilek1 napisał:

ja tez mam do 30.04 odroczone więc realny termin przelewu to koniec maja prawda ?

mozesz za dwa dni dostac decyzje ,i pozniej pieniadze, odroczenia wysylaja metoda   kto do dzis nie dostal decyzji to wszyscy odroczenia

Edytowano przez aderus
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj