Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matisz    121

Normalnie szok 😂 Dzisiaj przyszły dwa przelewy z ARIMR jeden 8.90zl drugi 99zl, chyba sb życie za to ułoże 😄

  • Haha 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku11    3
3 godziny temu, staszek131415 napisał:

To sprzedać zwierzęta i spokój nierozumiem jak  ludzie gospodarstwa prowadzą i mówią że nie ma dopłat to nie ma za co nawozu kupić albo paszy dla zwierzą lepiej by dali sobie zrolnictwem spokój

Słuchaj 

3 godziny temu, staszek131415 napisał:

To sprzedać zwierzęta i spokój nierozumiem jak  ludzie gospodarstwa prowadzą i mówią że nie ma dopłat to nie ma za co nawozu kupić albo paszy dla zwierzą lepiej by dali sobie zrolnictwem spokój

Słuchaj ja chodowle nie mam ale są rejony w Polsce i rolnicy którym zabrakło pasz. Ja jestem solidarny i często wypowiadam się za wszystkich więc nie wypisuj takich treści i nie siej nienawiści do drogiego człowieka. Poza tym chciałbym cie zobaczyć twarzą w twarz w gronie rolników jak to cytujesz swoją wypowiedź pozdrawiam 😃

2 godziny temu, NewVario napisał:

Nie będzie wyrównania dopłat 😉 jest artykuł na Farmerze.

Strona farmer często nie podaje wiarygodnych treści. Wiemy z tematu o AGRO UNI. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kellyq    225

Wczoraj przyszła reszta dopłat, LJA, decyzja w połowie stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520
4 godziny temu, artek27 napisał:

Wczoraj w agrobiznesie mowili ze maja wyplacic do 15 marca a jak bedzie to sie okaze.

tak mówili, tylko jeszcze nie wszyscy zaliczki dopłat dostali, także szczerze wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Fiku11 napisał:

Słuchaj 

Słuchaj ja chodowle nie mam ale są rejony w Polsce i rolnicy którym zabrakło pasz. Ja jestem solidarny i często wypowiadam się za wszystkich więc nie wypisuj takich treści i nie siej nienawiści do drogiego człowieka. Poza tym chciałbym cie zobaczyć twarzą w twarz w gronie rolników jak to cytujesz swoją wypowiedź pozdrawiam 😃

Strona farmer często nie podaje wiarygodnych treści. Wiemy z tematu o AGRO UNI. 

No jak zabrakło to jaki problem aby dokupić? Bo dopłat nie ma to jak by nie było to by zwierząt nie karmili czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku11    3
18 minut temu, staszek131415 napisał:

No jak zabrakło to jaki problem aby dokupić? Bo dopłat nie ma to jak by nie było to by zwierząt nie karmili czy jak?

Widzę że nie jasno się wyraziłem. Jeśli nie wystarczyło paszy to znaczy że nie było wydajności a co za tym idzie w produkcji roślinnej tym bardziej. Rolnicy w centralnej Polsce najbardziej tej pomocy oczekują ale nie wszyscy ja dostali. Dużo gospodarstw zmniejszyło swóje stada by wystarczyło pokarmu. Cos jeszcze ci wytłumaczyć? Czego nie rozumiesz? Widocznie nie interesuje cię co dzieje z polskim rolnictwem. I właśnie dzięki takim osobom jak ty są pisane takie komentarze. By chodowla padła,jesli nie masz pasz to sprzedaj. I zajmij się czymś innym. Widzę że nie doznałeś jeszcze klęski w swoim gospodarstwie. Pozdro. Bez odbioru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

powiat węgorzewski, warminsko -mazurskie   decyzje rozsyłane hurtowo  ida teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
38 minut temu, masa24 napisał:
3 godziny temu, Fiku11 napisał:

Słuchaj 

Słuchaj ja chodowle nie mam ale są rejony w Polsce i rolnicy którym zabrakło pasz. Ja jestem solidarny i często wypowiadam się za wszystkich więc nie wypisuj takich treści i nie siej nienawiści do drogiego człowieka. Poza tym chciałbym cie zobaczyć twarzą w twarz w gronie rolników jak to cytujesz swoją wypowiedź pozdrawiam 😃

Strona farmer często nie podaje wiarygodnych treści. Wiemy z tematu o AGRO UNI. 

powiat węgorzewski, warminsko -mazurskie   decyzje rozsyłane hurtowo  ida teraz

3 godziny temu, Fiku11 napisał:

Słuchaj 

Słuchaj ja chodowle nie mam ale są rejony w Polsce i rolnicy którym zabrakło pasz. Ja jestem solidarny i często wypowiadam się za wszystkich więc nie wypisuj takich treści i nie siej nienawiści do drogiego człowieka. Poza tym chciałbym cie zobaczyć twarzą w twarz w gronie rolników jak to cytujesz swoją wypowiedź pozdrawiam 😃

Strona farmer często nie podaje wiarygodnych treści. Wiemy z tematu o AGRO UNI. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
3 godziny temu, Fiku11 napisał:

Słuchaj 

Słuchaj ja chodowle nie mam ale są rejony w Polsce i rolnicy którym zabrakło pasz. Ja jestem solidarny i często wypowiadam się za wszystkich więc nie wypisuj takich treści i nie siej nienawiści do drogiego człowieka. Poza tym chciałbym cie zobaczyć twarzą w twarz w gronie rolników jak to cytujesz swoją wypowiedź pozdrawiam 😃

Strona farmer często nie podaje wiarygodnych treści. Wiemy z tematu o AGRO UNI. 

Na TRWAM  też na pewno o tym powiedzą ,ale za tydzień,wiec będziesz miał pewne żródło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazowsze    27

Mi też dziś przyszła reszta dopłat. Jeszcze tylko suszowe, za materiał siewny, za wapno i będzie git 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś  wpłynęła  reszta  dopłat  :)  :)  decyzja  wystawiona  20.01.2020 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, Fiku11 napisał:

Widzę że nie jasno się wyraziłem. Jeśli nie wystarczyło paszy to znaczy że nie było wydajności a co za tym idzie w produkcji roślinnej tym bardziej. Rolnicy w centralnej Polsce najbardziej tej pomocy oczekują ale nie wszyscy ja dostali. Dużo gospodarstw zmniejszyło swóje stada by wystarczyło pokarmu. Cos jeszcze ci wytłumaczyć? Czego nie rozumiesz? Widocznie nie interesuje cię co dzieje z polskim rolnictwem. I właśnie dzięki takim osobom jak ty są pisane takie komentarze. By chodowla padła,jesli nie masz pasz to sprzedaj. I zajmij się czymś innym. Widzę że nie doznałeś jeszcze klęski w swoim gospodarstwie. Pozdro. Bez odbioru. 

Oj doznałem nie raz i sobie dałem radę każdy kto ma hodowlę musi się liczyć z tym że nie zawsze jest urodzaj a na pomocy zyskują tylko cwaniacy v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku11    3
1 godzinę temu, kopin napisał:

Na TRWAM  też na pewno o tym powiedzą ,ale za tydzień,wiec będziesz miał pewne żródło

Czemu mówisz o trwam? Jesteś wielbicielem?  Pewnie jeszcze rydzyk  dał Ci kur. legitymację pisowską.  Po co komentujesz jak mnie nie znasz? Hehe źle uderzyłeś kolego. W nawiązaniu do farmera przeczytaj artykuł o AGRO UNI a później komentuj 😃 pozdrawiam 😃

21 minut temu, staszek131415 napisał:

Oj doznałem nie raz i sobie dałem radę każdy kto ma hodowlę musi się liczyć z tym że nie zawsze jest urodzaj a na pomocy zyskują tylko cwaniacy v

Tu się z tobą zgodzę bo dużo rolników którzy w innych rejonach mieli mniejsze strady to dostali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinl1991 napisał:

A z tym wyjściem z SMG co to było ?

@niesmiertelny88 ogłuchłeś ?

Nie, apka jest pojebana i nie zawsze posty się wysyłają. A jak się wyślą to kilka na raz o tej samej treści. Co do pytania to nie byłem bo we wniosku będę miał dużo zmian więc i tak by mnie wyjebali z smg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinl1991    14

Nie wyjebaliby cię. Sam musiałeś wyjść. Być może w e -wniosku kliknąłeś " wyjdź z smg". Sam przekraczam limit o 850 euro i co rok mi wysyłają ile tracę, ale nie wychodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, marcinl1991 napisał:

Nie wyjebaliby cię. Sam musiałeś wyjść. Być może w e -wniosku kliknąłeś " wyjdź z smg". Sam przekraczam limit o 850 euro i co rok mi wysyłają ile tracę, ale nie wychodzę.

Kolego nie 850 euro tylko 1250 euro. 

Z smgie mozna wyjść co roku dok końca wrześniadan danego roku. Wyjąć można ale już wrócić to nie można.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

to po ch ... tak robisz ? :D

Edytowano przez rejvas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby być w smgie, nie ma pewnych wymogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sorry nie doczytałem z tym 850. Traficz rocznie dużo kasy.jakies 3500zl. Twoja kasa twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj