Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robal54    1
1 godzinę temu, robert55555 napisał:

Gdzieś takie super informacje wyczytal?  Dobrostan to kasa dodatkowa pod warunkiem spełnienia warunków.

Jeśli tak to było by super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3789

przeczytajcie sobie na farmerze  jak to super będzie,sam wiceminister o tym mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiadomo jak będzie. Cześć osób w ciemno zadeklaruje aby dostać większą kasę a spełnić warunki nie będą chcieli. Potem będzie płacz że są sankcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubka    0
Dnia 20.01.2020 o 18:51, strzechu napisał:

Decyzja z 18.12 ,dzisiaj reszta bezposrednich , ~200ha , łódzkie , pow.brzezinski

A z jakiego dnia decyzja

 

 

1 godzinę temu, Mateusz45288 napisał:

Bezpośrednie i ekologia już w całości na koncie, brakuje ONW tylko. :)

A z jakiego dnia decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, thor1984 napisał:

Dziś kopia raportu z kontroli foto  która nie została jeszcze zatwierdzona przez ARiMR i może ulec zmianie. Kopia raportu po ewentualnych zmianach zostanie przekazana ponownie. Czyli chyba wychodzi na to, że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

Też tak mam napisane. Długo się schodzi z tymi papierami. Całymi tygodniami sobie wędrują, czekają na zatwierdzenia😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

No dokładnie. Mi to w ogóle  ten system zaliczek się nie podoba, wolałem jak przyszła jednorazowo cała kwota. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039
21 godzin temu, MartaZMazowsza napisał:

Też tak mam napisane. Długo się schodzi z tymi papierami. Całymi tygodniami sobie wędrują, czekają na zatwierdzenia😅

ja dwa lata temu dostalem na wielkanoc-ale z agencji zadne pismo juz nie przyszlo tylko wyplacili tyle co powinni.

ja na tej samej dzialce mam dr-52 i 53 czyli zmniejszenie i zwiekszenie powierzchni 😋


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal54    1
Dnia 24.01.2020 o 19:58, debrzyna napisał:

Sama deklaracja nie wystarczy Trzeba plan mieć zrobiony przez specjalistę To nie tak prosto 

https://legislacja.rcl.gov.pl/docs//509/12329106/12656067/12656068/dokument434580.pdf

Deklaracja plan oraz rejestr wypasu to jeszcze jakoś można ogarnąć ale najgorzej że krowy muszą być  mleczne albo mięsne a ja choć kryję wszystko sztucznie simentalem mlecznym to w paszportach wpisywałem kombinowany ,a do nich nie przysługuje dopłata.Nie wiem czy dobrze zrozumiałem że niby to można w agencji  zmienić na mleczną albo mięsną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
Dnia 25.01.2020 o 20:36, robal54 napisał:

Deklaracja plan oraz rejestr wypasu to jeszcze jakoś można ogarnąć ale najgorzej że krowy muszą być  mleczne albo mięsne a ja choć kryję wszystko sztucznie simentalem mlecznym to w paszportach wpisywałem kombinowany ,a do nich nie przysługuje dopłata.Nie wiem czy dobrze zrozumiałem że niby to można w agencji  zmienić na mleczną albo mięsną.

Tak idziesz do agencji i możesz zmienić.ale te stanowiska to wymiary nieziemskie poonad 3m na około 1.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28
2 godziny temu, Milosz91 napisał:

Tak idziesz do agencji i możesz zmienić.ale te stanowiska to wymiary nieziemskie poonad 3m na około 1.80

do czego taki wymiar ci potrzebny, chyba pomyliles  stanowisko  z powierzchnia  w m2 na sztuke w oborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Decyzja  dziś  dotarła   kasy  na razie  brak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24

witam czy moze ktos mi powiedziec jakie doplaty wliczaja sie w uzytki zielone (łaki) chodzi mi o podstawowe bo wiem ze JPO to napewno ale czy cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16828

temat moich dopłat 2019 uważam za zamkniety. dzisiaj otrzymałem ostatni przelew z arimr. decyzja z 16.12.2019.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, mateo105 napisał:

witam czy moze ktos mi powiedziec jakie doplaty wliczaja sie w uzytki zielone (łaki) chodzi mi o podstawowe bo wiem ze JPO to napewno ale czy cos jeszcze?

jeszcze suszowe jest do tego i krowa 600 plus gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24
20 minut temu, rejvas napisał:

jeszcze suszowe jest do tego i krowa 600 plus gratis

suszowe to nie doplata a zwierzat nie posiadam.

bardziej mi chodzi o to:

Jednolita płatność obszarowa + Płatność za zazielenienie  czy to jest podstawowa doplata??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    792
33 minuty temu, mateo105 napisał:

witam czy moze ktos mi powiedziec jakie doplaty wliczaja sie w uzytki zielone (łaki) chodzi mi o podstawowe bo wiem ze JPO to napewno ale czy cos jeszcze?

Te same doplaty do do zbóż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
1 godzinę temu, Mateusz45288 napisał:

9 i 17 grudnia :)

czy miałeś jakieś rś ,że dwie decyzje?

Ja bezpośrednie resztę dostałem po Nowym Roku,bez decyzji.

Decyzję rś (botanika na tuz) dostałem w pierwszej połowie grudnia ,ale reszty nie widać.

Ktoś dostał do botaniki lub ptaszków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj