Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Gość   
Gość
3 godziny temu, TheKingofFarmersisback napisał:

Bo  PIS  to  partia  polityczna  a  nie koło  łowieckie  więc  oczekiwanie  że  mają  ci  dziki  wybić  jest  grzecznie  pisząc  śmieszne.   Żaden  minister  nie jest  wstanie  zmusić  koła  łowieckie  do  odstrzału  bo  członkami  kół  jest  ,,elita,,  tego  kraju  sędziowie  prokuratorzy  lekarze  politycy  słynny  gajowy  ludzie  ze starych służb  z nowych  także  z nimi  nikt  nie  wygra  i  taka  jest  prawda. Do  puki  nie dostaną  rozkazu  od  swoich  zachodnich  kolegów  to  nikt  się  nie ruszy  do  masowego  odstrzału  dzika.

O np o spec ustawie słyszałeś ? Można ? Sam śmieszne rzeczy napisałeś . WOT mogą wysłać ... tylko strach , bo mogą się pozabijać . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, karolek12 napisał:

Napisz dlaczego mieli by to robić i jaki to interes .Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że ASF ani rolnikowi ani mysliwym nie jest na rękę

Sam sobie odpowiedziałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja tam obstawiam że asf zatrzyma sie na granicy polsko-niemieckiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek12    82
16 minut temu, robert55555 napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś.

Ty coś bierzesz czy od urodzenia tak masz napisz jaki interes maja mysliwi zeby asf rozwozić    czy proste pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałam dziś raport z kontroli. Na początku nie wiedziałam co to za polecony od jakiejś firmy z Białegostoku, a tu taka niespodzianka. Kontrola była 12 grudnia. Z tego, co przejrzałam są jakieś niewielkie, po kilka arów różnice- inaczej ja podałam, a inaczej skontrolowali. W każdym razie coś się ruszyło w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktis    319
MartaZMazowsza napisał:

Dostałam dziś raport z kontroli. Na początku nie wiedziałam co to za polecony od jakiejś firmy z Białegostoku, a tu taka niespodzianka. Kontrola była 12 grudnia. Z tego, co przejrzałam są jakieś niewielkie, po kilka arów różnice- inaczej ja podałam, a inaczej skontrolowali. W każdym razie coś się ruszyło w tej kwestii.

a jakieś kody Ci dopisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, karolek12 napisał:

Ty coś bierzesz czy od urodzenia tak masz napisz jaki interes maja mysliwi zeby asf rozwozić    czy proste pytanie

dzisiaj podali że dzik w skupie kosztuje około 1,5 za kg.

jaki jest sens chodzić za nim po lesie  za takie grosze ?????????

nie wiem ile płacą za ubój interwencyjny , ale pewnie x 3

 odszkodowania trzeba płacić rolnikom , dziczyzna tania na dodatek badania ASF chłodnie itd.

to  jest chore !!! na dodatek zdychać nie chce na ASF a roznosić może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
resalix    0

hej,

czy miał już ktoś wezwanie do agencji w sprawie poprawy protokołu suszowego? tzn. podobno są jakieś nowe wytyczne i zgodnie z tabelką iung suszy nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gringo1    119
7 godzin temu, TheKingofFarmersisback napisał:

Bo  PIS  to  partia  polityczna  a  nie koło  łowieckie  więc  oczekiwanie  że  mają  ci  dziki  wybić  jest  grzecznie  pisząc  śmieszne.   Żaden  minister  nie jest  wstanie  zmusić  koła  łowieckie  do  odstrzału  bo  członkami  kół  jest  ,,elita,,  tego  kraju  sędziowie  prokuratorzy  lekarze  politycy  słynny  gajowy  ludzie  ze starych służb  z nowych  także  z nimi  nikt  nie  wygra  i  taka  jest  prawda. Do  puki  nie dostaną  rozkazu  od  swoich  zachodnich  kolegów  to  nikt  się  nie ruszy  do  masowego  odstrzału  dzika.

 

same 

Przed chwilą, Gringo1 napisał:

 

czyli same ubeki i stare łormowce zomowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Przyszła decyzja dziś, zaliczka ok 70% w listopadzie, Lubelskie LPA. Jeszcze decyzja odnośnie ONW i będzie komplet tylko czekac na kasę.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2495

A po za dzikiem chodzić. Wysyp mu troszkę w lesie kukurydzy z dwa razy i za dwa tygodnie siadasz na ambonie i dzik sam podejdzie do strzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pismo z kontroli foto 7 grudzień dziś decyzja dolnoslaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Aktis napisał:

a jakieś kody Ci dopisali?

Kod dotyczący gospodarstwa mam GR5, czyli "wystąpiły kody pokontrolne w odniesieniu do co najmniej jednej działki rolnej) oraz przy wszystkich działkach DR 46 i w przypadku jednej dwa DR23 i DR52, czyli tylko jedna była pod lupą z tego wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Dziś kopia raportu z kontroli foto  która nie została jeszcze zatwierdzona przez ARiMR i może ulec zmianie. Kopia raportu po ewentualnych zmianach zostanie przekazana ponownie. Czyli chyba wychodzi na to, że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robal54    1

Mam pytanie czy to nie będzie tak;  dopłaty do 20 krów do 20 jałowizny w sumie około 12tyś dopłaty  a teraz  dopłaty za dobrostan tylko do 20 krów  około 150zł do sztuki  to 3tyś zł .Może się mylę to proszę mnie poprawić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
3 godziny temu, thor1984 napisał:

Dziś kopia raportu z kontroli foto  która nie została jeszcze zatwierdzona przez ARiMR i może ulec zmianie. Kopia raportu po ewentualnych zmianach zostanie przekazana ponownie. Czyli chyba wychodzi na to, że trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

14 dni i twoja kopie już będzie miała agencja i będzie zatwierdzona mi ucięli 30ar pisałem pismo że nie zgadzam się z kontrola

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

I  dziś   reszta  dopłat  wpłyneła-   teraz   trzeba  to  wydać-,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25489

Polecam się. Jakiś turnus rehabilitacyjny np w Busku Zdrój w geście dobrej woli przyjmę. Wystarczy 2,5 Ryśka na tydzień😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Jeszcze  ,,Ryśka''     polecasz -   a co to  ja   ,,homo-niewiadomo''   🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, robal54 napisał:

Mam pytanie czy to nie będzie tak;  dopłaty do 20 krów do 20 jałowizny w sumie około 12tyś dopłaty  a teraz  dopłaty za dobrostan tylko do 20 krów  około 150zł do sztuki  to 3tyś zł .Może się mylę to proszę mnie poprawić. 

Gdzieś takie super informacje wyczytal?  Dobrostan to kasa dodatkowa pod warunkiem spełnienia warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak zabierze młodą to się pobawi. Gorzej jak tam są tylko takie:

Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców. Każdego wieczoru, po kolacji Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu i wspominał swoje życie.
Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotkała go w ogrodzie. Przysiadła się i zaczęli rozmawiać. Po krótkiej konwersacji Henryk zwraca się do Stefanii z pytaniem:
- Wiesz o czym już całkiem zapomniałem?
- O czym?
- O seksie.
- Ty stary pierniku! Nie stanąłby Ci nawet gdybyś miał przyłożony pistolet do głowy!
- Wiem, ale byłoby miło gdyby ktoś potrzymał go chociaż w ręce. 
I Stefania zgodziła się. Rozpięła Henrykowi rozporek i wzięła jego pomarszczonego fi**ka do ręki.
Od tego czas co wieczór spotykali się w ogrodzie. Jednak pewnego dnia Stefania nie zastała Henryka w umówionym miejscu. Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek łatwo) poczęła go szukać. Znalazła Henryka w najdalszym kącie ogrodu a jego fi**ka trzymała w ręku 89-letnia Zofia. Stefania nie wytrzymała i krzyknęła ze łzami w oczach:
- Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda czego ja nie mam?!
- Parkinsona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444
28 minut temu, debrzyna napisał:

Wez na zakupy wspólniczkę będzie prędzej

Prędzej   jak  prędzej   ale    przyjemniej ...  9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj