Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Dziś ludzie nie potrafią sami myśleć dają się wodzić za nosy ekologom którym wcale nie chodzi o ochronę środowiska a o kasę rolnikom wystarczyło dać parę groszy by ich wodzić za nos co i kiedy mają w polu robić

5 minut temu, rejvas napisał:

od zawsze w porównaniu z weglem, benzyną czy ON, widzisz tutaj znowu głupków robi sie w balona montując im filtry dpf i katalizatory scr a wystarczy zrobic silnik spalinowy na gaz i problemu nie ma, to tylko udowadnia że tu nie chodzi o żadną ekologie 

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/czy-auto-na-gaz-naprawde-jest-ekologiczne/p6rg814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Westa wy się dogadaja.... w końcu" największe "umysły na af i może jakie perpetuum mobile powstanie..... 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

Decyzja bezpośrednie dotarła 😮 z dnia 15.01. onw brak. Zaliczka w listopadzie. Co oni tak się spieszą... Dziwne. Zawsze koło maja było. Dobra zmiana? 😆


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

skoro niemiecki auto świat jest wyznacznikiem prawdy to nie mam pytan :D przecież tam tylko niemieckie diesle są ekologiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, staszek131415 napisał:

Dziś ludzie nie potrafią sami myśleć dają się wodzić za nosy ekologom którym wcale nie chodzi o ochronę środowiska a o kasę rolnikom wystarczyło dać parę groszy by ich wodzić za nos co i kiedy mają w polu robić

https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/czy-auto-na-gaz-naprawde-jest-ekologiczne/p6rg814

Po to  są  dopłaty  żeby  urzędniki  mieli  nad  Rolnikiem kontrole. Gdyby  były  opłacalne    stabilne  ceny   to  jaką  kontrole  by  urzędnik  z brukseli czy  z Polski  miał  nad chłopem  a no  żadnej.   Dlatego  ci  którzy  nie  wierzą  w to  że  PiS  wywalczy  większe  dopłaty   są w błędzie. Dopłaty  będą  wyższe  po to  żeby  chłopy  Polskie  na  jeszcze  krótszej  smyczy  prowadzać.  I  wyższe  dopłaty  dostaną  ci  którzy  spełnią  wymagania  postawione  im  przez  Brukselskich panów. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1825

Decyzja i u mnie dziś dotarła pow. hajnowski, zaliczki czy to bezpośrednie czy ONW wcześniej jakies tam powpływały w czterech przelewach jak pamiętam i z tego co tak na szybko przeliczałem brakuje jeszcze około 35 - 40% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8975

@Rolnik1973 słyszał Ty jaki dobrobyt ma być, same plusy do krówek i swinek teraz mają dawać, nic tylko brać się za hodowlę i pieniążki liczyć😎

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I znowu napchają kasy tym chłopom . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425

No pewno trzeba kupić pare cielakow, co by chapnac kawałek z tego tortu i żeby minister dopłat za TUZy nie zabrał. A już miałem orać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Ja to chcę już zmiany rządu,bo przecież ten mi tej kasy już tyle daje że ja już nie mam pomysłu jak to powydawać wszystko.;-)

im więcej obiecują ,tym więcej ja planuję  i tak w koło

planuję już po 18 godz dziennie ,a oni dalej obiecują -JAK ŻYĆ 😉

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss    2

Wiecie może jaki są sankcje za przedeklarowoanie powierzchni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1825

Jak nie przedeklarowałeś więcej niż 3% zadeklarowanej powierzchni to powinno być bez sankcji czyli dostaniesz do takiej powierzchni jaką tam oni wyliczyli bynajmniej tak było chyba że coś się zmieniło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss    2

A jak powyżej tych 3%? Ktoś coś wie? 
bo wujek Google mało wie 

Edytowano przez sss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszczyk    5
59 minut temu, Roki212 napisał:

Decyzja i u mnie dziś dotarła pow. hajnowski, zaliczki czy to bezpośrednie czy ONW wcześniej jakies tam powpływały w czterech przelewach jak pamiętam i z tego co tak na szybko przeliczałem brakuje jeszcze około 35 - 40% 

Oho BP zaczyna cos robic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

ojciec dostał decyzję odmowna płatności ponieważ 4 sztuki bydla zgłoszone do dopłat na dzień 15 maja przekraczają wiek 24mc. Nie da się wycofać ani zamienić tych 4 sztuk tylko walą odmowę całosci dopłaty. Czy da się z tym coś jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1825
3 minuty temu, puszczyk napisał:

Oho BP zaczyna cos robic ....

Na to wychodzi odświętowali widać już swoje to coś zaczyna się ruszać... decyzja wystawiona wczoraj, a dziś otrzymałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16853
krzychuuuuu napisał:

ojciec dostał decyzję odmowna płatności ponieważ 4 sztuki bydla zgłoszone do dopłat na dzień 15 maja przekraczają wiek 24mc. Nie da się wycofać ani zamienić tych 4 sztuk tylko walą odmowę całosci dopłaty. Czy da się z tym coś jeszcze zrobić?

odwołuj się. oni tylko czekają na to, że będziesz (raczej ojciec) siedział cicho. zawsze warto się odwołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
1 godzinę temu, kopin napisał:

Ja to chcę już zmiany rządu,bo przecież ten mi tej kasy już tyle daje że ja już nie mam pomysłu jak to powydawać wszystko.;-)

im więcej obiecują ,tym więcej ja planuję  i tak w koło

planuję już po 18 godz dziennie ,a oni dalej obiecują -JAK ŻYĆ 😉

Jak ci forsa na koncie nie będzie  się mieściła to podam ci może mój nr konta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

a to nie masz telewizora to i tych obietnic kasy nie masz ,chytry dwa razy traci ,było sobie kupić  ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

A do krów to nie wiadomo czy 10% rolników się zalapie przy tych wymaganiach co są w rozporządzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7209

U mnie zginęło im 0,18ha już na wstępie piszą, że łaskawie umorzyli. A się zdaje, że wszędzie miedze podskrobuje po 3 palce, powinno być więcej 🤔

  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj