Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość
6 godzin temu, racyl napisał:

korwinowi to zabraknie życia żeby wygrać jakiekolwiek wybory

to nie jego wina że ponad 90 procent społeczenstwa nie rozumie co on mówi, gdyby ludzie na prawde chcieli zmian to wygrałaby konfederacja ale ludzie chcą żeby im ktoś coś dał za darmo dlatego głosują na socjalistów, a że nie ma nic za darmo to najpierw głupców trzeba okrasc na 1000zł zeby potem im dac 500  :D

zresztą z dopłatami jest to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, rejvas napisał:

to nie jego wina że ponad 90 procent społeczenstwa nie rozumie co on mówi, gdyby ludzie na prawde chcieli zmian to wygrałaby konfederacja ale ludzie chcą żeby im ktoś coś dał za darmo dlatego głosują na socjalistów, a że nie ma nic za darmo to najpierw głupców trzeba okrasc na 1000zł zeby potem im dac 500  :D

zresztą z dopłatami jest to samo :D

przecież korwin był europosłem to czego ci dopłat nie załatwił ?

wcześniej nikt nic nie dawał a okradano tak samo

korwin to nawet nie potrafi  przekazać odpowiednio tegoco mówi już pomiając czy to słuszne czy nie

najłatwiej powiedzieć ja mam racje a jak wy tego nie rozumiecie to wasz problem. tylko że w polityce tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie chodzi tu o korwina ale ogólnie ludzie nie chcą zmian i tyle, dlatego głosują ciagle na te same ryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    949
55 minut temu, rejvas napisał:

nie chodzi tu o korwina ale ogólnie ludzie nie chcą zmian i tyle, dlatego głosują ciagle na te same ryje

Dokąd stare tryki będą siedzieć przy korycie to dalej tak będzie? Powinno być po 65 latach odciąć ich od rządzenia niech na ich miejsce młodzi przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, rejvas napisał:

nie chodzi tu o korwina ale ogólnie ludzie nie chcą zmian i tyle, dlatego głosują ciagle na te same ryje

 

A na kogo ty byś zmienił na biedronia, hołownie, bosaka  czy błońską ? myślisz że miałbys różnicę ?.

żeby coś rządzić to trzeba mieć większość w sejmie i prezydenta

co może korwin by pokazał środkowy palec uni ? 🤣 takie rzeczy to nie realne puki to lewactwo nie wymrze i to wszystko środowisko co chodzi na smyczy niemiec

zmiany to nie było jak rządziło po, sld, psl

27 minut temu, Andpol napisał:

Dokąd stare tryki będą siedzieć przy korycie to dalej tak będzie? Powinno być po 65 latach odciąć ich od rządzenia niech na ich miejsce młodzi przyjdą.

stare czy nowe mordy jeden czort byle to tęczowo -liberalne środowisko nie było u władzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

dla mnie pis po psl sld to jedno i to samo, nie widze różnicy, jedni włazili w d niemcom drudzy włażą w d amerykanom i pewnej nacji z bliskiego wschodu, a mi chodzi o ludzi co wkoncu sie zajmą interesami Polski i Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Z kontroli ucięli mi 30ar pola a pole wykoszone co do ara mogli zrobić jakiś błąd miał ktoś taki przypadek? Będę pisał odwołanie do Krakowa ale chwilę potrwa zanim odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, rejvas napisał:

dla mnie pis po psl sld to jedno i to samo, nie widze różnicy, jedni włazili w d niemcom drudzy włażą w d amerykanom i pewnej nacji z bliskiego wschodu, a mi chodzi o ludzi co wkoncu sie zajmą interesami Polski i Polaków

polska nie była i nie będzie samowystarczalna. i nie da się od tak wszystkich zagranicznych firm wygonić z Polski

kwestia tylko tego jak kto zadba o nasze interesy.

w obecnej konfiguracji to Pis choćby chciał to nie jest w stanie zrównać nam dopłaty przy tym ukladzie lewactwa w europie

nawet jak pis stanie okoniem teraz przeciw sądom to chociaż nie ma tego w traktatach to lewactwo przegłosuje co będzie chciało zwykłą większością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
37 minut temu, rejvas napisał:

dla mnie pis po psl sld to jedno i to samo, nie widze różnicy, jedni włazili w d niemcom drudzy włażą w d amerykanom i pewnej nacji z bliskiego wschodu, a mi chodzi o ludzi co wkoncu sie zajmą interesami Polski i Polaków

jakieś pół roku temu to myślałem ,że psl będzie się nazywał pslgbt hehe

nagle im się odmieniło hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela58    0

Rolinicy prosze pomóżcie mojemu synkowi https://pomagam.pl/jasrozik przekazujcie dalej rodzinie znajomym wesprzyjcie Jaś ma przed sobą całe życie ❤

Edytowano przez Ela58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

Wczoraj decyzja. 70% wpłynęło pod koniec października - Lubelskie

Edytowano przez Cezary4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 godzin temu, rejvas napisał:

dla mnie pis po psl sld to jedno i to samo, nie widze różnicy, jedni włazili w d niemcom drudzy włażą w d amerykanom i pewnej nacji z bliskiego wschodu, a mi chodzi o ludzi co wkoncu sie zajmą interesami Polski i Polaków

Wystarczy dziś zajechać na wiosce pod byle market i zobacz ile ludzie dziś kupują nie jest zle dziś w Polsce tylko ludzie oczekują zbyt dużo w zamian nic nie oferując

15 godzin temu, Milosz91 napisał:

Z kontroli ucięli mi 30ar pola a pole wykoszone co do ara mogli zrobić jakiś błąd miał ktoś taki przypadek? Będę pisał odwołanie do Krakowa ale chwilę potrwa zanim odp

Dopłaty w żniwa zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 minut temu, staszek131415 napisał:

Wystarczy dziś zajechać na wiosce pod byle market i zobacz ile ludzie dziś kupują nie jest zle dziś w Polsce tylko ludzie oczekują zbyt dużo w zamian nic nie oferując

Wcześniej nie kupowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, zetorki12 napisał:

Wcześniej nie kupowali ?

Tak ale zakupy mieścili w siatce a dziś wózkiem podjeżdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

   Konfabulujesz .

Ty mi lepiej powiedz , dlaczego PiS dopłaty wstrzymał ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8975
5 minut temu, staszek131415 napisał:

Tak ale zakupy mieścili w siatce a dziś wózkiem podjeżdzają

Bo się robi zakupy raz na tydzień a nie na 1 dzień, po to żeby zaoszczedzić na paliwie i czasie🙂

Dopłat nie ma bo komuś popierdoliło w obliczeniach i stracili płynność finansową i kombinują kapiąc po 600zl jak mi za dopłaty 🤨

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, GRZES1545 napisał:

Bo się robi zakupy raz na tydzień a nie na 1 dzień, po to żeby zaoszczedzić na paliwie i czasie🙂

 

Powiem tak, kiedyś ludzie nie kupowali nawet 1/3 tego co teraz, produkują dosłownie hałdy śmieci.

Dnia 21.01.2020 o 01:15, szymileszyk napisał:

Witam serdecznie zapraszam do przeczytania i udostępniania

 

https://zrzutka.pl/u2d8sx

Gdzie chcą jechać? za czym? w Polsce jest dosyć pracy, chyba d*py ich swędzą.
Tylko patrzeć jak panienki zaczną też tu szukać sponsora.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, staszek131415 napisał:

Wystarczy dziś zajechać na wiosce pod byle market i zobacz ile ludzie dziś kupują nie jest zle dziś w Polsce tylko ludzie oczekują zbyt dużo w zamian nic nie oferując

no właśnie głupców można przekupić choćby śmieciowym żarciem z marketu ..... 

a ja sie pytam co z technologią gazowania wegla ? tzn jest technologia która pozwala przetwarzc wegiel na gaz, a co robi władza ? sprowadza gaz z całego swiata :D myslisz że po co niemcy chca nam kopalnie pozamykac a najlepiej je przejąć ? bo wiedzą ze mamy gazu z wegla na 1000 lat i gaz to ekologiczne paliwo .... także smieciowe żarcie z marketu to słaby wyznacznik bogactwa ....

teraz wiecie czemu co chwila słychac o autonomii śląska i kto to sponsoruje ?

Edytowano przez rejvas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, rejvas napisał:

no właśnie głupców można przekupić choćby śmieciowym żarciem z marketu ..... 

a ja sie pytam co z technologią gazowania wegla ? tzn jest technologia która pozwala przetwarzc wegiel na gaz, a co robi władza ? sprowadza gaz z całego swiata :D myslisz że po co niemcy chca nam kopalnie pozamykac a najlepiej je przejąć ? bo wiedzą ze mamy gazu z wegla na 1000 lat i gaz to ekologiczne paliwo .... także smieciowe żarcie z marketu to słaby wyznacznik bogactwa ....

teraz wiecie czemu co chwila słychac o autonomii śląska i kto to sponsoruje ?

Gaz to ekologiczne paliwo ? Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od wtedy jak każą kopciuchy wyrzucać i dają na gazowe piece .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może idąc Twoim tokim myślenia opodatkować tpo śmieciowe żarcie a piniądze przeznaczyć\na leczenie chorych? No ale z czego by wtedy się utrzymywały wszelkiego rodzaju Fundacje TVN polsat czy Owsiak\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, staszek131415 napisał:

Gaz to ekologiczne paliwo ? Od kiedy?

od zawsze w porównaniu z weglem, benzyną czy ON, widzisz tutaj znowu głupków robi sie w balona montując im filtry dpf i katalizatory scr a wystarczy zrobic silnik spalinowy na gaz i problemu nie ma, to tylko udowadnia że tu nie chodzi o żadną ekologie 

4 minuty temu, staszek131415 napisał:

To może idąc Twoim tokim myślenia opodatkować tpo śmieciowe żarcie a piniądze przeznaczyć\na leczenie chorych? No ale z czego by wtedy się utrzymywały wszelkiego rodzaju Fundacje TVN polsat czy Owsiak\

przecież w każdym produkcie już jest masa podatków a ty chcesz wprowadzac podatki od podatków ? typowy socjalista :D tutaj opodatkowac tamtym troche dac a po drodze połowe ukrasc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj