Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

puszczyk    5
3 godziny temu, Roki212 napisał:

@puszczyk a u nas jak słyszałeś coś płacą już reszty dopłat 

u nas cisza ni decyzji ni reszty kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45
3 minuty temu, robercikj100 napisał:

Ja nie mam zwierząt ale łąke kosze  i utrzymuje w dobrej kulturze i nie uważam się za cwaniaka z Warszawy . Argument wyjęty z du....

A to co skosisz to sprzedajesz? Wiekszość patologów nie robi na tych łąkach/ugorach NIC i biorą dopłaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A w tyłku z łąkami . Gdzie są moje pieniądze ja się pytam ? Za co ja piwo mam kupować ? 🤧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, daroo9876 napisał:

A to co skosisz to sprzedajesz? Wiekszość patologów nie robi na tych łąkach/ugorach NIC i biorą dopłaty. 

ja ich rozumiem, jak masz trzymac byka 2 lata za 500zł to lepiej do roboty isc, a dopłata jak jest to dobrze, a jak zabiorą to też jakos bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818
6 minut temu, puszczyk napisał:

u nas cisza ni decyzji ni reszty kasy

czyli tak samo cisza :) 

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie też cisza , jak żyć ,z czego do hodowli dokładć B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010
7 minut temu, daroo9876 napisał:

A to co skosisz to sprzedajesz? Wiekszość patologów nie robi na tych łąkach/ugorach NIC i biorą dopłaty. 

A mam obowiązek to sprzedać ?

Jak siejesz pszenice to ktoś co każe to sprzedawać?

Już nie chodzi mi o te dopłaty do tuz bo w moim budżecie stanowią one jakiś nieznaczący procent , więc poradzę sobie bez nich najwyżej zarośnie krzakami albo się las zasadzi.

Chodzi tu o pitolenie tego rządu który to niby w ciągu 100 dni miał już mieć plan zrównania dopłat a jak do tej pory szuka się na razie sposobów gdzie by tu zabrać jakaś kase uczciwym ludziom.


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszczyk    5

w zeszlym roku decyzja pod koniec stycznia kasa w polowie lutego zobaczymy jak bedzie w 2020-a moze wyplaca bez decyzji jak to ktos wczesniej pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, zetorki12 napisał:

Zimami też . :D

wiem wiem, że całym rokiem siedzisz bo przy 3 bykach to roboty nima :D

2 minuty temu, rocknrollnik1 napisał:

ale co wprowadzą?

moje pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz rejwasek ma 3 byki i piniądze , czas na neta ,to jest człowiek wolny 😏a Ty zapierdalasz u prywaciaża cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
27 minut temu, daroo9876 napisał:

A sprzedajesz gdzieś plony z tych TUZ-ów jak nie masz zwierząt, masz na to faktury. To chyba jedyna dobre działanie ministra rolnictwa, mam nadzieje że się z tego nie wycofa. Dopłaty to nie ma być socjal dla nierobów, to ma być wsparcie do produkcji rolnej tak aby ceny żywności dla społeczeństwa były niższe. Chyba każdy zna wokół siebie tych leni co bez roboty zgarniają kase z dopłat do tuz lub ugorów raz w roku je kosząc lub nie. A rolnikom "produkcyjnym" śmieją się w twarz że im dzierżawy  z podziałem dopłat nie dadzą bo oni bez roboty mają całość. 

ja sprzedaję i mam faktury i co? Czy to coś zmienia?

Niestety ,ale zbrakło mi cierpliwości i mało brakowało ,że bym przypłacił zdrowiem tę opłacalność w hodowli. Nie dam się dymać mleczarniom i innym złodziejom ,a Ty rób jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

toć gadał tu niedawno że mu 1 tys na miesiąc wystarcza to siedzi na forum całym rokiem :D i ten tysiac to pewno z dopłaty a 3 byki to dla zmyły ze coś robi :D

3 minuty temu, Ursus932 napisał:

Widzisz rejwasek ma 3 byki i piniądze , czas na neta ,to jest człowiek wolny 😏a Ty zapierdalasz u prywaciaża cały rok

 

Edytowano przez rejvas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358

Teraz zabiorą dopłaty do tuz dla zwykłego rolnika a w nowym prow dadzą jeszcze więcej kasy warszawiakom a wy się kłućcie dalej to będzie lepiej. Jak dzieci we mgle.

  • Like 2

The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, rocknrollnik1 napisał:

ja sprzedaję i mam faktury i co? Czy to coś zmienia?

Niestety ,ale zbrakło mi cierpliwości i mało brakowało ,że bym przypłacił zdrowiem tę opłacalność w hodowli. Nie dam się dymać mleczarniom i innym złodziejom ,a Ty rób jak chcesz.

nie miałes kiedys bydła miesnego czy zle mi sie kojarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
34 minuty temu, zetorki12 napisał:

Taaaa . Zabrać im , bo nam ich ziemie potrzebne ! Żenada .

 

zetorki strzał w 10 !!! hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, kb4512 napisał:

Teraz zabiorą dopłaty do tuz dla zwykłego rolnika a w nowym prow dadzą jeszcze więcej kasy warszawiakom a wy się kłućcie dalej to będzie lepiej. Jak dzieci we mgle.

niby w jaki sposób? uznają jamniczka trawożernym i przeliczą na 10 djp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358

bez krowy i bez jamniczka dostaną lepszą kasę


The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
5 minut temu, kb4512 napisał:

Teraz zabiorą dopłaty do tuz dla zwykłego rolnika a w nowym prow dadzą jeszcze więcej kasy warszawiakom a wy się kłućcie dalej to będzie lepiej. Jak dzieci we mgle.

to samo pomyślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
13 minut temu, kb4512 napisał:

bez krowy i bez jamniczka dostaną lepszą kasę

byś wyjasnił troche a nie wiesz a nie powiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
6 minut temu, rejvas napisał:

nie miałes kiedys bydła miesnego czy zle mi sie kojarzy ?

miałem i mleczne i mięsne jednocześnie.Ale po kolejnym kryzysie pogoniłem to wszystko w świat i wreszcie choć trochę odpocząłem psychicznie i fizycznie.Złodziei nie będę dorabiał.

A jeśli chodzi o tuzy to mógłbym je obrabiać, ale nowe prawo nie pozwala na Naturze 2000.Więc niech płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358
1 minutę temu, rejvas napisał:

byś wyjasnił troche a nie wiesz a nie powiesz :D

Bo to jeszcze tajemnica :D minister chce zobaczyć miny zdziwionych rolników akurat wszystko będzie po wyborach...


The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
26 minut temu, kb4512 napisał:

Teraz zabiorą dopłaty do tuz dla zwykłego rolnika a w nowym prow dadzą jeszcze więcej kasy warszawiakom a wy się kłućcie dalej to będzie lepiej. Jak dzieci we mgle.

dlatego pisze zeby zlikwidowac PROW, a kase podzielic na dopłaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kb4512    358

@Agrest a jak się wygadasz? :D

Możliwe, że gdyby cały PROW dać na dopłąty do ha, to większość tej kasy została by w Polsce i sens dopłąt by zniknął


The future is organic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj