Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

k**wa w bank rozbity 00.1 o co tu k**wa chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

17 grudnia decyzja do bezpośrednich, dzisiaj kasa na koncie. 75ha+. Teraz tylko reszta z poplonow i onw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też dostałem wczoraj protokól z kontroli foto. Na jakim etapie jest wniosek i kiedy można sie spodziewać doplat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
2 godziny temu, ursusowiecki napisał:

Też dostałem wczoraj protokól z kontroli foto. Na jakim etapie jest wniosek i kiedy można sie spodziewać doplat ?

Teraz masz 14dni na odwołanie jeżeli masz coś tam nie w porządku to idź do agencji bo po 14dniach się uprawomocni i wpłynie do agrimr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
Dnia 15.01.2020 o 10:52, sporex321 napisał:

Jak tam ta sprawa się potoczyła ? bo mam podobnuy problem tylko ze mi zgineły bez śladu wszxystkie dane i nie ma żadnych dowodow że wysłalem wniosek i jeszcze jak na złość  windows się skasował i gdy zrobiłem nowy zapisanego potwierdzenia  nie było.

Wszystko udało się odkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

Z powiatu sochaczewskiego dostał ktoś resztę  dopłat.? Ja dostałem ok 55% zaliczki w listopadzie i narazie cisza.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, ursusowiecki napisał:

Też dostałem wczoraj protokól z kontroli foto. Na jakim etapie jest wniosek i kiedy można sie spodziewać doplat ?

Twoje BP też czeka na taki sam protokół. U nich będzie może najwcześniej w lutym. Wtedy możesz spodziewać  jakieś decyzji. A kasa może marzec.

 

5 godzin temu, marluk napisał:

Wszystko udało się odkręcić.

To było wiadomo. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel2404    1
21 godzin temu, Milosz91 napisał:

Dzisiaj przyszedł mi protokół od firmy co robiła kontrolę foto

U nas też była foto kontrola. Czy taka firma ma obowiązek najpierw mi wysłać protokół czy idzie to od razu do ARMiR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17
19 minut temu, pawel2404 napisał:

U nas też była foto kontrola. Czy taka firma ma obowiązek najpierw mi wysłać protokół czy idzie to od razu do ARMiR?

Tobie ty masz 14dni na odwołanie jak by coś było nie tak po 14 trafia do agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daroo9876    45

Czy jeżeli miałem kontrolę z powiatowego lekarza weterynarii, zleconą przez arimr tak mi powiedziano, to mam się nie spodziewać prędko pieniędzy?  Zaliczek nie dostałem. Gdzie można się dowiedzieć na jakim etapie mam wniosek, w BP powiedzą czy trzeba dzwonić do OR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, daroo9876 napisał:

Czy jeżeli miałem kontrolę z powiatowego lekarza weterynarii, zleconą przez arimr tak mi powiedziano, to mam się nie spodziewać prędko pieniędzy?  Zaliczek nie dostałem. Gdzie można się dowiedzieć na jakim etapie mam wniosek, w BP powiedzą czy trzeba dzwonić do OR?

ja miałem tez taka kpntrol brak paru kolczyków zaliczke dostałem obszarowa tylko rs nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2020 o 10:15, xzibit0000 napisał:

Przyszło odroczenie pomocy suszowej do 09.03.2020..

A decyzji brak na cokolwiek 

A miałeś wcześniej odroczenie do końca lutego ? Czy to jest pierwsze pismo ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

jestem w lekkim szoku - reszta płatności bezpośrednich na koncie, czekam na pozostałe 30% za ptaszki i materiał siewny.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milosz91    17

Mi przyszły papiery z kontroli na jednej działce ucięli mi 30ar prawdopodobnie przez to że dwie granicie to od lasu i cień rzuca z 10m 15 jak to rozpatruja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344
1 godzinę temu, Nikita_Bennet napisał:

jestem w lekkim szoku - reszta płatności bezpośrednich na koncie, czekam na pozostałe 30% za ptaszki i materiał siewny.

Miales decyzje? Ty jesteś z nke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, Milosz91 napisał:

Mi przyszły papiery z kontroli na jednej działce ucięli mi 30ar prawdopodobnie przez to że dwie granicie to od lasu i cień rzuca z 10m 15 jak to rozpatruja

Zmniejsza Peg do tej działki na dłuższy odcinek czasu. I dostaniesz mniejsza dopłatę o tą powierzchnię tak w bardzo ogólnym skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj