Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianix    1

Witam!

 

Czy ktoś się orientuje jakie są dopłaty do zagajnika (brzoza) ? We wniosku mam "Jednolita płatność obszarowa - Zagajniki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522

przed chwilą Wojciechowski wyjaśnił na czym będzie polegało wyrównanie dopłat ,obecnie średnia dopłat to 247 euro po wyjściu Anglików średnia spadnie do 259 euro to to podwyżka będzie symboliczna( o ile będzie)

Edytowano przez witejus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzuki18l    52

chwalić się kto jest tym szczęściarzem

i dostał już całość, ja dostałem zaliczkę , brak rolnośrodowiskowego brak onw, Ardanowski naobiecywał , miały być zaliczki wszystkich płatności w ramach pomocy za suszowy rok, a tu nic z tego, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin0000    104

Ja nic nie dostałem żadnych zaliczek,w tygodniu jade do agencji zapytać sie co jest grane ,powiat mrągowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwesteer22 napisał:

Znajomy ma umowę na kilka "ton" W Agri plus Zamość i ma po 2-3 dostawy w tygodniu bo zasypani

To po chu.... by dzwonili jak by byli zasypani zbożem?

Rolnik1973 napisał:

No to dziś na zamknięcie banku trxeba zajechać zobaczyc czy dali resztę dopłat, zaliczka była pierwszego dnia to może i reszta będzie🤔

Dostałeś resztę dopłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425

Wszędzie chłopy tylko płaczą ze dopłat nima, u mnie jeszcze z zeszłego roku leżą na koncie, nagazyn pęka w szwach od zboża, nawozy kupione. Najgorzej ze roboty nima, swini zlikwidował bydło też,  już 2 razy dziś za stodole chodził popatrzeć na pole bo w domu ciezko wiedzieć. Dobrze ze Internety wymyślili, dopłaty i suszowe pewnie po Nowym roku przyjdą wszystkie razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
15 minut temu, niezlygagatek napisał:

Wszędzie chłopy tylko płaczą ze dopłat nima, u mnie jeszcze z zeszłego roku leżą na koncie, nagazyn pęka w szwach od zboża, nawozy kupione. Najgorzej ze roboty nima, swini zlikwidował bydło też,  już 2 razy dziś za stodole chodził popatrzeć na pole bo w domu ciezko wiedzieć. Dobrze ze Internety wymyślili, dopłaty i suszowe pewnie po Nowym roku przyjdą wszystkie razem. 

I magazyn pęka i suszowe:D pewnie masz malutki ten magazynek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
22 minuty temu, niezlygagatek napisał:

Wszędzie chłopy tylko płaczą ze dopłat nima, u mnie jeszcze z zeszłego roku leżą na koncie, nagazyn pęka w szwach od zboża, nawozy kupione. Najgorzej ze roboty nima, swini zlikwidował bydło też,  już 2 razy dziś za stodole chodził popatrzeć na pole bo w domu ciezko wiedzieć. Dobrze ze Internety wymyślili, dopłaty i suszowe pewnie po Nowym roku przyjdą wszystkie razem. 

Ty to tak z głowy .czy ogólnie wewnątrz Ci się to wszystko miesza?;-))))

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezlygagatek    425
13 minut temu, wiesiek63zmc napisał:

I magazyn pęka i suszowe:D pewnie masz malutki ten magazynek 

No nie duży bo ja nie bamber, bambry nie maja wolnego tylko caly rok robota i brak piniedzy. 

Edytowano przez niezlygagatek
Dopisanie tekstu
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, niezlygagatek napisał:

Wszędzie chłopy tylko płaczą ze dopłat nima, u mnie jeszcze z zeszłego roku leżą na koncie, nagazyn pęka w szwach od zboża, nawozy kupione. Najgorzej ze roboty nima, swini zlikwidował bydło też,  już 2 razy dziś za stodole chodził popatrzeć na pole bo w domu ciezko wiedzieć. Dobrze ze Internety wymyślili, dopłaty i suszowe pewnie po Nowym roku przyjdą wszystkie razem. 

Ty nie za bardzo się wczułeś w pewnego Pana z AF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2505
niezlygagatek napisał:

Wszędzie chłopy tylko płaczą ze dopłat nima, u mnie jeszcze z zeszłego roku leżą na koncie, nagazyn pęka w szwach od zboża, nawozy kupione. Najgorzej ze roboty nima, swini zlikwidował bydło też,  już 2 razy dziś za stodole chodził popatrzeć na pole bo w domu ciezko wiedzieć. Dobrze ze Internety wymyślili, dopłaty i suszowe pewnie po Nowym roku przyjdą wszystkie razem. 

Tym wpisem chyba chciałeś zabłysnąć w tych internetach ale coś Ci nie wyszło...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, niezlygagatek napisał:

Wszędzie chłopy tylko płaczą ze dopłat nima, u mnie jeszcze z zeszłego roku leżą na koncie, nagazyn pęka w szwach od zboża, nawozy kupione. Najgorzej ze roboty nima, swini zlikwidował bydło też,  już 2 razy dziś za stodole chodził popatrzeć na pole bo w domu ciezko wiedzieć. Dobrze ze Internety wymyślili, dopłaty i suszowe pewnie po Nowym roku przyjdą wszystkie razem. 

Niektórzy się interesują czy ktoś dostał czy nie więc piszę. Niech innym będzie lepiej, że nie tylko ich pominięto. Osobiście mogę zaczekać za dopłatami jak to kiedyś bywało, denerwuje tylko wszechobecna propaganda, że praktycznie wszyscy dostali. Te 10 mld, które podobno wypłacili to chyba kwota wypłacona od stycznia bieżącego roku, Agrobiznes lubi taką grę słowną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki7745    227

pod nazwą zaliczka rozumiem pewną kwote pieniędzy i powinni dostać wszyscy bez wyjątku powiedzmy po 30 czy 40 % a nie jednemu prawie wszystko drugiemu troche a trzeciemu całe gówno albo wcale , albo dajemy wszystkim po równo albo nikomu i zaczynami od grudnia normalnie płacić dopłaty,po h*j to całe zamieszanie i piepszenie w tv o zaliczkach

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie było zaliczek to i tak byłoby narzekanie że niema dopłat na koncie. Wszystkim na raz nie wypłaca bo to nie realne. Mają czas do czerwca i tego trzeba się trzymać. A to co mówią w tv to nie trzeba brać na serio.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
16 godzin temu, jarecki7745 napisał:

pod nazwą zaliczka rozumiem pewną kwote pieniędzy i powinni dostać wszyscy bez wyjątku powiedzmy po 30 czy 40 % a nie jednemu prawie wszystko drugiemu troche a trzeciemu całe gówno albo wcale , albo dajemy wszystkim po równo albo nikomu i zaczynami od grudnia normalnie płacić dopłaty,po h*j to całe zamieszanie i piepszenie w tv o zaliczkach

Pare procent ludzi nie dostało z różnych powodów i to ma być powód aby nikt nie dostał Pies ogrodnika z ciebie wyłazi Ustrój gdzie miało być wszystkim po równo już minoł na szczęście i nie ma za czym tęsknić

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3047

minister ardanowski po panoramie o 18: 20 powiedzial ze wszyscy dostali zaliczki, a dla 200 tys juz naliczono pelne doplaty- wiec zamknac mordy i do banku po kaseB|, a tacy jak ja co jeszcze wczoraj nie mieli to zwykli klamcy.

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
33 minuty temu, jacus napisał:

minister ardanowski po panoramie o 18: 20 powiedzial ze wszyscy dostali zaliczki, a dla 200 tys juz naliczono pelne doplaty- wiec zamknac mordy i do banku po kaseB|, a tacy jak ja co jeszcze wczoraj nie mieli to zwykli klamcy.

Domnie przyszlo wczoraj raport z kontroli foto 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
53 minuty temu, jacus napisał:

tacy jak ja co jeszcze wczoraj nie mieli to zwykli klamcy.

zaiste prawdę rzekłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj