Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
7 godzin temu, niesmiertelny88 napisał:

Tak

Znajomy ma umowę na kilka "ton" W Agri plus Zamość i ma po 2-3 dostawy w tygodniu bo zasypani 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
2 godziny temu, Bananek napisał:

chłopy, to może nie być przejęzyczenie. wczoraj wieczorem wchodzilem na konto i wyglądało tak samo jak kilka dni temu, dziś wchodzę, a tu niespodzianka - kolejne dwa przelewy z arimr. data co prawda z wczoraj, ale o 21 tej kasy nie było. W sumie zaliczka i onw przyszły w czterech przelewach.

tak nie bąć niedowiarkiem lecz wierzącym w dobrą:D zmianę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szron88    29

Nie wiem skąd te poruszenie. Sprawdzam konto dziś około południa i jak wół pisze przelew zaksięgowany 30.11. Moze przelew z ARIMR poszedł.29.11 ale na konto wpłyneło w sobote. Wiem ze duża część rolników ma w spółdzielczym i tam fakt przychodzi tylko w dni robocze. Ja mam konto w Santander Bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjadacz    18

Mi naliczyli 20.11 zaliczkę i na tym się skończyło nic nie dostałem i pewnie szybko nie dostanę jak wszyscy po xa tym naliczone miałem tylko 3600 z 22000


bla bla bla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w czwartek dostałem zaliczke  20% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe ile osób nie dostało nic ?

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mnie się pytasz ? pytaj się tych co mi przesyłali dlaczego wysłali w czwartek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Źle odczytałem . Nie ma pytania . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjadacz    18
2 godziny temu, kazikwlkp napisał:

Witam na dzień dzisiejszy brak zaliczki na koncie, wielkopolskie p września

Jarocin też nic

  • Like 1

bla bla bla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

No to dziś na zamknięcie banku trxeba zajechać zobaczyc czy dali resztę dopłat, zaliczka była pierwszego dnia to może i reszta będzie🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, reszta bezpośrednich już od niedzielnej mszy zaksięgowana. W tym roku bez decyzji wypłacają:)


Jestem prawnikiem, doradcą rolnośrodowiskowym, ekspertem przyrodniczym, inspektorem rolnictwa ekologicznego. Mam uprawnienia do obsługi aplikacji eWniosekplus. Wypełniam dokumentacje oraz doradzam z zakresu działań premiowych PROW 2014-2020 oraz układam strategie rozwoju gospodarstw pod PROW 2023-2027. Działam pod firmą EkoAgronom Piotr Kisiel. Jestem też oczywiście rolnikiem i  korzystałem/korzystam z różnych form wsparcia oferowanych przez WPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisiogon    21

Ja również. W agropropagandzie mówili, że ze względu na suszę w tym roku nastąpiła wcześniejsza wypłata zaliczek ? Czy ja mam inny kalendarz czy oni ? Z tego co mi się wydaje to odkąd weszły zaliczki to ciągle były wypłacane od 16 października, tak jak i ONW. W tym roku jedynie poszli nam na rękę i zamiast wypłacać 100% ONW to wypłacili tylko 85%. Oni robią z NAS idiotów patrząc nam w oczy przez obiektyw kamery....

Edytowano przez lisiogon
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A doplaty juz ida pelna para mamy juz 2 grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

powiat olsztyński nic, brat też nic - w poprzednich latach zaliczki były zawsze ostatniego dnia. a teraz nic - gmina została wylosowana do kontroli upraw, to pewnie dlatego bryndza z zaliczkami... miejmy nadzieje, że za to szybko całość wypłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
49 minut temu, lisiogon napisał:

zamiast wypłacać 100% ONW to wypłacili tylko 85%.

Taaa . Albo wcale .

Przez taką durną propagandę jeszcze bardziej się kompromitują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
16 minut temu, jaroWM napisał:

powiat olsztyński nic, brat też nic - w poprzednich latach zaliczki były zawsze ostatniego dnia. a teraz nic - gmina została wylosowana do kontroli upraw, to pewnie dlatego bryndza z zaliczkami... miejmy nadzieje, że za to szybko całość wypłacą.

Ja też miałem kontrole, koleś latał po polach ale w tamtym tygodniu przyszło około 25% zaliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Idą pełną parą a ONW na koncie zero suszowego zero zaliczek zero. Czyli na wiosnę mam sobie kupić pasze dla bydła która jest potrzebna na zimę ...ja pierdziele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154
Dnia 2.12.2019 o 14:37, zkordalski napisał:

Idą pełną parą a ONW na koncie zero suszowego zero zaliczek zero. Czyli na wiosnę mam sobie kupić pasze dla bydła która jest potrzebna na zimę ...ja pierdziele 

Może tak być, że szybciej nowa urośnie 

traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie zero kontroli, zaliczki bezpośrednich wypłacone. Brak ONW, brak PE. A miało  być 85%. 


Jestem prawnikiem, doradcą rolnośrodowiskowym, ekspertem przyrodniczym, inspektorem rolnictwa ekologicznego. Mam uprawnienia do obsługi aplikacji eWniosekplus. Wypełniam dokumentacje oraz doradzam z zakresu działań premiowych PROW 2014-2020 oraz układam strategie rozwoju gospodarstw pod PROW 2023-2027. Działam pod firmą EkoAgronom Piotr Kisiel. Jestem też oczywiście rolnikiem i  korzystałem/korzystam z różnych form wsparcia oferowanych przez WPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj