Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

masa24    2347
28 minut temu, GRZES1545 napisał:

@kopin  to gdzieś twoje strony? Niezły gość ;)@Rolnik1973 Powiedz jak żyć na czym tu można  ujechać ;)

no fajny gość fajny. Niech jeszcze na te 60 hektarów oprócz nowego kombajnu kupi nówkę ciągnik. Nie wiem jak on kosi jak 60 ha a dwa bizony więcej kosza u niego niż nh😄tez znam takich co nówkę kombajn wzięli na 70 ha i dziś już tego kombajnu nie ma a spłacać trzeba

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawik    3
4 godziny temu, zetorki12 napisał:

Na pewno z agencji ? Pierwsze słyszę o takiej formie powiadomień . Może niech brat się upewni i zadzwoni do agencji ? 

Na pewno bo u nas cała gmina kontrolowana i byli z kontrolą kilka domów dalej i przyszli powiadomić, pokazał legitymację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, zetorki12 napisał:

Tobie to mleko się zamówi . ;)

Złożyłeś suszowe ?

To nie był by wcale głupi pomysł. Bo od końca września nie tykałem % i jest plan dociągnąć do sylwestra 💪

A suszowe żona złożyła dzisiaj po południu bo ja cały dzień przy tym zafajdanym komp. z tą jeszcze gorszą robotą ^_^

Pojechała z protokołem nie podpisanym, tylko w gminie przybili jakąś pieczątkę za zgodność z oryginałem. Zobaczymy co z tego będzie.

 

Ale na koniec i blackfriday był, dopłaty już parę dni temu przyszły więc można było poszaleć na przecenach 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

a trafiłeś na rzeczywistą przecene czy tylko tak pisali że przecena ? a cena wyższa niż normlanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie nie. To jakaś kpina.

owszem komplet walizek kupiliśmy o 20% przecenione, warto było dobrej firmy, a stare już były zjechane mocno więc trzeba było zmienić. A tak to d*pa blada oszustwo w biały dzień. I żona tylko kupiła buty dwie pary bo druga za pół ceny uj że prawie takie same tylko kolor inny ale ona bierze bo przecena a skórzane to będzie miała na lata taki niby argumentxD , wiadomo jak to baba i buty.. jeszcze na lata to chyba miał być żart nie wiem...

Ciuchy to ceny jak w normalny dzień tylko pojedyncze stojaki na środku co rozmiarówka mała albo duża na przecenie. Ogólnie całe sklepy wyklejone informacją przecena 50%, 70% ale chyba tylko 5% asortymentu na sklepie. Reszta normalna cena.

Do tego ciasno jak cholera zaparkować nie ma gdzie, przejść przez galerię ciężko i co gorsza opuściłem jedną wejściówkę z karnetu na basen z synem.

Więcej pierd. nie jadę na żadne pseudo wyprzedaże.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295

w miare wyprzedaże są przed i po świętach wiadomo dlaczego, mi sie udało tv wychaczyć konkretne za niższą cene dwa lata temu, ale jak sprawdzam te wyprzedaże na black friday i porównuje z cenami na necie to są max kilka % a nie raz i droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493 napisał:

nawozy drożeją pszenica po 630 zł

W TA pisze że nawozy tanieją. Do kuzyna dzwonią od tyg. z Animexu żeby pszenice przywozil bo jej nie ma. Cena poszła w górę. Wczoraj znajomi podostawali zaliczki ok 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
1 godzinę temu, niesmiertelny88 napisał:

W TA pisze że nawozy tanieją. Do kuzyna dzwonią od tyg. z Animexu żeby pszenice przywozil bo jej nie ma. Cena poszła w górę. Wczoraj znajomi podostawali zaliczki ok 70%

Piszesz o byłym zamojskim animeksie czyli Agri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325
12 godzin temu, GRZES1545 napisał:

@kopin  to gdzieś twoje strony? Niezły gość ;)@Rolnik1973 Powiedz jak żyć na czym tu można  ujechać ;)

 

No wlasnie, Ryszard jak ty to robisz że na tych kilku hektarach (zboże) ujeżdżasz ? 🤔

  • Haha 1

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo Rysiu nie kupuje  maszyn głównie na pokaz, jak się chce szpanować to i 100ha może być za mało.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No mniej więcej to samo chciałem napisać co pan Sean.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie mam nic przeciwko nowym maszynom czy ciągnikom, tylko po prostu niektórych na to nie stać i są im wręcz zbędne, a się na to sadzą.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No cóż zastaw się A postaw się😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

https://www.agrofoto.pl/finanse/dotacje-i-doplaty/w-tym-roku-nie-bedzie-juz-pomocy-po-suszy,90211.html

farmer

Cały czas mówili że pieniądze na wszystko są ,wystarczy nie kraść!!!!

Czyli nie ma innej opcji tylko kradną jak  nikt inny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856

chłopy, którzy nie dostaliscie zaliczek do wczoraj, moim zdaniem przelewy będą jeszcze wchodziły przez dwa dni robocze. sa banki, które przetrzymuja kasę kilka dni. nieraz płacę rachunki to odbiorca dzwoni po 2-3 dniach z pytaniem czy przelew zrobiony bo kasy nie widać. głównie pocztowy przetrzymuje, ale i PKO potrafi to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sss    2
1 godzinę temu, Szron88 napisał:

Dzis wpłynała zaliczka ONW.

Jakim cudem, jak przelewy eliksir są księgowane tylko w dni robocze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25596

Przecież pisze że wpłynęła - czyli nie kieliszek czy literatka tylko porządnym stakanem przelewa. Poprostu wcześnie zaczął andrzejki😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16856

chłopy, to może nie być przejęzyczenie. wczoraj wieczorem wchodzilem na konto i wyglądało tak samo jak kilka dni temu, dziś wchodzę, a tu niespodzianka - kolejne dwa przelewy z arimr. data co prawda z wczoraj, ale o 21 tej kasy nie było. W sumie zaliczka i onw przyszły w czterech przelewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj