Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Jedno jest pewne masz mentalność gowniarza i zatrzymałes się w rozwoju... 😁😁😁😁😁

Taki Maciuś z klanu jak tu ktoś kiedyś trafnie napisał.... 😁😁😁😁😁

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A tu się zgodzę . :D Ale dobrze mi z tym .

Proponuję zakończyć bez gównoburzy dzisiaj .

Niech tu się chwalą koledzy dopłatami . ;)

Ogarek . To co dodałeś świadczy źle o tobie .  Debil jesteś .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli masz ten zespół Do.... A.... 😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

A to już wiadomo czemu nie masz żadnej wiedzy.? 😁😁😁😁

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zetorek ma zanik pamięci krótkotrwałej   :P   beznadziejny przypadek.   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobra wracamy do tematu.. 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
5 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Szczekaj dalej, to jedyne co ci zostało. I tak długo na tym koncie na zabawisz. 

pewnie,ze nie

Już nowe założone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Trzeba mu chyba współczuć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjadacz    18

Jak macie zamiar pisać te żenujące komentarze to idźcie lepiej do piaskownicy i tam się rzucajcie a nie smiecicie tej temat 

Człowiek chce poczytać coś nt dopłat wchodzi w wątek i widzi takie coś to odechciewa się i dziwię się gdzie tu moderator co pozwala n na taki spam 

Kur... Ogarnijcie się i wroccie do tematu dopłat 

  • Like 1

bla bla bla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2504
1 godzinę temu, podjadacz napisał:

Jak macie zamiar pisać te żenujące komentarze to idźcie lepiej do piaskownicy i tam się rzucajcie a nie smiecicie tej temat 

Człowiek chce poczytać coś nt dopłat wchodzi w wątek i widzi takie coś to odechciewa się i dziwię się gdzie tu moderator co pozwala n na taki spam 

Kur... Ogarnijcie się i wroccie do tematu dopłat 

Kolego na tym forum niektórym to najlepiej wychodzi i tak jest na kazdym temacie i prawie pod kazdym zdjeciem musisz sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

"Płatność dodatkowa" - 184.98 zł /ha 

Należy się to dla gospodarstw o ogólniej powierzchni 3,01-30 ha ? Czy ten zakres to jakaś konkretna grupa roślin? 

Wziąłem taką rozpiskę z agencji i na miejscu nie zwróciłem uwagi i nie dopytalem o ten szczegół

IMG_20191119_185037.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla kolegi @debrzyna 

Płatność do powierzchni upraw roślin pastewnych przysługuje do powierzchni uprawy: esparcety siewnej, komonicy zwyczajnej, koniczyny białej, koniczyny białoróżowej, koniczyny perskiej, koniczyny krwistoczerwonej, koniczyny czerwonej lędźwianu, lucerny siewnej, lucerny mieszańcowej, lucerny chmielowej, nostrzyka białego, seradeli uprawnej oraz wyki kosmatej i wyki siewnej, jeżeli rośliny te nie zostały wprowadzone do gleby jako świeża masa roślinna (zielony nawóz). Płatność przysługuje również w przypadku upraw tych roślin w formie mieszanek oraz w przypadku upraw tych roślin w formie mieszanek z roślinami kwalifikującymi do płatności do powierzchni upraw roślin strączkowych na ziarno.

W przypadku wyki siewnej i wyki kosmatej płatność przysługuje także do uprawy tych roślin z rośliną podporową. Płatność przysługuje maksymalnie do powierzchni 75 ha.

Nie jest wymagane zawarcie umowy.

Minimalna powierzchnia działki rolnej wynosi 0,1 ha.

Powierzchnia zgłoszona do tej płatności może być uznana za obszar proekologiczny (z wyjątkiem wyki kosmatej oraz wyki siewnej), pod warunkiem że na obszarze tym nie stosowano środków ochrony roślin

@damianzetor9540platnosc przysługuje do płatności jpo( czyli wszystkie rośliny jakie łapią się do tej płatności.).

Przysługuje od 3.01 ha i do 30 ha. Jak ktoś ma 4, ha do jpo to dodatkowej ma 1ha,

jak ktoś ma 30  ha i wiecej to dodatkowa przysługuje do 27 ha(maxymium).

Edytowano przez robert55555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Ja w tym roku miałem kontrolę odnośnie zwierząt i kontrolę foto działek, o której dowiedziałem się dzisiaj w biurze powiatowym i prędko zaliczki nie dostanę 🤑🤑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podjadacz    18

Kolego Fugeo też miałem kontrolę ale tylko zwierząt zakończona pozytywnie bez żadnych szwankow tylko że miałem poprawkę wniosku na ostatni możliwy dzień 

Więc też zastanawiam się czy mam szansę na zaliczkę czy nie robić nadziei i czekać i czekać 🙄🤔🤔

Kolego Fugeo też miałem kontrolę ale tylko zwierząt zakończona pozytywnie bez żadnych szwankow tylko że miałem poprawkę wniosku na ostatni możliwy dzień 

Więc też zastanawiam się czy mam szansę na zaliczkę czy nie robić nadziei i czekać i czekać 🙄🤔🤔


bla bla bla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16854

zaliczki może i nie, ale o dopłaty bym się nie martwił. dwa lata temu miałem kontrole krzyżową i odwolywalem się dwa razy. dopłaty miałem zaraz z początku grudnia. ewentualne kary nie odraczaja wypłaty. w razie sankcji odlicza Ci przy kolejnych doplatach.


Fugeo napisał:

Ja w tym roku miałem kontrolę odnośnie zwierząt i kontrolę foto działek, o której dowiedziałem się dzisiaj w biurze powiatowym i prędko zaliczki nie dostanę 🤑🤑

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281

Mi powiedział gość, że nie mam naliczonych i że mogę sobie poczekać, bo rzekomo coś n kontroli ze zwierzętami wyszło jakaś nieterminowość mimo, że na protokole jest że wszystko było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fugeo    281
mickas092 napisał:

Fugeo a rok temu też cię kontrolowali ? 

Jak dobrze pamiętam to tak, ale pod względem uprawy ziemniaka i jakies pojedyncze działki. W ubiegłym roku i dwa lata temu o tej porze zaliczka już była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

W okolicy nic nie słychać żeby przelewali. Jedynie kolega coś dostał ale on raczej małorolny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Jak tam dopłaty koledzy? Powiat Ząbkowicki cisza. Część rolników dostała ok 10% lub więcej. Ja i ojciec cisza. Został ponad tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj