Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Ty jeden nie ponosisz jak widać kosztów i nie potrzebujesz pieniędzy w terminie a biznesplan gospodarstwa prowadzisz na trzy dni do przodu. Umowa to umowa. W młodym rolniku jak nie dotrzymasz terminu to musisz oddać 3 tyś zł. za każdy punkt umowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8966
6 minut temu, robercikj100 napisał:

Dziwisz się ? To nie dawne czasy że ludzie zadowalali się byle czym . Teraz nikt za darmo nie chce pracować bo i potrzeby większe. A jak obiecują to niej dają . Jak nie mają zamiaru to niech mordy nie otwierają i nie robią z ludzi głupszych niż sa sami

Coś tam dają nie gadaj, tyle że cuś im się kasiorka nie zgodziła i zabrakło do końca roku 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki995    88

Wszystko przez to suszowe. Po prostu nie przewidzieli że będzie aż tyle wniosków i limit się wyczerpał. Bęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827
7 minut temu, gustaww napisał:

Ty jeden nie ponosisz jak widać kosztów i nie potrzebujesz pieniędzy w terminie a biznesplan gospodarstwa prowadzisz na trzy dni do przodu. Umowa to umowa. W młodym rolniku jak nie dotrzymasz terminu to musisz oddać 3 tyś zł. za każdy punkt umowy. 

owszem, ponoszę koszty jak wszyscy. Z tym, że dopłaty u mnie to nie jest być albo nie być. Dla mnie to bardziej dodatek, a nie aktywa gospodarstwa. No ludzie, w biznesplan wkładacie dopłaty? To Wy rzeczywiście powinniście rzucić to w cholerę, bo jak nie daj Boże zabiorą dopłaty to leżycie. A co do młodego rolnika to nie orientuję się, bo dawno "wyszedłem z terminu" i mnie to nie interesuje. Ale jeśli o dotrzymywaniu terminu gadka, to napisz mi , proszę, jakiego terminu nie dotrzymali Ci przy doplatach 2019? (o tym jest temat)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25512

Już kiedyś pisałem więc się powtórzę.

Czy w ogóle wiecie co to jest limit de minimis, wiecie jakie płatności idą z tej puli? Wiecie dlaczego został już wyczerpany?

A no dlatego że miłościwie panujący w 2018r postanowili wspomóc rolników wypłatami suszowymi. Ci ochoczo wypełniali wnioski na co tylko się dało bez względu czy susza była czy nie.

Pula została szybko wyczerpana i resztę wypłacone z puli 2019r. W tym roku kolejna susza i pieniądze szybko się skończyły. 

Choćby mieli i chcieli to i tak przed 1 stycznia nie mogą.

A czy mają to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

I tu jest problem tej władzy . Oni się nie zastanawiają co będzie potem. Najważniejsze jest tu i teraz a później jakoś to będzie . Robią tak nie tylko z rolnikami zresztą.

  • Like 1

AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Powinni mówić prawdę ... Tylko jak wtedy wybory wygrać ? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827

zetorki12, a powiedz mi w czym cię oszukali? że suszowe dostaniesz? dostałeś. że zaliczki dostaniesz? tez (z tego co kojarzę) dostałeś. na resztę dopłat ustawowo nie pora, w czym jeszcze zostałeś (Ty) oszukany?


żeby była jasność: nie jestem za opisem, ani po.


hehe, opisem. pisem autokorekto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szydłowa z pinćsetem mnie oszukała . Ardanowski powiedział że dziki mi wystrzela . Tak na szybko to nie pamiętam , ale co jakiś czas zauważam rozbieżności pomiędzy obiecankami , a faktami .

Żaby nie było . Też na Nich głosowałem , bo kradną mniej i trochę się dzielą . :ph34r:

A jeszcze rzygać mi się chce na pomniki wiadomo kogo i na kasę wpierdzieloną na komisję która tylko ufoludków nie wzięła pod uwagę w katastrofie wiadomo jakiej . A teraz jeszcze debil marszałkiem .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827

jakim pincsetem? Ty za stary na dzieci.


A za młody na 500+z powodu braku zdolności do samoegzystencji.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, wiesiek63zmc napisał:

Moje dzieci bez pińseta dzienne studia pokończyły dopiero moge mieć żal do państwa że nie pomogło

Mój tyż , ale nie dzienne i ja płaciłem za to  . Ale po co kłamać ? Nie mam żalu . Kłamstwo mnie denerwuje .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827

akurat studia to i terazniejsze bez 500+ kończą bowiem to świadczenie jest do 18r.ż.


zetorki12 napisał:

Przed chwilą, wiesiek63zmc napisał:

Moje dzieci bez pińseta dzienne studia pokończyły dopiero moge mieć żal do państwa że nie pomogło

Mój tyż , ale nie dzienne i ja płaciłem za to  . Ale po co kłamać ?

A Ty nigdy nie kłamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Bananek napisał:

akurat studia to i terazniejsze bez 500+ kończą bowiem to świadczenie jest do 18r.ż.

 

A Ty nigdy nie kłamiesz?

 

Kłamię . Ale tak perfidnie nie , Jak zapytasz mnie wprost , to za cholerę nie potrafię okłamać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, zetorki12 napisał:

Mój tyż , ale nie dzienne i ja płaciłem za to  . Ale po co kłamać ? Nie mam żalu . Kłamstwo mnie denerwuje .

Jasne dlatego lgasz i zmyslasz głupoty... Chciałeś kasę na dorosłego czlowieka czy już nie wiesz co zmyslic... Szydlo oszukała? 😁😁😁😁😁

Taaa płaciłes i temu do roboty poszedł po podstawówce.. 😁😁😁😁😁

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy każdy z was ma rację co do dopłat i ich terminów przelewów. Większość z was pewnie zna osobę czy osoby które wogole nie wzięły nigdy dopłat. Domyślam się jakie zdanie może mieć każdy z was na temat takich osób. Jedno jest ważne że dają radę prowadzić gospodarstwo bez doplat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzisz durniu już pisałem , ale nie ogarniasz . :D Nie ma kropli kłamstwa w tym co napisałem . ALE MUSIAŁ BYŚ MIEĆ MÓZG BY ZROZUMIEĆ .

2 minuty temu, ogarek napisał:

Jasne dlatego lgasz i zmyslasz głupoty... Chciałeś kasę na dorosłego czlowieka czy już nie wiesz co zmyslic 

 

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827
zetorki12 napisał:

Kłamię . Ale tak perfidnie nie , Jak zapytasz mnie wprost , to za cholerę nie potrafię okłamać .

to dawaj pierwszy przykład z brzegu: jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, robert55555 napisał:

Koledzy każdy z was ma rację co do dopłat i ich terminów przelewów. Większość z was pewnie zna osobę czy osoby które wogole nie wzięły nigdy dopłat. Domyślam się jakie zdanie może mieć każdy z was na temat takich osób. Jedno jest ważne że dają radę prowadzić gospodarstwo bez doplat.

Ja nie znam gospodarstwa bez dopłat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

Co to jest kłamstwo - żona pyta gdzie byłeś? odpowiedz- w polu to czemu idziesz od strony sklepu  To była już samoobrona nie kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Bananek napisał:

to dawaj pierwszy przykład z brzegu: jak masz na imię?

Pafnucy . 9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, zetorki12 napisał:

Ja nie znam gospodarstwa bez dopłat .

Jak wejdziesz w swój wniosek i w zakładkę mapy to zobacz czy są działki na które naniesiony jest inny kolor. Nie ma tam takiego samego koloru jak na tych co uprawiasz. Rozejzyj się na parę km i się przekonasz. Moze być tak jak napisałeś lub tak jak ja napisałem. Sprawdzisz i się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj