Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Gość   
Gość

Oj lorawiak jaki  ty dziecinny cienias.... Które to konto ? 20 ? 😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Idź dziadek szukać kwatery na cmentarzu i nie zawracaj d*py.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spoko jeszcze się wzbogacisz na tych wnioskach... tylko musisz więcej dziadków po 2-3 ha nalapac... 😁😁😁😁

Looo już znikasz gościu... 😁😁😁😁A to pa.. 😁😁😁😁

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z ciekawości to o co poszło w tej małej wojennce między nimi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Był tu jako lorawiok na początku i szukał pomocy to mu podpowiedzalem co i jak i nawet mi podziękował.... Potem mu coś odwalilo i zaczal pojawiać się i znikać i zaczepiac ludzi i tak mu zostało 

Jakiś czas było to nawet zabawne 

Ale po  tylu  razach to chyba objaw choroby już jest.. 😁😁😁😁

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, Gość napisał:

Pobaw się z Wackiem.

Nie mam takiej potrzeby.

 

i ch*j znowu jak feniks wróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freeman    58
Dnia 16.11.2019 o 15:27, marluk napisał:

Mam problem, klikałem sobie w aplikacji e-wniosek żeby PDFa wygenerować i nie wiem jak to się stało przez przypadek wycofałem wniosek. Nie wiem czy źle zrozumiałem czy co. Po chwili dodałem go na nowo. Jak to odkręcić? Będę dzwonił do BP w poniedziałek. Miał ktoś podobny przypadek?

Napisz jakieś pisemko, że wycofanie było pomyłkowe, teraz to już tylko od decyzji kierownika (albo i wyżej) zależy czy Ci uznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    92

Oczywiście że Twój wniosek nie przepadł, gdzieś w czeluściach bazy danych Arimr napewno siedzi kwestia tego aby ktoś go przywrócił na poprzednie miejsce. Dzwoniłbym do informatycznego działu arimr i tam pytał oni napewno szybciutko Ci powiedzą jak to załatwić bo jak zaczniesz pisać pisma to się nie doczekasz pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale żeś doj**ał. Przyjdzie informatyk z Arimr pozmienia kabelki lewy na prawy i gitara... 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    92

Nie masz pojęcia o temacie więc po co piszesz ? Myślisz że usunięcie wniosku wymazuje go bezpowrotnie ? Wiesz co to są bazy danych MSSQL ? Wiesz co to codzienny backup ? Ale żes doj**ał...

 

https://www.arimr.gov.pl/o-arimr/departamenty-i-biura-centrali/departament-informatyki.html

 

Oczywiście kolego nie masz pojęcia że Arimr ma swój sztab programistów, specjalistów od baz danych i wdrożeniowców dla Ciebie informatyk to tylko gość który podpina drukarkę i wymienia tonery.

 

DRAMAT

Edytowano przez lukasz493

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Usunął sam wniosek, znaczy że nie chciał kasy. Teraz chce, ale juz po terminie i kicha. A te twoje backkupy wsadź z powrotem do ... (rymu). Może by i pogrzebali w gównie, gdyby to z ich winy, czy systemu powstał błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i powrócił jak mucha do g****. Na długo wróciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty już tu się lepiej nie udzielaj . Spierdoliłeś swój wniosek i jeszcze tyle "na doradzasz" ze kogoś za d*pę komornik weźmie i pójdzie z torbami. Jak czytam twoje rady to mi się włosy jeżą na rękach jak u kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

Wie ktoś czy ten rozszerzony komunikat przy wycofywaniu wniosku faktycznie jest? U mnie był po prostu "czy jesteś pewien że chcesz wycofać złożony wniosek nr.....?" i tyle. Nie było tego nowego komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
42 minuty temu, Kaligula napisał:

Ty już tu się lepiej nie udzielaj . Spierdoliłeś swój wniosek i jeszcze tyle "na doradzasz" ze kogoś za d*pę komornik weźmie i pójdzie z torbami. Jak czytam twoje rady to mi się włosy jeżą na rękach jak u kota.

Szczekaj dalej, to jedyne co ci zostało. I tak długo na tym koncie na zabawisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
55 minut temu, lukasz493 napisał:

Nie masz pojęcia o temacie więc po co piszesz ? Myślisz że usunięcie wniosku wymazuje go bezpowrotnie ? Wiesz co to są bazy danych MSSQL ? Wiesz co to codzienny backup ? Ale żes doj**ał...

 

https://www.arimr.gov.pl/o-arimr/departamenty-i-biura-centrali/departament-informatyki.html

 

Oczywiście kolego nie masz pojęcia że Arimr ma swój sztab programistów, specjalistów od baz danych i wdrożeniowców dla Ciebie informatyk to tylko gość który podpina drukarkę i wymienia tonery.

 

DRAMAT

Masz rację że wycofanie wniosku nie usuwa danych jakie były zadeklarowane we wniosku. Wniosek nadal jest w bazie. Dzięki temu nie musiał wypełniać raz jeszcze wniosku po wycofaniu bo miał wszystkie dane.

 

1 godzinę temu, lukasz493 napisał:

Oczywiście że Twój wniosek nie przepadł, gdzieś w czeluściach bazy danych Arimr napewno siedzi kwestia tego aby ktoś go przywrócił na poprzednie miejsce. Dzwoniłbym do informatycznego działu arimr i tam pytał oni napewno szybciutko Ci powiedzą jak to załatwić bo jak zaczniesz pisać pisma to się nie doczekasz pewnie

Kolego tutaj nie masz racji. Zrobię porównanie rozpoczęcie  składania wniosków i zakończenie składania wniosków do meczu w piłce nożnej.

W piłce nożnej mecz rozpoczyna od gwizdka sędziego i kończy gwizdkiem sędziego. Bramka strzelona przed czy po gwizdku nie jest uznana. Wycofanie kończy obsługe wniosku na tym etapie. W innej aplikacji (nie mylić z aplikacją Ewniosek) bp może uznać dalsze rozpatrywanie sprawy jak bedzie złożone na piśmie wyjaśnienie jak doszło do takiej sytuacji. Tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049
15 minut temu, marluk napisał:

Wie ktoś czy ten rozszerzony komunikat przy wycofywaniu wniosku faktycznie jest? U mnie był po prostu "czy jesteś pewien że chcesz wycofać złożony wniosek nr.....?" i tyle. Nie było tego nowego komunikatu.

Napisz jak to się skończy nie jednemu to może pomóc nie popełnić błedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego @marluk ja i inni proponowali tobie udać do swojego BP i tam wyjaśnić sytuację. Zrobiłeś tak jak radziłem? Co tobie odpowiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Ja to bym jeszcze przed otwarciem biura pod drzwiami warował.  Stracić jednym kliknięciem kilkadziesiąt tysięcy to zawału można dostać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355
8 minut temu, robert55555 napisał:

Kolego @marluk ja i inni proponowali tobie udać do swojego BP i tam wyjaśnić sytuację. Zrobiłeś tak jak radziłem? Co tobie odpowiedzieli?

Tak. Sprawa w toku. BP chyba nie może podjąć samo tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chłopaki... czytaliście na stronie ARiMR komunikat?. Dużo ludzi wysłało wniosek z  datą  2018 zamiast 2019. Po prostu zapomnieli przeklikać... Te wnioski nie będą w ogóle uznawane. Może to jakaś pociecha dla kolegów Marluk i Thomas , że nie oni jedni. xD

8 minut temu, Agrest napisał:

Ja to bym jeszcze przed otwarciem biura pod drzwiami warował.  Stracić jednym kliknięciem kilkadziesiąt tysięcy to zawału można dostać. 

Moja babcia straciła rentę strukturalną z pierwszego rozdania przez omyłkę pani z BP i wszyscy żyjemy i dobrze się mamy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Czopku ile razy mam napisać, żebyś zroumiał albo się odjebał od mojego wniosku? A kasę mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25618

Jak można było wysłać z datą 2018 jak wniosek był dostępny z tytułem na rok 2019?

To się kupy nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj