Gość

Dopłaty bezpośrednie 2019

Polecane posty

Agrest    25504
32 minuty temu, marulekk napisał:

I ja dostalem 😄

To masz 3 dzień świąt pod rząd. Szanuj wątrobę😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariu    44

Dziś przyszła zaliczka bezpośrednie pełne 70 procent.Onw nie ma a suszowe odroczka do końca stycznia.LBI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

Chwała Panu,LBI zaliczka wypłacona...

Złodziejska banda przed wyborami płaciła suszowe w kilka dni a dziś i do mnie pismo przyszło,że rozpatrzenie do końca stycznia bo coś się pozmieniało...

Złodziej taki w tv ponagla zeby wnioski szybciej składać a tu taki wuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

Zgłoś zażalenie do pełnych cnót i jedynych transparentnych darczyńców z PO. Wysłuchają Cię i pochylą nad problemem, a może nawet diety poselskie sobie obetną żeby wspomóc polską wieś, nie to co zachłanni rządzący.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj zapewniam Cię że ani jedni , a ni drudzy diet sobie nie obetną . Co najwyżej premie i odprawy sobie przyznają . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25504

Ależ ja to doskonale wiem.

Skoro kolega wyżej oczekuje fantów od złodziei to podchodzi pod paserstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39

Dostalem za młodego rolnika, zazielenienie plus dodatkowa  prawie 19 ha po 790zl/ha a brat powierzchnia  18ha  te same dopłaty i tylko 640/ha?

Jak myślicie nie wysyłają pełnych 70 % każdemu? Czy obcięli za którą z płatności stawkę?  Za bardzo nie rozumie tych rozbieżności  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego @machtomi ty liczysz jaką powierzchnię zadeklarowałes we wniosku a ARiMR liczy "prawidłową" powierzchnię do wypłat. Nie zawsze powierzchnia deklarowana we wniosku równa powierzchni kwalifikującej się do zaliczek bądź do doplat. Obrazując temat powierzchnia tafli jeziora nie równa powierzchni dna jeziora. Obrazowujac w innej sferze. Czy sex z tą samą kobieta zawsze jest taki sam🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ostatnio jeden rolnik z okolicy poleciał poskarżyć się do lokalnej gazety na niesprawiedliwe szacowanie strat, bo szacowali tylko kukurydzę a na mazowszu gdzie też ma kilka hektarów również trawy. Narzekał, że wojewoda zawiódł, że petycje pozostały bez odpowiedzi.  Mniejsza o to. Wspomniał na koniec, że w naszym województwie przyjęto niekorzystny sysytem naliczania dopłat bezpośrednich. Za cholerę nie wiem o co chodzi. Jak można inaczej dopłaty naliczać. Onw chyba się nie zmieniło i dalej są te same obszary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W tym roku była nowa delimitacji onw. Poza tym mając onw a mając zwierzęta a nie mając zwierzęta  stawki są rozne. Tak ogólnie odpisalwm koledze. Poniżej masz więcej informacji na temat onw i stawki płatności

https://www.arimr.gov.pl/pomoc-unijna/prow-2014-2020/dzialanie-13-platnosci-dla-obszarow-z-ograniczeniami-naturalnymi-lub-innymi-szczegolnymi-ograniczeniami-tzw-platnosc-onw-podstawowe-informacje/platnosci-onw-2019.html

 

 

1 godzinę temu, danielek24 napisał:

Chwała Panu,LBI zaliczka wypłacona...

Złodziejska banda przed wyborami płaciła suszowe w kilka dni a dziś i do mnie pismo przyszło,że rozpatrzenie do końca stycznia bo coś się pozmieniało...

Złodziej taki w tv ponagla zeby wnioski szybciej składać a tu taki wuj

Musiał byś zrobić jak w kawale:

Mąż do żony:
- Czemu Ty taka tępa jesteś? Nie mogę już tego znieść! Nawet suwakiem logarytmicznym nie umiesz się posługiwać! Albo się nauczysz, albo wy***rdalaj!!!
Następnego dnia mąż wraca z pracy, a żona wita go w korytarzu z suwakiem logarytmicznym w dłoni:
- Twój członek ma 16 centymetrów długości. Moja pochwa ma 18 centymetrów głębokości. Jesteśmy małżeństwem od ośmiu lat, więc całkowita suma niedoruchania wynosi 42 kilometry i 345 metrów. Albo doruchasz, albo wy***rdalaj!!!

 

 

Edytowano przez robert55555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koiledzy tez dziś dostałem zaliczkę aż sobie wiskacza strzeliłem!!!!! ale świństwo niedobre  nie ma jak polska biała czysta  po niej od razu się na forum lepiej pisze)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2344

Ma ktoś z was pakiet rolnictwo zrównoważone? Siejecie tAk jak trzeba 4 uprawy czy trochę naciągacie i np siejecie pszenice ozima a we wniosku o dopłaty dzielicie to na ozima i jara? Wszedłbym w ten pakiet ale średnio 4 różne uprawy mi się widza  i mysle czu da się trochę naciągnąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24
1 godzinę temu, Thomas2135 napisał:

Ostatnio jeden rolnik z okolicy poleciał poskarżyć się do lokalnej gazety na niesprawiedliwe szacowanie strat, bo szacowali tylko kukurydzę a na mazowszu gdzie też ma kilka hektarów również trawy. Narzekał, że wojewoda zawiódł, że petycje pozostały bez odpowiedzi.  Mniejsza o to. Wspomniał na koniec, że w naszym województwie przyjęto niekorzystny sysytem naliczania dopłat bezpośrednich. Za cholerę nie wiem o co chodzi. Jak można inaczej dopłaty naliczać. Onw chyba się nie zmieniło i dalej są te same obszary.

Właśnie obszary ONW zmieniły się....u mnie nigdy ich nie było a teraz pierwszy raz zaliczę tą płatność..........a tymczasem dopłat brak.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luki995    88
23 minuty temu, cantstop napisał:

a oni wogole informuja o tym ze byla taka kontrola?

 

Informują jednocześnie przysyłając wyniki kontroli za pomocą Poczty Polskiej

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5289
3 godziny temu, soltys48 napisał:

ani ci ani tamci złodzieje mają nas chłopków we doopie

Mnie tyż majom w doopie? 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez cinas16
      Witam, mam możliwość dzierżawy kilku hektarów łąk. Problem jest w tym, że są one na jednej działce z lasem. Czy w takim wypadku można brać dopłaty do łąk? Nigdy wcześniej nie były brane dopłaty na to. Ile wynosi dopłata do łąk? jest to kwota JPO czy coś więcej.
    • Przez Karolek517541
      Koledzy tak jak w temacie, na jakiej zasadzie ma być przyznawany ten kredyt. Z tego co wyczytałem to kredyt będzie finansowany z naszych dopłat. Ma zapewnić nam płynność finansową w przypadku braku dopłat lub opóźnieniach związanych z ich wypłacaniem. Jakie zaświadczenia będą potrzebne? Co będzie zabezpieczeniem tego kredytu? Na co konkretnie musi być przeznaczony na nawozy,paliwo czy jakieś maszyny?
      Zapraszam do dyskusji
    • Przez Matey
      W związku z faktem, że ARiMR zaczyna wysyłać wnioski o dopłaty na 2016 zakładam nowy temat dotyczący tychże dotacji. Temat dotyczący dopłat 2015 wciąż pozostanie aktywny
    • Przez adameo111
      Kiedy skończą się dopłaty dla rolnictwa czy to będzie już 2020 rok i koniec dopłat co będzie dalej ? słyszeliście coś na ten temat ?
    • Przez yacenty
      Co się zmieni w dopłatach bezpośrednich w 2017 roku?
      Jakie stawki dopłat bezpośrednich?
      Kiedy trzeba składać wnioski na dopłaty bezpośrednie na sezon 2017?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj