330CUrsus

[Ursus C-330] Zestawy naprawcze.

Polecane posty

Grabcio    28

Obecnie na rynku występują 4 dobrej jakości zestawy naprawcze, które można śmiało polecić tj. Mahle Krotoszyn, Ursus, Chełmno oraz Złotecki. Wszelkie inne zestawy dostępne na rynku to w części lub w całości import.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santus    0

bedac dzis zamawiac zestaw naprawczy do 30 i nie mieli w sklepie na stanie i dzwonil gzdies i pyta sie spzredawca czy maja i mowia z ejest i jedna dziura kosztuje 420 zl orginal ursusowski :blink: czy tyle moze kosztowac  jedna dziura? a w sklepach internetowych patrze i tez kupie za tyle ale caly zestaw + jeszcz edorzucaja jakies pierdoly

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Jedna dziura nie może tyle kosztować, no chyba, że ktoś chce zarobić na tym 100% ceny zakupu. Na pewno sprzedawca się pomylił i może podał cenę za dwie dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santus    0

nie pomylil sie bo podal mi numer do tej osoby co on dzwonil i tez i tyle powiedziala i wysmialem te osobe ale  juz zamowiony orginalny zestaw caly za 420 zl + tam inne koszta czesci potrzebnych do silnika

 

Ps. jak bede wymienial panewki glowne musze wyjac caly wal czyli zdjac oslone kola zamachowego i z przodu cala oslone od rozrzadu ?

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santus    0

kolego doczytaj chodzilo mi o ursususowskie a nie gorzyckie ja wiem ze jedna dziura gorzycka tyle kosztuje -_-

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Żeby nie wywalało olej do góry to ważne też by ustawić dobrze pierscienie zamkami to raz , a dwa to dobrze zregenerowana głowica , zestawy naprawcze takie jak MAHLE,Premium i ZETOR .

URSUS Waryński się nie wypowiem nie montowałem.

Oraz odpowiednie dotarcie silnika, chociaż te 10mth niech sobie popyka tak na 1200 obrotów.

Dla mnie najlepiej silnik pracuje na PREMIUM.Jest szczelny i bardzo mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladyslaw1    40

Montował ktoś już ten z Chełmna Premium Plus? Warty tych 800zł? W swoim bym już zrobił remont, co prawda jeszcze w dobrej kondycji, ale na górach wszystkie konie potrzebne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Zestawy te są porównywalnej jakości co Krotoszyn z tym, że one są w 100% robione w Polsce bo w Krotoszynie to już może siedzieć tłok z jakiegoś importu. Ogólnie to polecam te zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Spokojnie możesz brać i zakładać.Nie jeden założyłem i nikt nie reklamuje co do wału to jak wygląda trzymał ciśnienie jak nie porysowany i trzymał ciśnienie to wymienić panewki  główne i korbowe a szlif w moich stronach to 200 zł i cena panewek ta sama więc twoja decyzja i radził bym pompę oleju wymienić a korbowody do wymiany tulejek i rozwiercenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam zamiar montowac czeskie zestawy do C-328, warto w nie zainwestować są dobrej jakości ? traktor pracuje na powierzchni niecałego hektara takze nie chce w nie ładować sporo pieniędzy skoro nie ma tak dużo roboty  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Jak ciągnik nie będzie mocno katowany i na takiej powierzchni ma pracować to te zestawy będą chodziły bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dwa zestawy, oba w cenie około 170-180 złotych za 'dziurę'. Pierwszy to Ursus Waryński, drugi Zetor Original. Ładnie się montuje, ogólnie będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

2htpkxxwxgg3.jpgTłok

 

 

 

r3n8vuditjmp.jpgtuleja.

Mają być bite numery na tuleji tak jak na tych fotkach.

To co Ci przysłali to podróby , po za tym Tuleja B1 a tłok 2 -----inne selekcje.

 

Zakładałem Premium i takie były,

 


Zestaw naprawczy to tylko Krotoszyn.

 

Może kiedyś ale nie teraz!!!!!


 

albo Zetor + pierścienie PRIMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartolinii    2

od razu po wyjęciu z paczki mi sie to nie podobało, napisy nieudolnie nabite, całkiem inne jak na zdjęciach, pudełka w żaden sposób nie były zaklejone, oringi przecięte,

co za chamstwo, jutro dzwonie i odsyłam, ciekawe co powiedzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Takie rzeczy najlepiej u siebie w sklepie kupować , masz mozliwość sprawdzenia ........a przez internet to władują Ci co im odpowiada.

Sam się kilka razy przejechałem na częściach zakupionych przez internet, poniosłem koszty wysyłki , nerwów i czekania.

 

Skąd bartolini jesteś dokładnie?

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

od razu po wyjęciu z paczki mi sie to nie podobało, napisy nieudolnie nabite, całkiem inne jak na zdjęciach, pudełka w żaden sposób nie były zaklejone, oringi przecięte,

co za chamstwo, jutro dzwonie i odsyłam, ciekawe co powiedzą...

Napisz gdzie kupiłeś to będzie wiadomo że trzeba oszusta omijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Krzysiek tam gdzie ty mu linka podałeś , ja też mu tego linka z allegro podałem bo tylko u niego były te Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snajper20    5

Witam.  

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-premium-plus-oryginal-ursus-c-330-i5397538452.html

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-ursus-c-330-330-chelmno-i5439354042.html

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-c-330-c330-c-330-prima-pl-gwaran-i5107243471.html

 

Co powiecie na zestaw 1 i 2? czy to są faktycznie dwa różne zestawy ? Co  myślicie o 3 zestawie, warto go  kupić czy może lepiej kupić ursusowskie orginały ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukman2
      witam chciałem sie dowiedziec jak sie podkreca pompe w C-330???? <_<
    • Gość
      Przez Gość
      witam
      Problem jest praktycznie od dawna ale to olewałem
      Ogólnie to ciagnik ciezko pali chmura białego dymu jak juz złapie to dopuki sie troche nie zagrzeje to na jeden gar szczególnie na niskich obrotach jak sie przegazuje to ok a im zimniej tym gorzej
      Remont kapitalny ok 6lat temu rocznie ok 200mth ale nie widział orki ani ciężkiej roboty zawory ok pompa ok a przyczyny nie widac w sumie mozna tak robic bo mi to nie przeszkadza ale czy to nie wykonczy silnika jest dosc mocny nie pluje olejem i go tez nie bierze
       
      A jeszcze napisze w temacie kupiłem zetora z UK 7045 nie wiem jaki ma przebieg ale oleju nie bierze i wcale nie kopci co mnie martwi bo za to ciezko zapala wydaje mi sie dostaje za mało paliwa albo zapłon żle ustawiony
      A drugi problem to ze w zakresie od 1300-1700obr silnik dostaje sporych drgan ale nic w nim nie puka pracuje cicho co to moze byc????????
      pozdr
    • Przez PolandOnion
      Mam do wymiany chłodnice, nowa to koszt 500 zł a opinie mają takie że po roku czy dwóch i tak będzie dziurawa. Orginal Ursus niby lepsza ale tam już 1000 PLN. Montował ktoś chłodne z jakiegoś samochodu/busa ? Tam nie ma problemu że po roku padnie a i cena niższa. Z czego może pasować ?
    • Przez Deutz537
      Witam
      Co sądzicie o tej panewce z silnika c360?


    • Przez v11
      Ma ktoś doświadczenie w wymianie pompy CR -jak ustawić synchronizację pompy w stosunku do momentu  wtrysku  wtryskiwaczy  -pompa dwusekcyjna silnik sisu 6 cylindrów brak a raczej brak chęci zdejmowania pokrywy rozrządu bo to demontaż całego przodu nie ma dojścia do koła zamachowego   
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj