Renault145

zwrot akcyzy za paliwo 2019

Polecane posty

Renault145    4
witam, ktoś wie o co tu chodzi? od stycznia 2019 zwiększony został limit paliwa, ale ten limit bedzie obowiązywał tylko paliwo zakupione w 2019. faktury przed czyli wystawione w 2018 będą liczone po staremu. słyszał ktoś takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault145    4
tak wyczytałem dziś na drzwiach urzędu gminy. Że faktury wystawione w 2018 będą rozliczane po staremu a te wystawione w 2019 po nowemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzieś tu ktoś wstawiał nowe zasady i takich durnot tam nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault145    4
sam siedzę ten wątek w necie i nic nie znalazłem. Ale po tym co zobaczyłem na ogłoszeniu to mnie wkurzył. I stąd moje pytanie na forum czy ktoś.cos o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19685
4 minuty temu, Renault145 napisał:

tak wyczytałem dziś na drzwiach urzędu gminy. Że faktury wystawione w 2018 będą rozliczane po staremu a te wystawione w 2019 po nowemu

To wejdź tam i powiedz im ,że piszą głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Trzeba będzie zwrócić uwagę na to bo być może UG będą próbowali jakiś sztuczek żeby tylko nie wypłacić zwrotu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

czyli jak to bedzie w koncu zeby limitu nie przekroczyc bez sensnsu ze policza tylko te 86 a nie 100 jak planowane bylo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19685
Przed chwilą, Renault145 napisał:

tak jak pisałem faktury wystawione w 2018 r będą liczone 86 litrów a te wystawione 2019 100l

nie powielaj tych głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault145    4
No tak ale według tego co przeczytalen i zrozumiałem to tylko faktury wystawione w 2019r. jeżeli kupiłeś w 2018 r nie będzie Ci się to licYc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 minutę temu, soltys48 napisał:

100 plus to co za bydło

Dodatkowo 30 l dla tych co mają zwierzaki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest niemożliwe ! Nie chce mi się szukać jak ma być , ale tak jak Ty napisałeś to kompletny bezsens by był . Albo żle zrozumiałeś , albo idiota to napisał i powiesił na tych drzwiach .

1 minutę temu, Renault145 napisał:

No tak ale według tego co przeczytalen i zrozumiałem to tylko faktury wystawione w 2019r. jeżeli kupiłeś w 2018 r nie będzie Ci się to licYc

 

2 minuty temu, PRIMO napisał:

Dodatkowo 30 l dla tych co mają zwierzaki. 

A to nie tak Sołtys napisał ? B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault145    4
jutro podjadę do gminy i zobaczę to jeszcze raz. I zapytam się o co im chodzi teraz. myślałem że też już ktoś to może widział albo slyszal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boo45    29
w arimr pytalem sie o djp sredniorocznym do akcyzy to oni nic nie wiedza jeszcze bo warszawa jeszcze im "druczkow" nie przygotowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wniosek ze strony arimr wydrukowałem.w agencji powiedzieli że pierwszy raz to będą robić ale jakoś zrobili zanim kartki na duplikaty kolczyków napisałem 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rademenes
      Czy wie ktoś może jak rozkręcić pompę wtryskową LUCAS. Chodzi o tę część z której wychodzą rurki do wtryskiwaczy. Chce to zrobić ponieważ ciągnik nie chce wejść na duże obroty. Wiem że ma ta pompa małe sitka które się napewno zabrudziły.
    • Przez ursus914
      Temat założony na prośbe wuja, mianowicie gdy ciągnik stoi (niejest odpalany) dłużej niż dobe to z przewodów paliwowych zchodzi paliwo,i niemożna go odpalić, żeby odpalić trzeba podpompować ręczną pompką. Sprawa ta ma miejsce od nowości, instrukcja o takim czymś niepisze , próby zakładania zaworka zwrotnego nic niedały, dodam że układ jest szczelny. Ten egzemplaż jest jednym z pierwszych 10 szt. Może ktoś spodkał się u siebie z tym problemem lub wie co z tym zrobić . Za wszelkie porady z góry dzięki
    • Przez gasnica
      problem polega na tym ze ciągnik następnego dnia, czasem sie zapowietrza tzn odpala na kilka sekund normalnie po czym gaśnie. Dodam że filtr paliwa został wymieniony. Miał ktoś taki problem?
    • Przez Massey1993
      mój massey ostatnio zapowietrza sie nie mam pojecia co to moze byc wymienilem pompe bo mialem zapasowke nowa popke reczna filtr paliwa oraz przewody smok od zbiornika zostal sprawdzony juz nie mamy pojecia co to moze byc wtryski rok temu robione co o tym sadzicie co moze byc mieliscie taki przypadek?
    • Przez silny84
      Witam. Mam problem z ciągnikiem mf 6130. Ciągnik nie pali, tak jakby został odcięty dopływ paliwa. Kręcę rozrusznikiem aż akumulatory mi się wyczerpią, a on nie reaguje. Z tłumika nie widać żadnych oznak spalin. Bezpieczniki w kabinie wszystkie są ok. Z kontrolkami wszystko też jest w porządku. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj