Polecane posty

kubakar117    1
Witam Planuje zakup siewnika Vaderstad tempo.Zna ktoś jakieś wady zalety tego siewnika ? Jakieś opinie co dobrać w wyposażeniu dodatkowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

AgroSerwisant napisał:

Moim zadaniem najlepszy siewnik punktowy sieje idealnie ,dokładnie jaki model bierzesz i ilu rzędowy ? 

tempo TPT 6 -6 rzędy -mikro nawóz e-control i jeszcze inne bajery Maszynka już zamówiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kubakar117 napisał:

 

tempo TPT 6 -6 rzędy -mikro nawóz e-control i jeszcze inne bajery Maszynka już zamówiona :)

Jak dla mnie mikro i nawóz w siewniku to jest duża strata czasu w siewie i przy zakupie maszyny ,jak masz dobre ph to mikro nie jest potrzebne ,nawóz rzucasz rzutowo czekasz parę tygodni i siew i efekt ten sam ,za cenę mikra lepiej szampony opryskiwaczem dozować lepszy efekty i szybszy siew  ,takie jest moje zdanie i sprawdzone ale gratulacje nabytku wysiew qq ,słonecznika,buraka na najlepszym poziomie ,bezawaryjności życzę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1
59 minut temu, AgroSerwisant napisał:

Jak dla mnie mikro i nawóz w siewniku to jest duża strata czasu w siewie i przy zakupie maszyny ,jak masz dobre ph to mikro nie jest potrzebne ,nawóz rzucasz rzutowo czekasz parę tygodni i siew i efekt ten sam ,za cenę mikra lepiej szampony opryskiwaczem dozować lepszy efekty i szybszy siew  ,takie jest moje zdanie i sprawdzone ale gratulacje nabytku wysiew qq ,słonecznika,buraka na najlepszym poziomie ,bezawaryjności życzę.

 

Mikro granulat biorę ponieważ spotkałem się parę razy z odrzuceniem usługi siewu kukurydzy bo gospodarz kupił mikrogranulat a ja akurat nie miałem dozownika w swoim starym siewniku. Dzięki za opinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ges2013    0

Kiedy zamawiałeś i jaką cene ci zaproponowali??

Wyłączanie sekcji na GPS?? Jeśli tak to na jakiej nawigacji??

Duży ciągnik bedzie z nim współpracować??

Z jaką ceną planujesz wystartować na usługach tak na >20ha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubakar117    1

ges2013 napisał:

Kiedy zamawiałeś i jaką cene ci zaproponowali??

Wyłączanie sekcji na GPS?? Jeśli tak to na jakiej nawigacji??

Duży ciągnik bedzie z nim współpracować??

Z jaką ceną planujesz wystartować na usługach tak na >20ha??

Po nowym roku zamówiłem.Cena lekko ponad 200 tyś netto Brak wyłączenia sekcji GPS Ciągnik to Valtra n134 około 140km Około 130-150zł/ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez pi0mak
      Witam. Jestem posiadaczem ciągnika cese SC 86 i potrzebuje pomocy odnośnie elektryki w tym ciągniki, a wimienione ciągnik są do siebie zbliżone budowa.
    • Przez Kris946
      szukam posiadaczy tych ciagnikow, ogolnie serii DX chlodzonych powietrzem. Mam kilka pytań. Pomóżcie
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
    • Przez Warolek
      Szukam ciągnika około 70km i powiedzmy do 40 tyś. Ciągnik będzie używany jako główny ciągnik w gospodarstwie. Co polecacie? Jak z dostępnością części do danego ciągnika. W ogłoszeniach ujrzałem Ursusem 4512
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj