Zaloguj się, aby obserwować  
Zielony1

SIeczkarnia-jaką wybrac

Polecane posty

Zielony1    0

Witam

jestem tu nowy i przepraszam z gory za jakiekolwiek błedy B)

a wiec tak. chcialem zapytac wes o zdanie na temat sieczkarni samojezdnych gdyz chcialbym kupic takowa.

interesuje mnie maszyny tak okolo do 40000 zl bo mam malo kuku i zielonek do ciecia wiec interesuje mnie jakas mniejsza maszyny tylko nie wiem ktora wybac. zastanawialem sie nat sieczkarniami agrostroj i claas 80 sf i prosze o opinie a noi zalezy mi tez zeby moznabylo zalozyc do niej kempera i tak sie zastanawiem czy do claas 80 sf mozna zalozyc taka przystawke. dzieki za wszytkie odpowiedzi i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

A może fortschritt maral??? bardzo fajne sieczkarnie ale jeśli koniecznie agrostroj albo 80 sf to już bym radził agrostroja bo do clasa to raz części trudno dostępne a dwa cena poprostu kosmiczna .


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

sf 80 bym nie polecał bo to stara konstrukcja to juz lepiej z claasa seria 600 np. 690 jedyna wda tej sieczkarnie jest zgniatacz który jest drogi i trudno dostepny. mialem kiedys claas 690 i w sumie dobra maszyna poza tym zgniataczem i na pewno można zamontować kemper. w 6- stkach sl zgniatacz jest juz ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony1    0

A może fortschritt maral??? bardzo fajne sieczkarnie ale jeśli koniecznie agrostroj albo 80 sf to już bym radził agrostroja bo do clasa to raz części trudno dostępne a dwa cena poprostu kosmiczna .

ale czy fortschritt maral ma gniotownik? bo jest to bardzo wazne dla mnie. A nie orjentujecie sie jak z czesciami do agrostroja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Claas to dobra maszyna, tylko musi być w dobrym stanie. Dla mnie ma jednak jedną poważną wadę a mianowicie: silnik. Z tego co wiem były tam montowane silniki V10 Deutz chłodzone powietrzem, więc raczej mało popularny. A jeżeli chodzi o sieczkarnie w tej cenie wiadomo że musi być w dobrym stanie i najlepiej z gniotownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturs860    0

V10 deutz chłodzone powietrzem momtowane były w sf 80 w serii 600 były juz mercedesy. ja mam deutza chłodzonego powietrzem w fadromce i jak na razie zero problemów, wiadomo ale ze w sieczkarni sa inne moce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj