Stacho1244

Jaki nowy ciagnik polecacie do okolo 230 tys z turem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Stacho1244    1

Witam potrzebuje opini ktozy w najblizszym czasie zakupili taki ciagnik lub maja jakies doswiadczenie . Ogolnie poszukuje ciagnika do 230 tys z turem , glowie by pracowal by zwozeniu balotow i oborze i agregat przedsiewny. wymiary raczej mi nie przeszkadzaja gabarytowe gdyz mam duze i wysoka obore. zastanawialem sie nad nowym ursusem ale sa rozne opinie na ich temat. bardzo chetnie bym wysluchal konkretow i o innych markach. raczej wole prosty ciagnik , malo elektryki. wiadomo w przyszlosci mniej sie bedzie mialo do popsucia.  Od razu mowie musi byc nowy gdyz bedzie brany na program.z gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706
jak ciągnik do około 100 koni to Kubota będzie bardzo dobra do ładowacza. za 230 brutto będziesz mial z ładowaczem MX i osprzętem
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacho1244    1
30 minut temu, bronek napisał:

230 brutto czy netto? Jaki przedział mocy?

przedzial mysle 80-100 wystarczajacy a kwota to brutto

8 minut temu, pp1208 napisał:

jak ciągnik do około 100 koni to Kubota będzie bardzo dobra do ładowacza. za 230 brutto będziesz mial z ładowaczem MX i osprzętem

ciekawe jak z eksploatacja tego ciagnika, u mnie w okolicy kuboty nie ma . Wiedz i pewnie o czesci bedzie ciezko

nowy Ursus C385 full obcja  z turem i osprzetem wychodzi ok 200 tys brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacho1244    1
7 minut temu, michalek4040 napisał:

Bierz forterre 100 i bedziesz zadowolony. Traktor szeroki i ciezki i stabilny w ladowaczu

orientujesz sie cenowo jak wychodzi , posiadasz taka ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalek4040    115
20 minut temu, Stacho1244 napisał:

orientujesz sie cenowo jak wychodzi , posiadasz taka ? 

Posiadalem forterre 95 z turem i dobrze sie nim robilo a w polu tez sobie radzi bo to jest ciezki ciagnik. 

Szukaj dla siebie forterre cl 100. W cenie sie zmiescisz i bedziesz zadowolony

Edytowano przez michalek4040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stacho1244    1
3 minuty temu, michalek4040 napisał:

Posiadalem forterre 95 z turem i dobrze sie nim robilo a w polu tez sobie radzi bo to jest ciezki ciagnik. 

Szukaj dla siebie forterre hsx 100. W cenie sie zmiescisz i bedziesz zadowolony

 

3 minuty temu, michalek4040 napisał:

Posiadalem forterre 95 z turem i dobrze sie nim robilo a w polu tez sobie radzi bo to jest ciezki ciagnik. 

Szukaj dla siebie forterre hsx 100. W cenie sie zmiescisz i bedziesz zadowolony

to prawda ze wiecej pala ? czy to tylko mit? wiesz nie mialem stycznosci z nowym zetorem .i mial bym kilka pytan, dlugo swoj posiadasz i jak jest z serwisem w zetorze ? bo z ursusa mam prase nowa to bez zadnych problemow tam bylo , przyjezdzali i w ogole spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalek4040    115

Co do spalania to napewno nie wiecej niz inne zachodnie.

Swojego mialem 7 lat a co do serwisu to nie wiem bo nigdy nie korzystalem

Edytowano przez michalek4040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5373
2 godziny temu, pp1208 napisał:

jak ciągnik do około 100 koni to Kubota będzie bardzo dobra do ładowacza. za 230 brutto będziesz mial z ładowaczem MX i osprzętem

Który model jest tak tani?


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gotchisc    56
bądź świadom tego ze ursus to składak ... polecam New Hollanda TD na bank kupisz z dobrym turem i ma mokre sprzęgło (do tura idealne ) mojemu 6 roczek leci i jest dobrze . Na serie T chyba Ci braknie no chyba ze full biedę weźmiesz . Zetorka tez bym polecał dobre twarde ciągniki zwlasza forterra która w polu będzie sb dobrze radzić
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sokol2    139

za nh t5105 z turem płaciełem 180 netto 2 lata temu i do tura jest to ciagnik idealny

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

za 200 tyś to nie bierz ursusa, kogoś suty rwą że taką cenę mają, ale firma w upadku, chcą jeszcze na odprawy nazbierać może.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronek    247
Z tego co czytałem w TPR to w podobnej sytuacji chyba Zetor.. no może troszkę lepszej, ale bez szału..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip3512    35
Nie zawracaj sobie głowy tymi wynalazkami z Czech i dalekiego wschodu, jak chcesz mieć dobrą cenę do mocy to tylko belarus. Chyba że chcesz mieć więcej komfortu to DF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

ja bym brał kubote ewentualnie jd M żadnego belarusa zetora ursusa czy nawet df wiem co pisze jeżdze po gospodarstwach specjalistyczną maszyną świadczyć usługi to sie naoglądałem i nasłuchałem 

kubota jest to ciągnik gdzie stosunek ceny do jakości i wyposażenia  standard jest najlepszy a jeżeli komuś kolor nie pasuje to jd M cena podobna (delikatnie droższy) komfort podobny ale wyposarzenie standard gorsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filip3512    35

O tak te jd serii M to naprawdę dobry sprzęt prosto z chin, widziałeś ten ciągnik chociaż raz na oczy jak on jest wykonany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

widziałem bo zastanawialiśmy sie nad takim ok 100 KM rozważaliśmy modele M i droższe R a kupiliśmy po złości dealer-owi kubote bo mieliśmy R dogadany u jednego dealera w cenie praktycznie M u innego i ten ciągnik już był przywieziony i nim po placu jeździliśmy i sprzedający sie podniusł z ceną i sie tłumaczył ze nie daliśmy zadatku to może sie podnieść a okazało sie że sie ktoś trafił i chciał na szybko z placu ciągnik i tą R -ke ktoś podkupił co my skonfigurowaliśmy pod siebie a u innego dealer-a tej M nie wzieliśmy bo targowaliśmy sie z oboma i temu od M powiedziałem że w cenie jego M proponują mi R i tak wyszło że wkońcu kupiliśmy drugą kubote 

napewno M jest delikatniejszy od R ale R droższy mówie o standardach natomiast kubota delikatnie tańsza od M a za to lepiej wyposażona standardowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

Ja  dwa lata temu też szukałem około 100km z turem i dokonywałem wyboru pomiędzy kubotą M9960 a nh t5 kupiłem t5 ze względu na większą masę wydajniejsza pompę i rewers elektrohydrauliczny, pamiętam że kubota miała lepszy promień skrętu ale brakowało  fotela pasażera, ogólnie polecam t5 do tura  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pp1208    706
@bartek933 model m5091. wiem że sam ciągnik za 190 można wyrwać. mx'a tanszego model odpowiedni do tego ciagnika czyli czyli U308 za około 30 tys kupi. reszta zostaje na osprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211
1 godzinę temu, daanny napisał:

Ja  dwa lata temu też szukałem około 100km z turem i dokonywałem wyboru pomiędzy kubotą M9960 a nh t5 kupiłem t5 ze względu na większą masę wydajniejsza pompę i rewers elektrohydrauliczny, pamiętam że kubota miała lepszy promień skrętu ale brakowało  fotela pasażera, ogólnie polecam t5 do tura  

kolego 5091 ma rewers elektrohydrauliczny i ma fotel pasażera a u nas dwa ciągniki co mają ładowacze to są kuboty i oba mają tylne koła zalane płynem i cała łyżka ziemi 2,2m  i tył nie odrywa a ładowacze dosyć długie względem konkurencji mamy ładowacze MX 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1562

Może i ma, ale jest to opcja dodatkowa i jest też zarejestrowana kubota na 2 osoby ?

@daanny

Czy NH jest zarejestrowany na 2 osoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj