News
tomek017

Ładowarka jcb - stuknięcie przy naciśnięciu i przy puszczeniu hamulca

Polecane posty

tomek017    0

Proszę o pomoc. Ładowarka teleskopowa JCB 526-56 AgriPlus 2011 r. W czasie jazdy przy naciśnięciu hamulca jak również przy puszczaniu hamulca jest słyszane tak jakby uderzenie ( stuknięcie ). Co to może być?? Czy to coś w napędzie?? Czego szukać w pierwszej kolejności??

sadek9    121
Albo luzy na wale napędowym lub krzyzakach a jak np zmieniasz kierunek jazdy przód tył przy wcisnietym hamulcu to też Ci stuka ?

Wiadomość z agroFakt.pl

zobacz tylną oś na sworzniu wachacza wyrabia sie i stuka podczas chamowania lub ruszania czasami tez jest ten efekt przy podjezdzaniu pod górkę lub z górki

mari885    8
ja bym obstawial wlasnie luz na wachaczu tylnej osi....os przesuwa sie przod-tyl...i wtedy puka....sa takie podkladki dystansowe ktore kasuja ten luz..

JANCZAK1176    42

Wymieniliśmy olej w mostach na fusz 10w 30 problem znikną ,sklejają się tarczki hamulcowe,zacznij od oleju 

sadek9    121
10W30 do mostu? 🙄 do mostu o ile nie ma automatycznej blokady właśnie przez sklejające się tarczki to olej klasy GL5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez agrofoto1
      Rewers mechaniczny, przy wrzuceniu wstecznego jest ok ale potrafi okropnie zgrzytnac przy puszczeniu sprzęgła. Serwis mówi że skrzynia musi wyhamowac, trzeba chwilę odczekać. Niby pomaga ale zdarza się coraz częściej a nie było z tym wcześniej problemu. Ciągnik ma 500 mtg. Czy ktoś miał podobny problem?
    • Przez marrat
      Witam. Świeci kontrolka w jcb 526. Wie ktoś od czego to jest ?

• Przez uycjhARES
      Witam,
      Czy to normalne że nakrętka regulacyjna hamulca ręcznego jest tak nisko?
      Nie mam pomysłu jak dostać się do niej kluczem rurkowym

• Gość
      Przez Gość
      Witam
      Przepraszam jeżeli zrobię gdzieś błąd, ale jestem początkujący.
      Mam pytanie do użytkowników MF 3125. Czy też ciągnik Wam tak słabo skręca przy załączonym przodzie. Nie wiem czy to normalne czy siadł atak bądź coś innego.
      Proszę o pomoc
    • Przez kotek85
      Witam, 
      Prosił bym o wasze opinie, dziś przez transporcie obornika rozrzutnikiem 8 t przy prędkości ok 20 km/h i przy pokonywaniu zakrętów rzadziej na prostej cały kokpit wchodź w drżenie dość mocne jakby z prawej strony. Bez rozrzutnika nie zauważyłem tego drgania, ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną? Proszę o pomoc i z góry dziękuję

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj