Polecane posty

Bartek12321    0

Kolego moze juz przerabiales stuki w silnikach jumza d 65. Po remoncie calego , czyli zestawy wal szlif , zerowanie bloku  glowica  robiona docierane zawory, zabralem to od fachowca bo taka byla umowa  ,zalozylem glowice pierwsze odpalenie stukot  taka twarda praca jakby tlok tracal glowicy . Rozebralem sladu nie bylo. Zlozylem stuka dalej , ale jak wstawilem inny wtrysk taki podjechany to ucichlo dym sie pokazywal ale pracowal z  300 godzin i zatarlo ten wtrysk. Zmienilem na inny ustawiony  u fachowca i stuka znowu  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek12321    0

Pompe tez robilem moze cos mi tutaj zle zrobil . Rozebralem go kolejny raz .  Po 300 godzinach niema sledu  pracy , tak jak piszesz juz powinno sie cos  urwac .  I jak pamietam  na starych gratach to troche palil. Po remoncie oszczedzal jak c 360. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek12321    0

Troche ciszej to jest taki gluchy stukot    jak by tlok czepial. Odkrece troche przewod na wtrysku to nie stuka ginie stukanie wiecej dymi na bialo, tloki mam ponizej tulei ta od 2 do 6 dyszek  moze mu za ciasno ale niema  sladu odbicia.

Dziekuje. Przyda sie napewno . Teraz zmienie to cisnienie  jak wroci pompa bo oddalem do sprawdzenia.   Zmienie na  17 18   Mpa   ,zobacze jak bedzie  . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mógłbyś przesłać mi również to był bym wdzięczny, e mail:mateusz0102031@wp.pl

tadziuszko333 napisał:

ja mam po polsku w pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek12321    0

Dzis wieczorem odebralem pompe od pompiarza , po sprawdzeniu stwierdzil, ze dwie sekcje daja za duzo. Powinny dawac ok 8 a daja ok 10. Wszystko mi wyregulowal. To jest wlasnie defekt tych pomp, ze same moga się przestawic i dlatego dymi. Jutro bede sprawdzal czy byl to powod tych stukow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr-rolnik2000 napisał:

jak mógłbyś przesłać mi również to był bym wdzięczny, e mail:mateusz0102031@wp.pl tadziuszko333 napisał: ja mam po polsku w pdf wyśle przy wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frantz    0

podłączę się, jak ktoś może podesłać instrukcję po polsku będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrozet    0
Dnia 2.01.2019 o 12:20, tadziuszko333 napisał:

ja mam po polsku w pdf

Witaj. Cz mógłbyś wysłać na agrozet@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez kuba3120
      Witam , zakładam do koparki białoruś (jumz) wspomaganie i moje pytanie brzmi czy orginalna pompa da radę pod orbitrol chodzi o tą małą co jest od strony chłodnicy , zrobiłem osobny układ oleju jakim olejem to zalać oczywsicie wszyystko jest nowe 
    • Przez Dawidek190
      Witam! Kupiłem niedawno od handlarza siewnik nabudowany Nordsten NS3040 na agregacie Doublet-Record. Niestety nie dostałem do niego tabeli wysiewy i instrukcji. proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj