Rad81

Deutz dx 4.70 slabo podnosi

Polecane posty

Rad81    2

Witam wymienilem w deutz dx 4.70 orbitrol i pompe na wyjsciu z rozdzielacza jest 180 bar . Ladowacz zasilanie jest podlaczony przez rozdzielacz z tylu ale jest slaby jak wbije lezke w piach to nie da rady podniesc. Wspomaganie na wolnych obrotach po wymianie orbitrola jakos nie chodzi rewelacyjnej.  Podobno wina moze byc rozdzielaczy co dzieli cisnienienie na orbitrol i hydraulike wie ktos gdzie onzie znajduje i jak wyglada? Druga sprawa mam opony przednie 14.9 r 24 tylne 540 55 r 38  tylne chyba maja za niski profil  taki byly jak kupilem powinien byc duzo wyzszy profil z tego co sie orietuje dopiero przy skreconych kolach przednich z napedem przy uzywaniu ladowacza wydaje sie jak by cos nie tak sie zgrywalo

Edytowano przez Rad81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rad81    2

Olej hydrauliczny  pieni się jeszcze w zbiorniku. Rozbiore w tym tygodniu zobaczę filtr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      .
    • Przez Suchorski_15
      Witam, mam pytanie odnośnie ładowarki teleskopowej jcb 526-55 kupiliśmy ja okolo roku temu I od początku był Z nią problem, 
      Jeden z nich to właśnie hydraulika. Chodzi o to że gdy naladujemy pełną łyżkę (2.20m) np obornikiem to ma ciężko podnieść, lecz gdy wychylimy trochę łyche do wysypu odrazu podnosi Z lzejszymi ladunkami nie ma problemu. 
       
      Drugi problem jest taki że gdy uruchomimy skręt na wszystkie koła I chwilę pojezdzimy to skręty się zacinaja w sensie ze tylne koła są skręcone w prawo A przednie na wprost I trzeba od nowa je regulować co może przyczyna tych problemów? Pozdrawiam
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
    • Przez navara
      Jak odkrecic zwolnice stanolem na tym zabezpieczeniu co trzymam srubokretem w lewo w prawo to sie odkreca ??

    • Przez DARO76
      Witam.
      Mam dylemat jaki ciągnik wybrać Ursusa C-360 czy może Deutz D 7006 .Oba ciągniki są w podobnej cenie i oba mają nie naganny stan.Deutz jest sprowadzony z Szwecji i rocznikowo jest starszy od C-360 o 12 lat. Może ktoś z kolegów użytkuje takiego Deutza i napisze jak się sprawuje czy nie ma problemów z częściami itp.Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj