danielhaker

Ceny usług 2019

Polecane posty

KlimekPL    783

Panowie ile kosztuje średnio wynajem ciagnika 70KM 4x4? Chciałbym wypożyczyć od kolegi do orki, ale on sam nie wie ile wziąć ode mnie, a ja nie chcę pożyczać tak po kolezensku tylko normalnie odpalić dolę, żeby potem nie bylo ze niszcze komuś sprzęt za darmo. Paliwo i pług moje, jedynie nie wiem jak rozliczyć użytkowanie samego traktora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

30 max 40zl na godz zegarowa myślę że ok  

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

 Swego czasu pożyczałem traktor komuś i to dniami i z tego kompletnie nic nie miałem,ale gdybym miał pożyczyć od kogoś,to tylko w podbramkowej sytuacji.  Jak robi właściciel i coś ,,padnie'',to mnie nie boli,jak ja zepsuję,to wtedy zaczynają się schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209
12 godzin temu, soltys48 napisał:

za zestaw 2,5m biorę w tym roku 180,-/h w poprzednich latach było 150

Masz dużo roboty na ten zestaw, bo ja też z wlkp i za 3m z aktywnym agregatem Max 180zl mogę wołać i w rzepaku to jeszcze jakoś wychodzi bo jeżdżę 11-12 km/h ale w pszenicy już tylko 8-8.5 km/h i to już mi się średnio opłaca a jeszcze często pole tak pięknie przygotowane do wjazdu że ziemia potrafi się przez włuke z przodu przes6pywac... 🤪

Edytowano przez 20CBR12
Zmiana tekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1293
KlimekPL napisał:

Panowie ile kosztuje średnio wynajem ciagnika 70KM 4x4? Chciałbym wypożyczyć od kolegi do orki, ale on sam nie wie ile wziąć ode mnie, a ja nie chcę pożyczać tak po kolezensku tylko normalnie odpalić dolę, żeby potem nie bylo ze niszcze komuś sprzęt za darmo. Paliwo i pług moje, jedynie nie wiem jak rozliczyć użytkowanie samego traktora. 

firma w okolicy bierze 450zł/dzień kubota 70KM 4x4 Twoje paliwo i kierowca

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
54 minuty temu, 20CBR12 napisał:

Masz dużo roboty na ten zestaw, bo ja też z wlkp i za 3m z aktywnym agregatem Max 180zl mogę wołać i w rzepaku to jeszcze jakoś wychodzi bo jeżdżę 11-12 km/h ale w pszenicy już tylko 8-8.5 km/h i to już mi się średnio opłaca a jeszcze często pole tak pięknie przygotowane do wjazdu że ziemia potrafi się przez włuke z przodu przes6pywac... 🤪

Tak,rocznie ok 70ha sieje pi usługach. W ciągu godziny ok 1.5ha pyknie na spokojnie,ciągnik max 8l/h także nie jest źle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebusk    48
soltys48 napisał:

w moich stronach ładowarka+dwa rozrzutniki 14 i 16t 510,-/h

Ile czasu by takim zestawem 250 ton obornika rozrzucał w dawce 15 t /ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

napiszcie ile w waszych stronach biorą za koszenie sieczkarnią QQ i jaka sieczkarnia i co obejmuje cena ( gniecenie wożenie koszenie itp ) czy samo koszenie liczone na szt pryczep czy z ha 

u mnie w okolicy rok temu sama sieczkarnia claas 840 liczyli 500 zł ha ciekawe jak w tym roku jak QQ mniejsza 

a przyczepa d47 z podwójnymi zakładkami 70 zł /szt

jak firma tylko zwozila przyczepami 50m/3 liczyli 200 zł ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    379
Dnia 23.08.2019 o 09:54, Tomasz531 napisał:

Witam, trafila mi się usługa prasowania siana. Ile brac za rolki okolo 1,3 m pasówką?

13 do 15 zł za 120 cm i + każde 10 cm 1 zł 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

koszenie i zwozenie kuku 800 zł/ha sieczkarnia case 7800 i 2 zestawy zwozące lubelskie


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

U mnie Claas jaguar 860 plus dwa zestawy wożące 850zl/godz ale wszystko do kilometra koło domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
20 godzin temu, krzysztof1987 napisał:

250 zł /ha orania

godzina ? a w godzine hektar zrobisz ? bo u nas jak pole jakies krotkie czy klin to nie zrobi w  godzine hektara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

Hektar – jednostka powierzchni używana między innymi w rolnictwie, leśnictwie i geodezji (ewidencja gruntów i budynków).1 hektar jest to pole powierzchni kwadratu o boku 100 m. Oznaczany symbolem ha. Nazwa pochodzi od przedrostka "hekto-" oznaczającego 100 i nazwy jednostki miary "ar".

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg91    59

Ile można wziąść za usługę kopaczką elewatorowa + c 330 powoli kopanki ziemniaków unas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327
Xawier napisał:

U mnie Claas jaguar 860 plus dwa zestawy wożące 850zl/godz ale wszystko do kilometra koło domu

a ile wytna w godz?


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

jakie są w tym roku stawki za kopanie buraków ? bo będe zamawiał usługe kopania i chce sie zorientowac jak to kosztuje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222
11 godzin temu, robi57362 napisał:

a ile wytna w godz?

W zeszłym roku w  9.40h wycięli 12 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Ile trzeba u was zapłacić za siew rzepaku? Usługa byłaby świadczona Kuhnem Integra GII na biernym agregacie.

Edytowano przez TOME11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj