danielhaker

Ceny usług 2019

Polecane posty

mafcin02    0
Dnia 7.06.2019 o 22:00, Partyzant85 napisał:

Szanuj siebie, swój czas i swoje maszyny. Jak ty za piwo jezdzisz "pomagać" innym to lepiej sobie sam to piwo kup i wypij w cieniu zamiast tłuc sprzęt za friko.

@Tomasz531 - 250 za godzinę, sznurek mój.

Znaczy ja wgl nie chce na usługi jezdzic ale czasami ktoś przyjdzie i się upiera żeby coś tam podgarnac łyżka czy coś a ja nie wiem  jak liczyć za takie coś. To nie niby piwo chociaż miało być a i tego nie doczekałem  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@mafcin  -  no jak ty nie wiesz jak liczyć to nie dziwne że cię inni wykorzystują. Ciekawe czy ci się na tokarza złożą jak trzeba będzie tura wkońcu regenerować - tokarz wie ile brać za godzinę swojej pracy i ty też powinieneś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafcin02    0
Dnia 10.06.2019 o 14:00, Partyzant85 napisał:

@mafcin  -  no jak ty nie wiesz jak liczyć to nie dziwne że cię inni wykorzystują. Ciekawe czy ci się na tokarza złożą jak trzeba będzie tura wkońcu regenerować - tokarz wie ile brać za godzinę swojej pracy i ty też powinieneś.

Dlatego tu zapytałem jakie są stawki żeby za dużo nie liczyć ale i też nie za darmo czy pół darmo robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No musisz sam sobie policzyć zużycie paliwa, amortyzację sprzętu i swój czas. A tym co nie chcą płacić za pracę turem np to powiedz że szpadel jest tańszą opcją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2185

 Samochód wysypał żwir bo nie mógl dojechać ,i trzeba to było zebrać i przewieżdż i wyrównać za takm h...... przejazdem. Powiedziałem że za stówę będziesz miał na czysto.   No cóż za drogo. Wolał remontować i kleić nie używany wóz ,i się pitolić trolem . 2 dni zajęło.,z woza łapami i......😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

przeróbka euro ramki na mailluxa 500zł sąsiad zapłacił


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamson330    48

Ile brać za wypożyczenie TUR + C330? Woj. łódzkie. Załadunek obornika ( 2 łódki) na rozrzutniki 3,5 tony. Paliwo moje, sąsiad za sterami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xerkses    108

Mam zamiar nabyć gnojowicę świńską , znajomy życzy za transport jednej beczki 20 tyś litrów i rozlanie po polu 350 zł dystans to 11 kilometrów w jedną stronę. Cena za sam transport. Drogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario5    49

W moich okolicach to za rozwiezienie liczy się 10 zł za 1000 litrów w promieniu 2-3 kilometry czyli za beczkę 20tys 200 zł u ciebie dochodzi transport 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360

Ja za transport i rozlanie gnojowicy 10 tyś  litrów  odległość około  10 km płaciłem 100 zł.  

Jak u was z tą  stawką  za prasowanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 12 zł .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

ile brać za godzinę c360 z chywtakiem w tym po łąkach i na gospodarstwie z owijarką? 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzieś było , ale przeglądam i znaleźć nie mogę . Ile bierzecie za załadowanie balota siana na łące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kurde . Dość sporo moim zdaniem w porównaniu do prasowania .

Znalazłem że ktoś też taką stawkę ma . No nic . Dzięki .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No może być niewdzięczna , ale jak mam dzisiaj zaraz po prasowaniu kilka bel włożyć , to myślę że po 3 będzie spoko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy ładowarek teleskopowych. Ile za ładowanie obornika od godziny? Czy liczycie raczej od rozrzutnika/tony? I czy za lżejszą prace dajmy na to załadunek bel inaczej liczycie? Od razu zapytam, rozrzut obornika na polach, w promieniu 5km. Rozrzutnik warfama n218/p wałki pionowe. Liczyc od hektara, czy od godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj