danielhaker

Ceny usług 2019

Polecane posty

mafcin02    0
18 godzin temu, krzysztof1987 napisał:

każde wzięcie beli 5 zł czyli załadunek każda bela 5 zł i ułożenie też 5 zł od beli 

Czyli 10zl? A jak gościowi jeszcze na owijarke stacjonarna klasc to następne 5 zł liczyc? Bo ma owijarke stacjonarna i na podwórku owijamy tez czyli trochę zachodu jest przy tym wszystkim a nie wiedziałem ile kasować wtamtym roku od niego 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafcin02    0

No ale chociaż 10zl chyba pasuje wziąć od beli prawda? A ogólnie inne drobne usługi komuś dwie łyżki piachu podwiezc tu czasami obornik załadować albo przyczepę piachu i inne  różne rzeczy turem jakie się wykonuje na gospodarstwie. Bo wiadomo jak to jest każdy piwo postawi ale do dziś dnia nikt nawet tego piwa nie postawił :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Ja bym na twoim miejscu liczył 100 zł za godzinę a tym bardziej że nawet głupiego piwa nikt ci nie postawił . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafcin02    0
Napisano (edytowany)

No ale chociaż 10zl chyba pasuje wziąć od beli 

1 godzinę temu, ZUCH1234 napisał:

Ja bym na twoim miejscu liczył 100 zł za godzinę a tym bardziej że nawet głupiego piwa nikt ci nie postawił 

Tym bardziejak ze kupowałem ciagnik na swoje potrzeby a nie sąsiadów a często po nich coś robię i to za darmo. A jak kupowałem to sie smieli ze po co mi taki ciagnik

Edytowano przez mafcin02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafcin02    0
Napisano (edytowany)

Bele będę liczył od sztuki. Ale inne rzeczy coś komuś turem zrobić to chyba na godziny jak myślicie? No nie wiem ile za załadunek przyczepy piachu albo obornika liczyć? Bo i to nie raz się trafia. 

Edytowano przez mafcin02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zależy jaka duża przyczepa czy rozrzutnik i jak daleko musisz dojechać.  Mały rozrzutnik 20-25zł, a np 6ton 30-35zl. Przyczepa 4t myślę ze też 30-40zl.

Edytowano przez MarcinZetor8011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
15 godzin temu, mafcin02 napisał:

No ale chociaż 10zl chyba pasuje wziąć od beli 

Tym bardziejak ze kupowałem ciagnik na swoje potrzeby a nie sąsiadów a często po nich coś robię i to za darmo. A jak kupowałem to sie smieli ze po co mi taki ciagnik

Ja po sąsiedzku to biorę 13 za znakowanie ze sznurkiem ,10 za zwiezoenie i 5 za owijarkę bo zazwyczaj swoim ciągnikiem owija.

A za wszystko z filią u nas biorą 45 od beli. 

Za darmo nie rób bo jak trzeba będzie tobie pomóc to wtedy nikt nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30
Dnia 22.05.2019 o 11:51, bobienko napisał:

Ja po sąsiedzku to biorę 13 za znakowanie ze sznurkiem ,10 za zwiezoenie i 5 za owijarkę bo zazwyczaj swoim ciągnikiem owija.

A za wszystko z filią u nas biorą 45 od beli. 

Za darmo nie rób bo jak trzeba będzie tobie pomóc to wtedy nikt nie ma czasu

a jakiej wielkości bele bo to chyba wazne? 120 czy większe? bo u mnie jeden do 30zł z załadowaniem i rozładowaniem sianokiszoki  razem, za 120 stki bele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

Ile bierzecie za owijarkę?

Znajomy chce owinąć ok 100 bel,w zeszłym roku brałem 5zł ale w tym roku myślę że trzeba wziąć 7/szt. jego ładowanie i folia.po mojej stronie owijanie ze stawiaczem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszKlim    30
Napisano (edytowany)
Dnia 26.05.2019 o 21:45, danielek24 napisał:

Ile bierzecie za owijarkę?

Znajomy chce owinąć ok 100 bel,w zeszłym roku brałem 5zł ale w tym roku myślę że trzeba wziąć 7/szt. jego ładowanie i folia.po mojej stronie owijanie ze stawiaczem 

u mnie jakieś 8zł biorą za owijanie, moja folia 

Edytowano przez MariuszKlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

U nas bierze 15zł prasa McHale 5400c z nożami ( do sianokiszonki do drugi nóż) i jego siatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207
Dnia 26.05.2019 o 21:45, danielek24 napisał:

Ile bierzecie za owijarkę?

Znajomy chce owinąć ok 100 bel,w zeszłym roku brałem 5zł ale w tym roku myślę że trzeba wziąć 7/szt. jego ładowanie i folia.po mojej stronie owijanie ze stawiaczem 

U mnie najczęściej za owijarkę biorą 5-6zł/szt, ale czasami nawet poniżej 5zł/szt (moja folia).

Ile w tym roku planujecie brać za zbiór zbóż? Chodzi mi o stawkę za 1ha.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Ile można brać za usługę wożenia zboża 2 przyczepy 12t, ok 30km w jedną stronę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19706
Dnia 28.05.2019 o 22:38, chuck00 napisał:

U mnie najczęściej za owijarkę biorą 5-6zł/szt, ale czasami nawet poniżej 5zł/szt (moja folia).

Ile w tym roku planujecie brać za zbiór zbóż? Chodzi mi o stawkę za 1ha.

300 bez sieczkarni z sieczkarnią 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norman    137

Za prasownia starą prasą pasową John deere 550 + ciągnik 130 km. Siano 160 cm 16 zł szt. moja siatka, za 120 cm 11 zł. Od sipmy łańcuchowej 120 cm - 13 zł biorą inni. Prasuję sporadycznie usługowo. Ale chyba trzeba od 180 cm za słomę 19-20 zł od szt. brać, 120 -12 zł z moja siatką. Kombajnem usług nie będę robił w poprzednich latach 300 zł/ha. A jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Dnia 20.05.2019 o 18:47, mafcin02 napisał:

Bo wiadomo jak to jest każdy piwo postawi ale do dziś dnia nikt nawet tego piwa nie postawił :D

Szanuj siebie, swój czas i swoje maszyny. Jak ty za piwo jezdzisz "pomagać" innym to lepiej sobie sam to piwo kup i wypij w cieniu zamiast tłuc sprzęt za friko.

@Tomasz531 - 250 za godzinę, sznurek mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek3110    239

prasowanie dość suchej sianokiszonki na wszystkich nożach krone 1250 (chyba) i fendt 515 (też chyba, wiem że niby 140km i 6 cyl) 19zł od bali

ładowanie i wypożyczenie owijarki na 16 balotów 50zł (to już po znajomości) - owijałem swoim traktorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj