danielhaker

Ceny usług 2019

Polecane posty

ZUCH1234    93
6 godzin temu, Thomas2135 napisał:

A inni sieją za 110 zł i też im się opłaca. 

Za 110 mógłbym siać ale jak by kawałki miały 10 ha i w prostokątne a nie 30 - 50 arów  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

ja 50zl placę za wypożyczenie siewnika


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159
23 godziny temu, bobienko napisał:

U nas 250-300 za auto

Dzięki kolego chciałem wziąć 200 ale w sumie to szkoda czasu jeszcze dojechać na  1 auto i niewiadomo jaką godzin to pół dnia w d*pie będę wołał 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, szaman1 napisał:

Dzięki kolego chciałem wziąć 200 ale w sumie to szkoda czasu jeszcze dojechać na  1 auto i niewiadomo jaką godzin to pół dnia w d*pie będę wołał 300

Jak ciasno i manewrowania od cholery to śmiało 300 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253
Dnia 10.04.2019 o 21:04, szaman1 napisał:

Witam Panowie za załadowanie zboża 24 t ładowarką ciasne pomieszczenie z , 4 km dojazdu ile wziąć żeby nie wyjść na frajera

z 2 lata temu to od manitou od zaludunku tira brali 150 złi duzy budynek z tym ze jak monituo przychodzila to ładowała minimum 2 3 tiry 

z tym ze oni tak wpołpracowali ze tam w ciagu roku to tych tirów kilknascie ładowali 

Edytowano przez warchest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egon78    30
Dnia 11.04.2019 o 15:03, Thomas2135 napisał:

A inni sieją za 110 zł i też im się opłaca. 

Jeśli  ktoś wziął  sprzęt  za  swoje i chce  żeby ten  na  siebie  zarobił     to  trudno  mu  rywalizować cenami  za  usługi   z  takim  co  miał  50%  zwrotu   . Oczywiście  najmującego  guzik  to  obchodzi jak  ktoś  nabył  maszyny  liczy  się żeby  było  dobrze  zrobione  i  jak  najtaniej  .  Pare  kilometrów   dalej  mam  gościa   co  nabrał  kredytów    sprzętu  nakupował  i  kasiore  trzepał  na  usługach  ale  się   nie dorobił  bo  robił  na  banki  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4220

Z innej beczki - ceny usług budowlanych.

Trzeba rozebrać 1/3 budynku(drewniana konstrukcja, to co zostaje to murowane) i postawić w to miejsce budyneczek przylegający do pozostałej czesci. Beton na ławę, posadzkę  i wieniec będzie z gruchy, wykopy koparka. Jedna ściana wspólna że starym budynkiem. Więc do postawienia  2 i 1/² ściany - tył (ok. 5m dlugosci), bok( (ok. 7m długości), przód (ok. 2m dlugosci - reszta to brama) wysokość z przodu ok 4-4.5m, z tyłu ok.3m (to jeszcze dokładnie nie ustalone) dach drewniany jednospadowy pokryty eurofala. Ekipa miałaby pociągnąć mury od ławy - ok. 1m bloczkami fundamentowymi + reszta do góry suporeksem, na mur wieniec no i konstrukcja dachu. Do tego rozbiórka starej części, zabicie starego szczytu dechami, wylewka. Ile coś takiego by u Was mniej więcej kosztowało?

Na razie jedna ekipa to oglądała i policzyli łącznie 12tys zł za robociznę. Dużo to, czy nie dużo?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

mi ekipa za budynek 23 na 10.5 jedna dzialówka 4m wysokie z silikatów powiedziała około 20tyś sokolik już jest, podobno za pomoc będzie odliczal a jak wyjdzie to się okaże. na moje to aby ponurowali ja sobie slupy powylewam I wieńce


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4220

Ta firma robiła kiedyś u mnie dach i pytałem wtedy o ceny. To jak teraz sobie z grubsza przeliczyłem według tych cen sprzed kilku lat, to za robociznę powinno wyjść w granicach 7tys, plus rozbiórka 1tys. Więc liczyłem, że powiedzą coś w granicach 10tys. Niby tylko 2tysiace więcej powiedział, ale jednak to ze 20% więcej niż się spodziewałem. Do tego z grubsza licząc beton, cement, piach, krokwie, laty i koparkę i robi się koło 17 tys zł za dwie ściany (też przy okazji tamtej starej roboty mówił właściciel, że wieniec jest tak jakby w cenie murowania ścian), posadzkę i dach jednospadowy. Gdzie bloczki fundamentowe mam, suporeksy na prawie całość mam, eurofale mam. A to też z grubsza licząc to ze 4tys minimum. Nóż kuzwa czyli ok 20tys zł za taki mały budynek.. a jeszcze nie policzyłem jakiegoś okna i bramy, no i wiadomo, to takie liczenie z grubsza, gdzie na pewno wyjdzie wiecej w ostatecznym rachunku. 

Z robota to tylko tyle, że nic mnie nie interesuje. Przyjeżdżają rozkładają się i robią. Nie że przyjdzie jakichs dwóch zdzichow i pilnuj ich czy przypadkiem pijani nie leza na rusztowanie. 

Jeszcze się zastanawiam, czy nie zrobić w tym roku rozbiórki, zabezpieczyć stary szczyt, a z nowym budynkiem wyjść z ziemi. A za rok wtedy ściany i dach.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
6 godzin temu, dawid199303 napisał:

Ile liczyć za ładowanie obornika turem? Ciągnik 150km 15 roztzutnikow po 3.5t

Liczę po 25/szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krupson    10

Panowie i Panie ile liczyć za załadunek+usługa rozrzutnik 10 t pionowy adapter 2 walcowy wszystko(pryzma na polu) na miejscu bez przejazdów. W sumie ok. 10 rozrzutników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ile policzyć za transport słomy 22sztuki 15km w jedną stronę? gość chce kupić słomę ale nie ma transportu ile dodatkowo za transport bo belki cenię po 50zł


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sxAnia    33
Napisano (edytowany)

Jakby ktoś chciał to mój cennik wiosna 2019 xD

Orka- DF 7250 TTV + kverneland vario 5 skib- 280 zł/h

Siew- DF 7250 TTV+ Kuhn Venta 4m- 220 zł/ha

uprawa agregatem talerzowym 4 m- 130 zł/h

Uprawa broną aktywną 4 m- 150 zł/h

oprysk- Massey Ferguson 6475 + amazone ux 3200- 25 zł/ha- jak kliny. małe pole to pryskamy zawieszanym, wtedy 30 zł/ha

siew nawozu - Zetor forterra 95 + Amazone ZA-M- 25 zł/ha

I jeszcze siew kukurydzy 120 zł/ha

 

Edytowano przez sxAnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajakk    17
Napisano (edytowany)
10 godzin temu, sxAnia napisał:

Jakby ktoś chciał to mój cennik wiosna 2019 xD

Orka- DF 7250 TTV + kverneland vario 5 skib- 280 zł/h

Siew- DF 7250 TTV+ Kuhn Venta 4m- 220 zł/ha

uprawa agregatem talerzowym 4 m- 130 zł/h

Uprawa broną aktywną 4 m- 150 zł/h

oprysk- Massey Ferguson 6475 + amazone ux 3200- 25 zł/ha- jak kliny. małe pole to pryskamy zawieszanym, wtedy 30 zł/ha

siew nawozu - Zetor forterra 95 + Amazone ZA-M- 25 zł/ha

I jeszcze siew kukurydzy 120 zł/ha

 

Jakie okolice małopolski? U mnie okolice Tarnowa ceny podobne.Ile kasujesz za kombajn?

 

Edytowano przez pajakk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    116

Jle wziąść za opryskanie pszenicy opryskiwacz to pilmet 400l i ursus c360?


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sxAnia    33

@pajakk- okolice KMI/KPR/KRA :)

Za kombajn tak to wygląda.

Zboża bez sieczkarni- 280 zł/ha

Zboża z sieczkarnią, strączkowe, oleiste- 300 zł/ha

Kukurydza na ziarno- 320 zł/ha

Kombajny Claas Tucano 450 i Claas Mega 204 II

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Ile kosztuje u was zbiór trawy sieczkarnia? Liczą od hektara czy przyczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222
Dnia 8.05.2019 o 08:28, sxAnia napisał:

Jakby ktoś chciał to mój cennik wiosna 2019 xD

Orka- DF 7250 TTV + kverneland vario 5 skib- 280 zł/h

Siew- DF 7250 TTV+ Kuhn Venta 4m- 220 zł/ha

uprawa agregatem talerzowym 4 m- 130 zł/h

Uprawa broną aktywną 4 m- 150 zł/h

oprysk- Massey Ferguson 6475 + amazone ux 3200- 25 zł/ha- jak kliny. małe pole to pryskamy zawieszanym, wtedy 30 zł/ha

siew nawozu - Zetor forterra 95 + Amazone ZA-M- 25 zł/ha

I jeszcze siew kukurydzy 120 zł/ha

 

 

Dnia 8.05.2019 o 19:03, pajakk napisał:

Jakie okolice małopolski? U mnie okolice Tarnowa ceny podobne.Ile kasujesz za kombajn?

 

A nie zbiera ktoś u Was w okolicach traw przyczepą z nożami? jakieś 40km od Tarnowa i 60 od Rzeszowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mafcin02    0

Witam. Chciałem się zapytać ile liczyć za załadunek ciagnikiem bel w polu i rozładunek w domu z ułożeniem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj