danielhaker

Ceny usług 2019

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krzysiek3110    239

ja wiem ze szkoda że nie mój, za rok będzie i zboże w siewniku moje ;)

domyślałem się że mało, ile wy byście za to wzięli 250/300zł? jak na wasz sprzęt, tzn jak macie agregaty upr-siew. to za pracę nimi?

Edytowano przez Krzysiek3110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680
7 godzin temu, Krzysiek3110 napisał:

słusznie, powiem prezesowi o tej sugestii, jestem tylko parobkiem, jak większość forumowiczów xD

Większość ale nie każdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ze 300 by trzeba było wziać.no ale masz dobry uczynek😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a od bronowania ciagnik 100 koni i brony piatki ciezka ziemia i dojechac kawalek  z 10 km trzeba ile brac ja mysle 50 zl z ha tak symbolicznie wziasc a wy jak uwazacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Pytanie takie trochę mało spotykane, brona aktywna, kuhn wahadłowa z siewnikiem do kukurydzy pneumatycznym. Jak to wycenić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Witam Panowie za załadowanie zboża 24 t ładowarką ciasne pomieszczenie z , 4 km dojazdu ile wziąć żeby nie wyjść na frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423
po ile liczycie za godziny ślusarskie w warsztacie?

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

no to mniej więcej tak liczę a jeden typ się obraził, że niby drogo I się przemówiliśmy ludzie nie zdają sobie sprawy jakie ponosi się koszta...


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, simson2812 napisał:

no to mniej więcej tak liczę a jeden typ się obraził, że niby drogo I się przemówiliśmy ludzie nie zdają sobie sprawy jakie ponosi się koszta...

Było go wysłać do Osiński... to by wiedział ile płacić :D

 

Masz frezarkę?

Czy robisz gwinty?

Jaki czas realizacji jakiś pierdół, w jeden dzień ogarniasz czy zawalony robotą?

Edytowano przez damianzbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Bo ludzie myślą że prąd jest za darmo, tokarka też, a noże spadły z nieba, i chcieliby żeby brać po 50 zł za pół dnia pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Dokładnie, że wszystkimi usługami tak jest. Ja za usługi ślusarskie biorę akurat od wykonanej roboty więc się nie wypowiem ile za godz. brać.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie w okolicy ostatnio kasowali 120 zł za godzinę pracy za szlifowanie płaszczyznowe i to bez faktury. Także następnym razem odesłać do firmy a nie z pajacami się targować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, szaman1 napisał:

Witam Panowie za załadowanie zboża 24 t ładowarką ciasne pomieszczenie z , 4 km dojazdu ile wziąć żeby nie wyjść na frajera

U nas 250-300 za auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

damianzbr- frezarki nie mam gwinty głównie narzynkami chociaż tata też coś próbował tokarką robić ale przydała by się osoba co by trochę potłumaczy. jak coś to spawam też kwasówkę. odnośnie realizacji to zależy czy nie ma innych robót w gospodarstwie


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

DTR-kę kup do swojej tokarki. Tam masz opisane jak ustawić maszynę. Poza tym na YT jest trochę filmików o toczeniu gwintów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Ile w tym roku za siew kukurydzy ? Ja za małych takich do 1 ha biorę 170 zł a powyżej  150 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A inni sieją za 110 zł i też im się opłaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U nas kilku sprzedało siewnik do qq i sieje zwykłymi amazonkami do zboża, sam już kilka razy sialem. Choć siewnik do qq mam to już bardziej na usługach teraz niż u mnie sieje.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie wszyscy jak jeden brali 150 zł, ale killanaście kilometrów dalej (inne województwo)100-120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj