danielhaker

Ceny usług 2019

Polecane posty

danielhaker    6901

Kontynuacja: 

 

Dnia 13.12.2018 o 19:10, ruuski napisał:

Siemka mam pytanko chociaż dopiero grudzień to zastanawiam się ile wziąć za godzinę młócenia kombajnem massey ferguson 307. Szerokość hedera 3.4 kosa 3 m. U mie w okolicy same bizony... stawki tylko na godzinę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5591
A macie liczniki hektarów żeby dokładnie wiedzieć ile brać ? pola nie zawsze mają geometryczny kształt żeby łatwo określić powierzchnię.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posługuje sie aplikacją żeby określić powierzchnie

Sylwekx25 napisał:

A macie liczniki hektarów żeby dokładnie wiedzieć ile brać ? pola nie zawsze mają geometryczny kształt żeby łatwo określić powierzchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

U mnie krzyczą 300 zł za 25 ton. Zdzierstwo za pół godziny roboty max.

Ale jest jeden co za 150 załaduje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932
Dnia 1.01.2019 o 19:32, Sylwekx25 napisał:

A macie liczniki hektarów żeby dokładnie wiedzieć ile brać ? pola nie zawsze mają geometryczny kształt żeby łatwo określić powierzchnię.

Zapytać właściciela. Napewno zna powierzchnię swojej działki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Ja tam z założenia ufam ludziom w takiej sytuacji a i mi jak ktoś usługę świadczy to pyta ile mniej więcej tego jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Apka na tel jest.chyba że ze 20 kawałków po 330arów to upierdliwe

Edytowano przez bobienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409
Dnia 17.01.2019 o 17:29, donweter1989 napisał:

Ja tam z założenia ufam ludziom w takiej sytuacji a i mi jak ktoś usługę świadczy to pyta ile mniej więcej tego jest. 

Ty może jesteś uczciwy ale większość ludzi nie, niektórzy są jeszcze tak perfidni że potrafią z 6 hektarów zrobić 4... Chociaż u większości są to różnice rzędu 0,5ha

Najlepsza jest mina takich co nie wiedzą że maszyna ma licznik hektarów, przychodzi co do czego, nie pytają tylko sami mówią ile jest i ile płacą, jak się im mówi że tyle i tyle maszyna hektarów naliczyła to oczy wyszczepierzają i zawsze ściema że to dzierżawa i on nie wiedział ile dokładnie tam jest

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2201

Kilka lat temu sąsiad kosił u nas bizonem i brał po około 300zł za godzine a kosił najwolniejszym biegiem i po przeliczeniu na hektar to wyszło około 450 zł.... Za to inny znajomy kosił też na godziny i od niego wyszło 280zł za ha. Także każdy swoje liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz531    25

Witam koledzy. Mam takie pytanko. Ile wziąć za przedluzanie zebow do redliniarki. 84 szt o 10 cm, dospawanie plaskownika ze stali nierdzewnej i sciecie na koncu by byl na ksztalt zeba. doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delbeta    4

Witam

Ile wziąść za transportu obornika 40 km w obie strony zestawem belarus 952.4 + przyczepa 10 ton ?  W gre wchodzą dwa kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba9449    36
Dnia 4.02.2019 o 18:43, Delbeta napisał:

Witam

Ile wziąść za transportu obornika 40 km w obie strony zestawem belarus 952.4 + przyczepa 10 ton ?  W gre wchodzą dwa kursy.

Transport liczę 4zł brutto za kilometr.


Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206
Napisano (edytowany)

I co jedziesz gdzieś 10km i bierzesz 40zł? To jest za darmo. Taki kurs od odpalenia poprzez jakiś załadunek po przyjazd do domu to pewnie min. 1 godzina i za to 40zl? 40zł minus 15-20zł godzina pracownik, zostaje 20-25zł- min. 5l paliwo i nie zostaje nic..... Min. 100zł na godzine w zalezności od wielkosci zestawu.

Edytowano przez JD1052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morion    547
Dnia 1.02.2019 o 07:34, Tomasz531 napisał:

Witam koledzy. Mam takie pytanko. Ile wziąć za przedluzanie zebow do redliniarki. 84 szt o 10 cm, dospawanie plaskownika ze stali nierdzewnej i sciecie na koncu by byl na ksztalt zeba. doradzcie

@Esab200 ten pan może ci pomóc

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dakota    112

Witam, interesuje mnie podsiew traw, jakie to są koszty z ha itd, poza tym szukam kogoś z centrum polski kto by to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba9449    36
Dnia 6.02.2019 o 08:39, JD1052 napisał:

I co jedziesz gdzieś 10km i bierzesz 40zł? To jest za darmo. Taki kurs od odpalenia poprzez jakiś załadunek po przyjazd do domu to pewnie min. 1 godzina i za to 40zl? 40zł minus 15-20zł godzina pracownik, zostaje 20-25zł- min. 5l paliwo i nie zostaje nic..... Min. 100zł na godzine w zalezności od wielkosci zestawu.

10km to ciężko nazwać trasą, takie coś to oczywiście na godziny, ale kolega wyżej pisał o 40km, za takie coś tirowcy biorą po 3zł za kilometr, także licząc 4zł za kilometr powinno wyjść dobrze, do ogarnięcia w góra godzinę.

Edytowano przez kuba9449

Usługi rolnicze, transport, uslugi ładowarką teleskopową, koparką woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki, siana, słomy, zbóż, kukurydzy.

Motoryzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wykonywał z was ktoś usługę włóka 6m na łące? Jak to wychodzi cenowo za ha😃  moze trochę śmieszna usługa ale liczę na szczerą odpowiedź 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj