Polecane posty

warchest    253

po 350 zł z ha brali u znajomego troche dalej co mieszka odemnie 6 rzedowa przystawka new holland nówka tez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40

a ja kosiłem sąsiadowi to mam zamiar brać 400/ha, bo skoro za rzepak brałem 350/ha zboże 330/ha to po 400 qq powinno być ok? tc 5.70+emmarol 5 rzędów 2 sezon,

Ja na razie  susze, schodzi mi się gdzieś 14godz/10t i 3m drewna, ale chyba sprzedam trochę, niby po 350zł/t mokrej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749
warchest napisał:

koszenie 350 zł godzina new holland tc 5070 i 5 rzedowa przystawka , w tym roku biora z godziny bo takie slabe kukurydze i temu bo za hektar za drogo by wychodzilo 

To jak ktoś wjedzie bydlakiem 400-500 KM to za ha weźmie niecałe 200 zł 😋. U mnie 340 zł/ha znajomy kosi Lexionem 480.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152
Dnia 5.10.2019 o 18:22, Pajej napisał:

ja na wiosne miałem podpisać po 380 netto spóźniłem sie. miesiąc temu mogłem po 360 wydawało sie mało... teraz załuje

Dziwne że ja podpisałem 20 września po 375

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian24424    62

Ja wczoraj skosiłem kombajn new holland 350zł/hektar sprzedałem po 400 netto wilgotność 28% dopłata 20zł to wyszło 449zł/t Brutto, sypała średnio 9ton z hektara

Edytowano przez Damian24424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
3 godziny temu, Murphys napisał:

Dziwne że ja podpisałem 20 września po 375

gdzie podpisałes?

Podobno w przeworsku kupuja kukurydze ma ktos namiar na ta firmę?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208

BZK GROUP, skup na placu po dawnej cukrowni. Bardzo miły Pan, można porozmawiać, drugi skup mają w Strzebszeszynie. telefon 783225163.

Swoją fabrykę maja pod Wrocławiem czy gdzieś tam. Można im też dostarczyć do fabryki wtedy większa cena.

A do Wipaszu Zadąbrowie ktoś dzisiaj już dzwonił pytać o cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

studzienny co tam odstawia powiedział 330 netto z odbiorem z pola


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152
1 godzinę temu, Pajej napisał:

gdzie podpisałes?

Podobno w przeworsku kupuja kukurydze ma ktos namiar na ta firmę?

BZK Group numer tel: 783 225 163 przedzwoń może jeszcze ci zrobią cene lepszą niż wipasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a u nas 380 netto i napodwyżki się nie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

U mnie znajomy kosił to 34% wilgotnosc skosił kawałek i czeka. Ja też czekam łodyga najlepszy magazyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabio    79
9 minut temu, BENNY82 napisał:

U mnie znajomy kosił to 34% wilgotnosc skosił kawałek i czeka. Ja też czekam łodyga najlepszy magazyn.

u nas grubo ponad 35% jada dzien i noc jagby miala zima przyjsc ja   czekam za cena i procety spadna

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
6 godzin temu, mf25 napisał:

Wipasz 360 netto

w zadabrowiu?

5 godzin temu, Murphys napisał:

BZK Group numer tel: 783 225 163 przedzwoń może jeszcze ci zrobią cene lepszą niż wipasz

jutro bede dzwonił jak chwilke znajde


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
21 godzin temu, sw_kamil napisał:

Kto kosi kukurydzę za 300zł hektar? Tym bardziej taką co sypie 15 ton. Proszę o kontakt Chętnie skorzystam z usługi mimo że mam swój kombajn

Mam w okolicy kilku krowiarzy ktorzy prowadzą wyscig zbrojeń , tez mam swoj kombajn ale ni jak nie kalkuluje mi sie zakup przystawki nawet siewnika nie mam bo sieją po 120zl/ha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawcio2218    42

dzis ciety rosomak z 3h 22 tony wilgotnosc 35%. Cena 350 zł z potraceniem. Mogl jeszcze postac ale wole zasiac na zime jak na wiosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Gość filmownik
      Przez Gość filmownik
      Jak długo można przechowywać kiszonkę z kukurydzy na pryźmie ?
       
    • Przez kamil18fmr
      Proszę o jakieś informacje i opinie odnośnie siewników w/w producentów. Chodzi mi szczególnie o użytkowników.
      Siewnik sprzedawane głownie w Podlaskim. Wszyscy sprzedawcy tych marek dobrze się znają.
      Cena bardzo atrakcyjna, wykonanie też nie najgorsze. Sekcje wysiewające ponoć skopiowane są z Gaspardo starszych generacji.
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj