Polecane posty

Mari82    275
9 godzin temu, damianzbr napisał:

No to wszystko jasne, na tych poletkach to cuda odstawiają aby plon jak najwyższy osiągnąć.

Może i masz racje,ale pewnie Ci chodzi o inne hodowle,ale nie Farmsaat,jeżeli tak twierdzisz nic nie stoi na przeszkodzie aby poletka z farmsaatu były na twoim polu,siejesz  dużo kuku,masz wagę swoją,dostaniesz z 6-8 odmian za free,fakt max na 0.2-03ha jednej odmiany ale zawsze i wtedy zobaczysz czy oszukują czy nie,jedyna twoja w tym głowa to dać to samo nawożenie jak reszcie,te same herbi itp itd,kontaktujesz się z najbliższym farmpartnerem farmsatu,albo z dyrektorem regionalnym i problem z głowy,albo pw do mnie i kontakt masz z którymś z nich w tym tygodniu jeszcze,więc jak ktoś nie wie jak to działa niech nie wymyśla.pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Kaszlak79 napisał:

A co to się zmydli?? 😂 Za to syn może się pobawić w obszarnika. Czego się nie robi dla dzieci 😉.

Trochę szacunku do kobiet bo o waszych matkach też ktoś może tak napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszlak79    749

Na szacunek sobie trzeba zasłużyć a nie się jego domagać. Może to pomówienia, może to prawda, ale fakt taki że prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz39    0
11 godzin temu, proxy8441 napisał:

kosił ktoś w Śląskim lub pogranicze FAO 220-240 siane początkiem maja? u nas na Śląsku koło Tychów to na czwartych klasach kukurydze wyglądają zaś wzniesienia i piąte klasy to jest dramat, qq na 1-1,5m i w zależności od rolnika jak nawożenie ok to kolbka jakas jest a jak nawożenie mizerne co idzie poznać to kolbki brak lub niezaziarniona

Ja mam fao 220 koło Pszczyny i zastanawiam się czy nie ściąć już ale nie ma na razie gdzie sprzedać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabio    79
3 minuty temu, popo73 napisał:

Jak tam u was QQ stoi po tych wiatrach,bo u mnie 30% połamane.

jakie woj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sucha na dodatek do paszy dziś propozycja 1060 zł. Pada dłuższy czas to i nie koszą, a pośrednicy próbują skroić. Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
7 godzin temu, bartek15208 napisał:

Netto czy brutto? 

Brutto,cena z bramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
1 godzinę temu, GR_Stachnik napisał:

Sucha na dodatek do paszy dziś propozycja 1060 zł. Pada dłuższy czas to i nie koszą, a pośrednicy próbują skroić. Ręce opadają...

Potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kupowałem ostatnio po 800 max 900 zł a teraz to pocisk. Do 1,5 tony miesięcznie potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już sprzedane. Kupujemy cały rok od 800 zł brutto i wzwyż. Bedziemy mieli kilka ton swojej ale stoi jeszcze na polu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
44 minuty temu, GR_Stachnik napisał:

Kupowałem ostatnio po 800 max 900 zł a teraz to pocisk. Do 1,5 tony miesięcznie potrzebuje

To nie lepiej mokrej w kichę napchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zakisiłbym ale na rękaw to trzeba min. 60 ton. W tych stronach to chyba lepiej handlować paszami, zbożem itd. niż cokolwiek hodować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a sprawdza się? nie psuje? nigdzie takich nie widzialem na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Gość filmownik
      Przez Gość filmownik
      Jak długo można przechowywać kiszonkę z kukurydzy na pryźmie ?
       
    • Przez kamil18fmr
      Proszę o jakieś informacje i opinie odnośnie siewników w/w producentów. Chodzi mi szczególnie o użytkowników.
      Siewnik sprzedawane głownie w Podlaskim. Wszyscy sprzedawcy tych marek dobrze się znają.
      Cena bardzo atrakcyjna, wykonanie też nie najgorsze. Sekcje wysiewające ponoć skopiowane są z Gaspardo starszych generacji.
    • Przez gofeer666
      Witam, posiadam male gospodarstow rolne (mniej niz 10ha) do tej pory zawsze wszystko obisiewalem zbozem ozimym (pszenzyto, pszenica) rok temu złożyłem oswiadczenie i po sprawie, jednak w tym roku, chcialbym na polowie ziemi posiac kukurydze. Czy kukurydza jest traktowana jako zboze i czy moge w tym roku tez zlozyc Oswiadczenie, czy powinienem raczej zlozyc normalny wniosek zeby uwzglednic w nim kukurydze? Prosze o szybka porade bo do jutra termin skladania oswiadczen :P
    • Przez figlewicz
      Chciałbym posiać kukurydze na ziarno. Przeglądałem sklepy ale nie wiadomo co wybrać. Co wy siejecie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj